Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Btw utisak 3. epizode je kako je Marko Nikolic izdominirao u 2-3 min, bez trunke problema.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Strasna, strasna serija Senke nad Balkanom
      Slazem se, opasni glumci i odlicno ide radnja za sada.
      Ubice moga oca nisam gledao nije me nesto privlacilo. Konacno da malo promenimo Srecne ljude, porodicno blago itd.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Konacno da malo promenimo porodicno blago itd.
        Porodično blago ponovo na RTS 1 od 20.00.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • The Walking Dead već sad bolji od čitave sedme sezone.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment




          • malo prije uhvatih ovu epizodu na tv-u... ovo je plac He took ma bat Jedna od najjacih serija sigurno

            Comment


            • Zavrsio i ja sa Black Sails.Nemam nikakve dileme za sudbinu Flinta, mada generalno deluje mi da desavanja u seriji nisu uskladjena sa knjigom. Ne znamo ni da li se radi o istoj osobi, jer je Flint u knjizi navodno ziv mada moze naravno da je neko drugi preuzeo prezime kao sto je Flint to uradio u seriji.

              Comment


              • Odgledah trecu epizodu senke nad balkanom i malo mi kvari utisak Marija Bergam. Nekako mi suvise amaterski deluje. Kontam da su mogli naci bolju likusu za ulogu.
                sigpic

                Comment


                • Poceo sam da gledam Mindhunter. Doduse jako mizeran uzorak, 2 epizode samo, ali ono sto mogu sa sigurnoscu da kazem je da Fincerica pokazuje koliko mocan moze da bude kada hoce.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Poceo sam da gledam Mindhunter. Doduse jako mizeran uzorak, 2 epizode samo, ali ono sto mogu sa sigurnoscu da kazem je da Fincerica pokazuje koliko mocan moze da bude kada hoce.
                    Znaci poprilicno obecava?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Znaci poprilicno obecava?
                      Ako je suditi po ove 2 epizode, vrhunska je .
                      sigpic

                      Comment


                      • Video sam trejler za novu Netfliksovu seriju Dark. Cini mi se da obecava.
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Hocemo da pisemo malo o stranger Things drugoj sezoni? Odgledao sam je pre nedelju ili dve, pa dok je jos sveze... Mogao bih nesto da ispiskaram.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sto da ne. Meni je posle onog pocetnog hype odusevljenje malo splaslo. I dalje mi je dobra sezona, ali mislim da su previse isli na sigurno i da je dobar deo sezone u stvari rehash prve. Ipak, i dalje je omaz svega onog sto volim iz 80-ih i iako ponekad malo preteraju sa tim trudom da budu kul, svidja mi se

                            Inace sam poceo i sa ovim nasim Senkama. Bas ozbiljna serija, ne mogu da verujem da je ovo neko kod nas napravio, moderno i kvalitetno. Samo jednu stvar da proverim:

                            Spoiler
                            Onaj Kristin svaler je u stvari Mustafa? Malo me zbunjuje lik, svaki put kad se pojavi drugacije izgleda, ali zakljucujem po onoj rani na ruci da je on.
                            Last edited by s_hyperion; 12-11-17, 11:11.

                            Comment


                            • Nisam odgledao trecu epizodu, a i prvu sam samo delimicno pogledao...
                              Moram se posvetiti malo toj seriji. Ocigledno je da je odlicna. Vidim da glumi i Lausevic.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Sto da ne. Meni je posle onog pocetnog hype odusevljenje malo splaslo. I dalje mi je dobra sezona, ali mislim da su previse isli na sigurno i da je dobar deo sezone u stvari rehash prve. Ipak, i dalje je omaz svega onog sto volim iz 80-ih i iako ponekad malo preteraju sa tim trudom da budu kul, svidja mi se

                                Inace sam poceo i sa ovim nasim Senkama. Bas ozbiljna serija, ne mogu da verujem da je ovo neko kod nas napravio, moderno i kvalitetno. Samo jednu stvar da proverim:

                                Spoiler
                                Onaj Kristin svaler je u stvari Mustafa? Malo me zbunjuje lik, svaki put kad se pojavi drugacije izgleda, ali zakljucujem po onoj rani na ruci da je on.
                                Da, to je Mustafa Golubic

                                Covjek sa stotinu lica i 250 pasosa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X