Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma uzasne su Ubice i u prvoj sezoni, a sada je tek smehotresno pored Senki i misim da ih ipak necu gledati dalje. Rekoh vec da mi je Saban najjaci utisak u ovoj I ep.

    Ali sam zato odgledala prvu sezonu Brona/Broena...odlicna serija naravno, s tim da sam uskracena za potpuno uzivanje jer sam gledala brit-fra verziju Tunel http://m.imdb.com/title/tt2711738/...a
    Radnja je ista, osim mesta izvrsenja i gomile detalja...ali sustina, prica, likovi... sve je isto
    Odlicna gluma i tamo i vamo.

    Vidim da je III sezona Tunela pocela ovih dana, a Most za 10ak pocinje svoju IV tako da cu bar te dve poslednje sezone odgledati u skandinavskoj original verziji -.-
    Eto...

    tt

    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Leleeee oce ostane neko ziv....



      Hahahaha al Kaludjer

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Leleeee oce ostane neko ziv....

        https://youtube.com/watch?v=GxPLB5LNOyU

        Hahahaha al Kaludjer

        tt
        Princ Djordje
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Ovakvo remek djelo nisam gledo jos od Ranjenog orla,svaka cast Bjelogrlicu...

          Comment


          • Pre nekoliko godina Aleksandar Diklić, autor serijala i knjige „Beograd večiti grad“, pripremio je grandiozni projekat od 100 epizoda „100 senki nad Beogradom“ na RTS-u, u kojima gledaoci mogu da se upoznaju sa biografijama ličnosti koje su obeležile istoriju našeg glavnog grada.



            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pre nekoliko godina Aleksandar Diklić, autor serijala i knjige „Beograd večiti grad“, pripremio je grandiozni projekat od 100 epizoda „100 senki nad Beogradom“ na RTS-u, u kojima gledaoci mogu da se upoznaju sa biografijama ličnosti koje su obeležile istoriju našeg glavnog grada.
              Gledao sam i slušao gospodina kod Gajšeka u Agapeu i nije ostavio neki naročiti utisak na mene, ne očekujem da prenese pravi duh Beograda koji je bio u to vreme.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ahhhh Gabrijele, dzelatu... kako si spretan sa tim macem...

                tt
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Aaa bre Taneee

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ahhhh Gabrijele, dzelatu... kako si spretan sa tim macem...

                    tt
                    Spoiler


                    Jbg

                    Comment


                    • Hahaha

                      Sta ti zena sposobna da napravi -.-
                      Pi bre Tane i ti si naseo...-.-

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Aaa bre Taneee

                        tt
                        hahahah

                        Šta'š kad je čovjek na " pizda ti materina " sa elitom.

                        Nešto kontam da je kulminacija čitave priče oko germana negdje sa onim " bolje grob nego rob ", a da je mlada gospođica posrednik alterantive koju je narod u Srbiji odbio. Msm, ovako, na prvu. I firer je nekakav umjetnik u pokušaju bio.
                        Last edited by Ves; 24-12-17, 20:44.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Dobra je bila sreija, odlicna prva sezona - da tako nastave.
                          Spoiler
                          Ali je kraj malo tupadzijski - tacnije ne sam kraj, nego Tane i ovaj mali Pletikosic kao da su dva retarda kada odluce da hapse Kaludjera. Kao da ne znaju da ce u tadasnjem korumpiranom sistemu on na jen-dva da izadje iz zatvora!?!?!?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ajd da i ja sakrijem..al dok upisem rucno spoiler..jednom...pa zagrade.. pa drugi put, mislim zatvorim...

                            Spoiler
                            A koji sistem ovde i kada nije bio korumpiran? A Tane malo idealista...

                            Pa sve je ocekivano bilo veceras, bez obrta...i otvoreno za nastavak.


                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Dobra je bila sreija, odlicna prva sezona - da tako nastave.
                              Spoiler
                              Ali je kraj malo tupadzijski - tacnije ne sam kraj, nego Tane i ovaj mali Pletikosic kao da su dva retarda kada odluce da hapse Kaludjera. Kao da ne znaju da ce u tadasnjem korumpiranom sistemu on na jen-dva da izadje iz zatvora!?!?!?
                              Senke

                              Spoiler
                              Jbg, morala je da se pravi priča i za sledeću sezonu, da su ga uhapsili zatvorili bi jedan krug, ostala bi samo Sekta, te bi u drugoj ili pravili priču "Jovo na novo" ili naslonili na ovo što se videlo u prvoj sezoni.

                              Ja kako skopča na kraju, glavnu reč vodi princ, nzm da li sam istripovao.

                              Comment


                              • Ajde hvalim te boze i ovo prodje.

                                Comment

                                Working...
                                X