Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Sta konkretno zameras? Bas me interesuje, cisto da pobijem u roku od 5 sekundi
    Gluma mi se ne dopada previse,ali s obzirom da smo na ovim prostorima u deficitu sa dobrim mladim glumcima zadnjih par decenija nije mu bilo lako stvarno naci nekog,tu ne krivim Bjelogrlica.Sa druge strane nije mi previse realisticno prikazano to doba,u nekim scenama imam osjecaj da malo fali da opale neki selfi,ali dobro ne treba to mozda posmatrati kao nedostatak nisu ni mnoge engleske istorijske serije previse realisticne,sve je to fikcija tako da ni to ne mora da bude kritika.Prica je solidna,nije losa serija pretjerao sam.

    Comment


    • I gluma je odlicna, pa samo gledaj Samolova kad su tukli Taneta, strasna emocija.

      Mozak me boli i kad se sjetim samo glume u Ubice moga oca.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I gluma je odlicna, pa samo gledaj Samolova kad su tukli Taneta, strasna emocija.

        Mozak me boli i kad se sjetim samo glume u Ubice moga oca.
        Onoga Vuka Kostica ne mogu ocima da gledam,jos kad pocnu zene da ga hvale dodje mi da povratim.Los glumac.Ali i kao takav bio je poslije Natase Ninkovic najbolji u onoj seriji.
        Last edited by E1_PG; 12-11-17, 20:56.

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Apsolutno si u pravu za Montevideo.
          Od Nemanjića ne očekujem puno, mada bih voleo da grešim.
          Ako ne bude seksa, preljuba, oce/brato/ubistava, pohlepe, zle krvi, pedofilije (onaj oženio petogodišnju devojčicu)
          onda će ta serija biti zapravo romansirana limunada poput Šotrinog Boja na Kosovu.
          Bezmudaška tvorevina da se dopadne svakolikoj svetini,
          nipošto umetničko delo koje u načelu mora da se drži činjenica, ali i da se razmahne.
          Videcemo koliko ce se drzati istorijskih cinjenica - sto vise to bolje naravno. Medjutim ni Senke nad Balkanom se ne drze stoprocentno istorije pa su opet odlicne.
          Sada za tu pedofiliju nisam siguran kako ce prikazati, ali suvise je rano pricati o tome trenutno. Jer je Milutin ozenio petogodisnju devojciau (doduse cekao je da napuni osam da bi stupio u seksualne odnose sa njom ) A to prva sezona sigurno nece obuhvatiti. Dok dodju oni do Dragutina i Milutina ... polako.
          A Montevideo je bio vrhunska serija sa odlicnom tematikom. Doduse dosta zanrova je ispreplitano u istoj sto je bilo i za ocekivati. Meni cak ni previse komedije ne smeta. Moze da mi smeta delimican antipaticnost ovih nasih mladih glumaca, pa i njihova losa gluma (ne svih i ne stalno) ali zato matorci nadoknadjuju sve...
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Hm ne, najbolji su bili, ustvari milion puta bolji od ostalih su bili Glogovac i Stanic, Natasa odlicna, ona je odlicna glumica ali gluma je generalno gledano bila ocajna, dok su ovdje svi ubjedljivi.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Hm ne, najbolji su bili, ustvari milion puta bolji od ostalih su bili Glogovac i Stanic
              A dobro djaole zaboravio sam na njih,nisam se trudio mnogo da zapamtim od tog groznog ostvarenja.

              Comment


              • @Sandugp
                Eeee, nisam imao pojma da će Nemanjići imati nekoliko sezona.
                Bio sam ubeđen da će to sve zbrziti u jednoj sezoni,
                što bi tek tada bila farsa.

                Comment


                • Ja sam se malo razocarao kad sam vidjeo da Mladen Nelevic glumi Stefana Nemanju

                  Comment


                  • Zasto? Nelevic je vrhunski glumac.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Zasto? Nelevic je vrhunski glumac.
                      Dobro sad se salis.Naravno da nije los glumac ali daleko je od vrhunskog i daleko je od onoga kako vecina(cini mi se)zamislja jednu tako veliku istorijsku licnost.Mozda i nema boljeg za tu ulogu,a i mozda ja grijesim sto znam.Volio bih da cujem sta imaju ostali odje da kazu u vezi toga.

                      Comment


                      • Po meni on je bas vrhunski glumac, e sad mozda su mu uloge takve ali covjeka sam vise puta slusao, on je potpuno drugaciji od onoga sto vidimo, i gledao par puta u pozoristu, ima fenomenalan raspon. Ali kapiram da ga dozivljavas po ulogama kad glumi klasicnu crnogorsku seljacinu mada on i to strasno iznosi jer uopste nije Crnogorac

                        Npr. ima jedna mnogo dobra komedija koja traje manje od sat vremena, zove se Sto mu je ono na glavu, dje Mladen bas dominira. Ali covjek bas, bas dominira.

                        Evo je

                        http://www.dailymotion.com/video/x5p82n1

                        Jedna od vecih nepravdi sto se raspad od Andrije Milosevica probio, dok Simo Trebjesanin koji je sto puta bolji glumac nije i ljudi maltene i da ne znaju za njega. Pozorisna predstava Samo za tvoje usi dje oni zajedno glume koja je bila apsolutni hit, i tada je Simo za klasu bio bolji.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          mada on i to strasno iznosi jer uopste nije Crnogorac
                          A jes Crnogorac iz Kuca je on ima vinograd na Ubli.Ali je rodjen u Zenicu pa mozda zbog toga mislis da je Bosanac.A Andrija Milosevic i ne vazi za nekog glumca on je vise televizijski klovn za Pink,za Ivana Ivanovica i te sprdacine.
                          Simo je legenda

                          Comment


                          • Pa i on kaze za sebe da je Bosanac, slusao sam mu intervju kad je govorio o Sarajevu, to je njegov dom kaze, tu su svi njegovi uspjesi
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Pa i on kaze za sebe da je Bosanac, slusao sam mu intervju kad je govorio o Sarajevu, to je njegov dom kaze, tu su svi njegovi uspjesi
                              Eto im ga,necemo se otimat za njega.Imamo mi naseg Petra Strugara,nas ponos.

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post

                                Spoiler
                                A ko je drugi mogao biti kaludjer



                                A nema smisla da Stranger Things razvlace vise od 4 sezone, ima ona deca da odrastu, a onda nije fora
                                A vezano za Kaludjera.
                                Spoiler
                                Samo su dve osobe mogle biti. Ili sam general, koji bi zeleo tako da ukloni dokaze koji ga kompromituju, ili Kicic koji bi samim posedovanjem dokaza mogao da ga ucenjuje i dobije ono sto hoce. Prakticno da legalizuje trgovinu opijatima i uspostavi totalni monopol na trzistu. Malo je cudno ipak da genearl koji poseduje u to vreme apsolutnu moc u drzavi jos pride i radi sa drogom (ima lovu ima uticaj ima sve, znaci ne treba mu nikakav dodatni profit), tako da je to ipak bila neverovatnija mogucnost, pa sam bas komentarisao dok sam gledao drugu ili trecu epizodu da je to najverovatnije Kicic. E sada videcemo sta ce dalje da se desava jer Rusima to svakako ne odgovara.

                                Medjutim mene jedna druga stvar kopka. Da li je ona glupaca, zena drzavnog tuzioca nastradala zato sto je bila dovoljno glupa da nosi onu ogrlicu javno, ili su je jednostavno pomesali sa tuziocevom svalerkom jer je bila dovoljno glupa da naruci isti kostim, pa su je pomesali? Glupa je u svakom slucaju. Mislim da je prva mogucnost verovatnija.
                                Last edited by Sandugp; 12-11-17, 23:38.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X