Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, da, poseban tip bas, nije on za sire mase, ali vidis obozava ga Bjelogrlic pa uvijek ima neko mjesto kod njega

    Evo i dio te fantasticne scene uz naravno novu obradu pjesme

    sigpic

    Comment


    • Kako se zavrsile prethodne Ubice? Bese pucnjavom u kaficu?

      Aha da...da tako bilo...

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Koliko deluju jeftino ubice pored senki. Mada se nikada nisam nešto ni ložio. Samo čekam da vidim brata Andriju Terzića

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Koliko deluju jeftino ubice pored senki. Mada se nikada nisam nešto ni ložio. Samo čekam da vidim brata Andriju Terzića
          Produkcija i jedne i druge serije je vrhunska.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Smara radnja nekako. Nije na nivou senki. Previše se komplikuje, dok je tamo sve jasno i zanimljivo

            Comment


            • Jao ovaj Vuk Kostic

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Jao ovaj Vuk Kostic

                tt
                Za cudo, ovde je odlicno odigrao "pandursko dete" koje nastavlja ocev posao.
                Ijao, Saban
                Last edited by kronostime; 18-12-17, 19:46.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Aaa Saban
                  Jedino vredan pomena -.-

                  tt
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • To pocele nove Ubice?
                    Na kom programu? Onom novom?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Aaa Saban
                      Jedino vredan pomena -.-

                      tt
                      Rekao bih po tekstu da je "Ako imam pravo" al` u sevdah varijanti.worthy.gif
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ljudi da nema negde da se skinu ubice 2 sezona na torrentu nekom?

                        Comment


                        • Odgledao prvu epizodu druge sezone UMO, au kakvo smece, mislim meni je serija uvijek bila presmijesna sa glumom ali je produkcija stvarno odlicna, ali sad kad su tu SNB, pa ova serija jednostavno treba da se ugasi. Jedino vrijedno pomena je pojavljivanje Mise Janketica, bas mi je milo sto sam ga vidio, iako ovaj mrsavi starac nije ni sijenka Janketica kojeg znamo. Ali zub vremena radi svoje, drzao se fantasticno s obzirom na godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo nešto domaće a da valja, S02

                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Ma uzasne su Ubice i u prvoj sezoni, a sada je tek smehotresno pored Senki i misim da ih ipak necu gledati dalje. Rekoh vec da mi je Saban najjaci utisak u ovoj I ep.

                              Ali sam zato odgledala prvu sezonu Brona/Broena...odlicna serija naravno, s tim da sam uskracena za potpuno uzivanje jer sam gledala brit-fra verziju Tunel http://m.imdb.com/title/tt2711738/...a
                              Radnja je ista, osim mesta izvrsenja i gomile detalja...ali sustina, prica, likovi... sve je isto
                              Odlicna gluma i tamo i vamo.

                              Vidim da je III sezona Tunela pocela ovih dana, a Most za 10ak pocinje svoju IV tako da cu bar te dve poslednje sezone odgledati u skandinavskoj original verziji -.-
                              Eto...

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Veliki je Somi Janketic





                                Bas mi je krivo sto nema emisije Bardovi teatra s njim, to je jedna od najboljih emisija na ovim prosotrima, a RTS je ocigledno cuva samo za sebe, posto ima mizeran broj emisija na yt
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X