Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Zasto imam utisak da izmedju prethodne i ove fali jedna epizoda TWD?
    Ako mislis zbog kraja ove epizode, mislim da su samo namerno ostavili tako da bi bilo neizvesnosti. Sledeca epizoda ce biti objasnjenje ove sigurno.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ako mislis zbog kraja ove epizode, mislim da su samo namerno ostavili tako da bi bilo neizvesnosti. Sledeca epizoda ce biti objasnjenje ove sigurno.
      Spoiler
      I na kraju će biti da nije zaražen, samo se malo ogrebao.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Ma ok je... znao sam za to jer nije prvi koji je na ovom forumu pisao o tome. Nisam uopste odusevljen serijom da bi se vezao za bilo kojeg lika.

        Pa Ragnar nije Toni Soprano napr, da bi me njegova smrt pogodila... ili napr kad Sejn ubaci bombu Lemanskom, ili kad mali Kenard oladi Omara.. ili mozda kad onaj "reporter" izbusi Saida.

        Ne znam sta vise da spojlujem
        E izvini, nije mi to bila namera ali ja i ne znam da li su seriju pratili sa istorijom taj deo, mozda im je bilo zao da ragnar strada

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Naravno to je 9 vek i dosta toga se mesa sa sagama i mitovima, ali je u zapadnjackim spisima ostavljen zapis o njegovom napada na Pariz, takodje i o njegovoj smrti postoji vise izvora ali su najverovatnije one iz anglosaksonskih koje se ticu velike invazije njegovih sinova na Britaniju iz osvete zato sto ga je kralj Ela pogubio na na izuzetno okrutan način - bacanjem u jamu punu zmija otrovnica. Ali svakako razumem i motive zvane lepa Lagerta
            Meni je zanimljiv Ivaar kao ličnost, ali iako ih gotivim u seriji zbog glume i glumaca, Aethewulf je pravi primer hrišćanina, iako je njima cilj da ga pokažu kao glupandera koji se bičuje.

            Comment


            • Inače, kad je nastavak Senki? Prva sezona super, samo ne mogu a da ne primetim da Bjela sebe smatra nekim jebačem. U svakoj seriji i Folk i Budva i ovde, kao on neki šmeker. Organski ne podnosim tog čovu matorog iako je odličan glumac.

              Comment


              • Hahahahah baš sam slično komentarisla već... al 'ebi ga... 'esi mu vid'o ženu?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ženu nisam, ćerku jesam. Ružna pa je verovatno i žena takva. Jbg Bjela malo je hteo da bude Tommy Shelby malo Robert Redford.

                  Ali jedan je čika Tommy.


                  Sad vidim ženu top je, a mala ionako liči na Anicu Dobru.
                  Last edited by Cassius Clay; 12-12-17, 19:35.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Inače, kad je nastavak Senki? Prva sezona super, samo ne mogu a da ne primetim da Bjela sebe smatra nekim jebačem. U svakoj seriji i Folk i Budva i ovde, kao on neki šmeker. Organski ne podnosim tog čovu matorog iako je odličan glumac.
                    Originally posted by miloolja View Post
                    Hahahahah baš sam slično komentarisla već... al 'ebi ga... 'esi mu vid'o ženu?
                    Jedan je Srdjan Todorovic

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Ma žena mu izgleda vrh, dobro sad ima i godinica vrv, ali sećam je se od ranije... bomba u odnosu na njega.... tako da čovek prenosi samo na platno ono iz realnog
                      Ćeru ne znam, pa ona je dete valjda neko

                      Originally posted by kronostime View Post
                      Jedan je Srdjan Todorovic



                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nije dete 95o je godište. Pa ne znam da li prenosi na platno onda samo to pošto i ovo sa relikvijama i ovim glupostima verujem da je naručeno iz krugova njegovih drugova.

                        Samo me čudi da Miki Manojlović nije glumio psihijatra ionako je imao seriju o tome, doduše psihilog je bio. Mada Miki se odvojio u neku svoju ložu.

                        A mogli su i Tahira Hasanovića staviti za Mahta, liče.

                        Ako se ne javim više ubili me

                        Comment


                        • Majko mila, kakav je treš postao TWD...
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            Majko mila, kakav je treš postao TWD...
                            Koliko je izaslo epizoda do sada? Osam ili devet?
                            I jel ovo kraj, tacnije jel gotova polu-sezona?
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Osam. Ovo je sad kraj prvog dijela sezone, nastavak je u februaru, preostalih osam epizoda.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Kad izlazi 4. epizoda Vikings i ako je izašla je l ima online

                                Comment

                                Working...
                                X