Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Kralj Ekbert, kakva uloga
    Na pola 4. sezone Vikinga. Mocna serija!
    Tek slijedi ono najbolje (gore). Ne znam kako da nazovem.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Originally posted by Tarantula View Post
      Tek slijedi ono najbolje (gore). Ne znam kako da nazovem.
      Znam na sta mislis.
      Spoiler
      tuga me uvatila kad su ga mucili i ubili. Jedna od najbolje odradjenih uloga ikada na tv-u, ako ne i najbolja. Pricam o Ragnaru naravno.

      Comment


      • Ubice moga oca druga sezona na novom SBBovom kanalu TOP.

        Pored Ubica mog oca, gledaoci ce moći da prate i hit serije kao stu su Homeland, Sons of Anarchy, Drzavni posao, Odmori se, žasluzio si, Bron, Gomorrah, Hell on wheels i mnoga druga iznenađenja. TOP kanal biće emitovan u četiri zemlje regiona: u Srbiji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori i Makedoniji, za početak na SBB-u, Telemachu, Total TV-u i D3i. Dok se kanali ovog tipa u svetu dodatno naplaćuju, platforme na kojima će da krene su omogućile da se TOP kanal nađe vec u osnovnoj ponudi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ubice moga oca druga sezona na novom SBBovom kanalu TOP.
          Na kom je broju taj TOP na totalu,ako znas ako ne da listam
          Last edited by 61563; 01-12-17, 15:06.

          Comment


          • Ni na jednom jos, krece za dvije nedelje valjda. A posto je njihov kanal bice pri vrhu svakako
            sigpic

            Comment


            • hvala,posto mi kanal nepoznat ,znam da su vodili pregovore na koji kanal ce serija(2 sezona) ,posto je zapelo nesto sa RTS-om ,predpostavljam da je zbog Senki

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                hvala,posto mi kanal nepoznat ,znam da su vodili pregovore na koji kanal ce serija(2 sezona) ,posto je zapelo nesto sa RTS-om ,predpostavljam da je zbog Senki
                Lose pretpostavljas. Gledanost je bila bas visoka i samim tim autori i glumci su od RTS-a tražili iste tolike zarade. U pojedinim slučajevima i 300% povecanje. RTS nije hteo/mogao da "pljune" toliki novac. Za senke se ocekuje slicna stvar, ali mislim da ce se dogovoriti. Vec su bili razgovori sa Bjelogrlicem. Gledanost Senki nad Balkanom je izuzetna.

                Comment


                • Pa dobro,rekoh frka sa RTS-om,a jel mislis da slucajno nisu imali Bjelu sa Senkama ,da ne bi dali kes,mislim da bi...mozda i ne
                  Last edited by 61563; 01-12-17, 15:30.

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Pa dobro,rekoh frka sa RTS-om,a jel mislis da slucajno nisu imali Bjelu sa Senkama ,da ne bi dali kes,mislim da bi...mozda i ne
                    Ne bi. Znam nekolicinu ljudi iz upravnog dela RTS-a. Ukratko, zajednicko im je da su tvrdoglavi i inadzije. Otac mi je radio tamo, bio pri vrhu, tako da je info iz prve ruke.
                    Last edited by Dubiozni goblin; 01-12-17, 18:31.

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      Ne bi. Znam nekolicinu ljudi iz upravnog dela RTS-a. Ukratko, zajednicko im je da su tvrdoglavi i inadzije. Otac mi je radio tamo, bio pri vrhu, tako da je info iz prve ruke.
                      Onda nema razloga da ti ne verujem sem hvala na info,znas bolje od mene sigurno, samo steta za njih RTS imali bi 2 dobre serije,ne verujem da bi bili u novcanom minusu gledano je UMO a Senke pa tek

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Onda nema razloga da ti ne verujem sem hvala na info,znas bolje od mene sigurno, samo steta za njih RTS imali bi 2 dobre serije,ne verujem da bi bili u novcanom minusu gledano je UMO a Senke pa tek
                        Uf, u ozbiljnim minusima su sa serijama bili. Evo ovako, da vidis cisto. Moj rođak sa sela serija je kostala 70 miliona dinara po epizodi. Snimanje je bilo oko 7-10 dana po jednoj, celokupni troškovi lokacije, kadra, glumaca, hrane, vozača itd su isli na RTS. E sad, druga stvar i to sto nacionalni servis nema 13 minuta reklama po satu, nego 7. Kada malo razmislim koliko je 420 sekundi u stvari para. Nedeljom izmedju 8 i 9 sekund reklame nije ispod 20 ili 30 000 dinara.
                        Jebi ga, serije su dobre i po meni bi trebali da se nekako snadju za to skresuci neke druge troskove, iako ih kresu samo tako. Plate su mizerne, fali kadra sad ozbiljno vec, od fizikalaca do kamermana. Sjebala ih je visegodisnja burazerska politika gde sad u RTSU imas jednog Sasu Barbulovica koji je doveo jos 5 ljudi. Od zene, sestre, pa na dalje.

                        Comment


                        • Obecava Vikings, mada nije to to bez Ragnara jbg. Najbolji glumac/ulogu koju sam gledao.

                          Spoiler
                          Ivar se trudi da imitra Ragnara, ali po meni mu ne ide. Ube ima potencijal, mozda on bude glavni karakter ove sezone, vidjecemo.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Bacila malo pogled na seriju vidim na hbo3 ide jedna za drugom..http://m.imdb.com/title/tt3846642/
                              Bokte sta se radi, a sve se nekako poklopilo sa danasnjom pricom o nekim domacicama iz mog kraja


                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poceo da gledam Vikinge, da vidim i ja toga Ragnara sto mi ga pominju turisti svake godine Ja ne vidim vala nikakvu slicnost sa njim... mozda ga kasnije opasno premlate, pa ce i on ni na sta da ne lici

                                Odgledao cetiri epizode. Nije lose, brzo epizode prolaze. Vjerovatno cu sjutra ostatak sezone da pogledam.

                                Comment

                                Working...
                                X