Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledao drugu sezonu Vikinga. Ok je serija... jeste predvidljiva ali mi drzi paznju(koliko-toliko). Gluma nista specijalno. Na odgovarajucem nivou za ovakav tip serije je li.. Nema vala niko od likova da me nervira, ne znam je li zbog toga sto nisam odusevljen serijom pa se i nisam toliko udubio ili je zbog toga sto likovi nisu detaljnije razradjeni. Malo me iritira Ragnar po nekad sa onom ravnodusnom facom i praznim pogledom. Sta znam... nije bilo nekih uzbudjenja u ove dvije sezone.

    Omiljeni lik mi je, naravno, Lagertha. Kakav slatkis od zene Zbog nje cu i da nastavim da gledam seriju

    Comment


    • Tvoj avatar me tera da kupim knjigu.

      Meni su se najvise Vikinzi svideli u drugoj sezoni, treca razocaravajuca, dok cetvrta tu i tamo. Mozda cak i bolja od trece zbog druge polovine cetvrte sezone.Samo nastavi da gledas.

      Bogami, razbija III sezona Mr. Robota.

      Comment


      • Što se serija tiče, preporučujem Bates Motel, Forever, Chicago P.D..
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Ljudi mozete da mi preporucite neku seriju tipa: Balkanska mafija sto se do skoro emitovala na O2

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Odgledao drugu sezonu Vikinga. Ok je serija... jeste predvidljiva ali mi drzi paznju(koliko-toliko). Gluma nista specijalno. Na odgovarajucem nivou za ovakav tip serije je li.. Nema vala niko od likova da me nervira, ne znam je li zbog toga sto nisam odusevljen serijom pa se i nisam toliko udubio ili je zbog toga sto likovi nisu detaljnije razradjeni. Malo me iritira Ragnar po nekad sa onom ravnodusnom facom i praznim pogledom. Sta znam... nije bilo nekih uzbudjenja u ove dvije sezone.

            Omiljeni lik mi je, naravno, Lagertha. Kakav slatkis od zene Zbog nje cu i da nastavim da gledam seriju
            Dosta dobro prati istorijske cinjenice, zato sam je i zavoleo kao i Spartakusa koji je sjajno uradjen i tu mislim na relevantne istorijske cinjenice, Ragnar npr jeste prvi Viking koji je stigao do Pariza.

            Comment


            • Odlicna poslednja epizoda Senki.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Dosta dobro prati istorijske cinjenice, zato sam je i zavoleo kao i Spartakusa koji je sjajno uradjen i tu mislim na relevantne istorijske cinjenice, Ragnar npr jeste prvi Viking koji je stigao do Pariza.
                Ma kakve istorijske cinjenice... to macku o rep. Mijesaju mitske likove sa stvarnim licnostima. Ko ce ti ga znati je li i taj Ragnar stvarno postojao i cija su sve djela(stvarna i izmisljena) pripisana tom imenu.

                U ostalom, da su se drzali istorije i vjerno nam prikazali njihovu "kulturu", zgadili bi nam se i ne bi sigurno navijali za njih.

                Dosao sam da gledam kako se makljaju i da odmaram oci kad se pojavi Lagertha Totalno mi je nebitno koliko je serija tacna.

                Comment


                • Originally posted by Carcosa View Post
                  Odlicna poslednja epizoda Senki.
                  Mislis za ovu sezonu? Kada ce krenuti sa sledecom?
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Mislis za ovu sezonu? Kada ce krenuti sa sledecom?
                    Lose sam se "odrazio". Misleh na danasnju epizodu.
                    "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ma kakve istorijske cinjenice... to macku o rep. Mijesaju mitske likove sa stvarnim licnostima. Ko ce ti ga znati je li i taj Ragnar stvarno postojao i cija su sve djela(stvarna i izmisljena) pripisana tom imenu.

                      U ostalom, da su se drzali istorije i vjerno nam prikazali njihovu "kulturu", zgadili bi nam se i ne bi sigurno navijali za njih.

                      Dosao sam da gledam kako se makljaju i da odmaram oci kad se pojavi Lagertha Totalno mi je nebitno koliko je serija tacna.
                      Naravno to je 9 vek i dosta toga se mesa sa sagama i mitovima, ali je u zapadnjackim spisima ostavljen zapis o njegovom napada na Pariz, takodje i o njegovoj smrti postoji vise izvora ali su najverovatnije one iz anglosaksonskih koje se ticu velike invazije njegovih sinova na Britaniju iz osvete zato sto ga je kralj Ela pogubio na na izuzetno okrutan način - bacanjem u jamu punu zmija otrovnica. Ali svakako razumem i motive zvane lepa Lagerta

                      Comment


                      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                        zato sto ga je kralj Ela pogubio na na izuzetno okrutan način - bacanjem u jamu punu zmija otrovnica.
                        Kako si čovjeku samo tako dobro spojlovao.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Zasto imam utisak da izmedju prethodne i ove fali jedna epizoda TWD?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Kako si čovjeku samo tako dobro spojlovao.
                            Ma ok je... znao sam za to jer nije prvi koji je na ovom forumu pisao o tome. Nisam uopste odusevljen serijom da bi se vezao za bilo kojeg lika.

                            Pa Ragnar nije Toni Soprano napr, da bi me njegova smrt pogodila... ili napr kad Sejn ubaci bombu Lemanskom, ili kad mali Kenard oladi Omara.. ili mozda kad onaj "reporter" izbusi Saida.

                            Ne znam sta vise da spojlujem

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Ne znam sta vise da spojlujem
                              Kad ubiju Džona u petoj sezoni pa ga ožive u šestoj.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Kad umre uncle Albert :'(

                                Comment

                                Working...
                                X