Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti bre Ivane ko da nemas daljinski. A ako ga nemas..nadji neki stap...-.-

    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Najjace je na kraju u Makedoniji:
      -Kako se zoves mali?
      -Kiro, Kiro Gligorov
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Ajd da i ja sakrijem..al dok upisem rucno spoiler..jednom...pa zagrade.. pa drugi put, mislim zatvorim...

        Spoiler
        A koji sistem ovde i kada nije bio korumpiran? A Tane malo idealista...

        Pa sve je ocekivano bilo veceras, bez obrta...i otvoreno za nastavak.


        tt
        Trebali su da ga ubiju. Metak u celo i gotovo.
        Ali jbg, Tane utripovao da je Betmen, a Pletikosic je izgleda Robin.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Eee veliki je Kaludjer igrac da bi tako bas zavrsio...

          Da Kiro Gligorov...

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment





          • Posla Maru njena mati
            s' kaludjerom drva brati
            nece Kale drva brati
            nego stade vragovati
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Ti bre Ivane ko da nemas daljinski. A ako ga nemas..nadji neki stap...-.-

              tt
              A ne pomaze tu daljinski,od ove posasti se nije moglo pobjec.
              Najjaci mi je ovaj sto glumi Pletikosica,covjek nema pojma da glumi i djeluje kao da ga bas boli ku.ac za to.Nekako je kul bas zbog toga.Isto ima neka sto je glumila kurvu sto su je ubili ne znam cini mi se da se Marija zove,volim je iz istog razloga a i nekako je sesi.A ipak je ovo bolje od Montevidea kakvi su ono bili jahaci apokalipse(Bikovic,Strugar,Savic,i onaj jedan plavi trudio sam se da mu nikad ime ne saznam)
              Last edited by E1_PG; 24-12-17, 22:03.

              Comment


              • Kuzmanovic..mlad covek ima vremena..cak i nije toliko lose izneo ulogu koliko mi se cinilo u pocetku da ipak nece uspeti. A vala od onog Bikovica i Strugara svako je bolji glumac.

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Nemoj da te čuju Ruskinje za Bikovića, registrovaće se 50 miliona plavokosih pijanih devojaka, svaka 9ta kao andjeo, a ostale u fazonu bijem muža i bacam koplje,, takve su one, i preuzeće forum i preimenovaće ga u Милош Бикович.

                  Ozbiljna je to sekta tamo.

                  Comment


                  • Nisam znao da se tako tamo probio,to je dobro.Mislim za nas ovdje,vjerovatno se nece skoro vracat.

                    Comment


                    • Meni samo u Senkama nije jasno kako je Prso cuvao onu rakiju 20 godina, kad je u Srbiju presao za vreme Velikog rata, a od tada do serije proslo cca 10 godina?
                      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ajde hvalim te boze i ovo prodje.
                        +1000
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_pg View Post
                          Nisam znao da se tako tamo probio,to je dobro.Mislim za nas ovdje,vjerovatno se nece skoro vracat.
                          Neće. Za klošarijanu da radi ovde, kad može tamo. I on i Ivan Bosiljčić su jako cenjeni u Rusiji, a što se tiče mnogih aspekata umetosti, književnosti i filma, Rusi su miljama ispred svih.

                          A pri tom su Ruskinje 5x bolje od naših, čast izuzecima. Nema tamo ovoliko silikonjara i žene koje su lepe uglavnom su lepe i bez šminke, a ne kao ovde da se uplašiš.

                          Comment


                          • Znaci druga sezona ce da se bavi atentatom u Marseju, zanimljivo. Elem , Bjela kaze da je od rts a dobio najmanju ponudu spremite se za kablovsku.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Neće. Za klošarijanu da radi ovde, kad može tamo. I on i Ivan Bosiljčić su jako cenjeni u Rusiji, a što se tiče mnogih aspekata umetosti, književnosti i filma, Rusi su miljama ispred svih.

                              A pri tom su Ruskinje 5x bolje od naših, čast izuzecima. Nema tamo ovoliko silikonjara i žene koje su lepe uglavnom su lepe i bez šminke, a ne kao ovde da se uplašiš.
                              Znaci i Bosiljcic je tamo migrirao,to je isto sjajna vijest.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Nema tamo ovoliko silikonjara
                                Jok pa i nema, drugar mi živi preko deceniju u Moskvi, kaže za Ruskinje da su najveće sponzoruše koje postoje, a prošao je dobar deo sveta. S druge strane, jesu izuzetno lepe, većina njih.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X