Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod nas je toga bilo svuda i po drzavnim preduzecima, tamo su tek bili mocnici Sta je onda yu-srb kinematografija u odnosu na ove...


    tt
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Pa Seka Sabljic je izjavila da je toga bilo i kod nas, koliko god hoces...
      Jes citao sam to kako je Tita napljuvala i komunizam sram je bilo.Nego lako je sad pljuvat kad je sve proslo dok joj je dobro bilo guzici nije se bunila.Pogledajte kakva je danasnja domaca kinematografija a kakva je tad bila.

      Comment


      • U ona vremena sve je to bilo normalno, pa i da te iskoriscava i zlostavlja neko....vise to nije. A mozda na kraju i nije Seku, ali sigurno da ih ima mnogo koje jesu...bar je u nasoj kinematografiji (sa ovih prostora) bilo cica pamet da ti stane.

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          U ona vremena sve je to bilo normalno, pa i da te iskoriscava i zlostavlja neko....vise to nije. A mozda na kraju i nije Seku, ali sigurno da ih ima mnogo koje jesu...bar je u nasoj kinematografiji (sa ovih prostora) bilo cica pamet da ti stane.

          tt
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            U ona vremena sve je to bilo normalno, pa i da te iskoriscava i zlostavlja neko....vise to nije. A mozda na kraju i nije Seku, ali sigurno da ih ima mnogo koje jesu...bar je u nasoj kinematografiji (sa ovih prostora) bilo cica pamet da ti stane.

            tt
            Ma ne kazem ja da nije bilo ali toga je bilo svugdje,i danas ima toga koliko hoces nego sam ja pricao o tome kako je potcjenjivacki pricala o tome vremenu u vise intervjua kao da danas cvjetaju ruze,mislim ne samo ona nego mnogi danas to rade odtih starijih glumaca,a nema koji nije trcao da se ubaci u neki partizanski film.
            Last edited by E1_PG; 02-11-17, 11:21.

            Comment


            • Pa dobro...sada joj ovo vreme vise odgovara, ko zna i ona sta je morala sve da trpi onda...a sada moze bar da prica o tome
              Edit: Pa kad su se uglavnom partizanski filmovi snimali

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pa moralo se,partizani su vodili mnoge bitke greota bi bilo da se to ne prikaze i na filmu.Ova druga struja sirom nase bivse juge ima priliku da danas ovjekovjeci i svoje bitke protiv Njemaca i Italijana,ja cekam sa nestrpljenjem.

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Pa moralo se,partizani su vodili mnoge bitke greota bi bilo da se to ne prikaze i na filmu.Ova druga struja sirom nase bivse juge ima priliku da danas ovjekovjeci i svoje bitke protiv Njemaca i Italijana,ja cekam sa nestrpljenjem.
                  Postoji anegdota sa snimanja "Uzicke Republike": statisti koji su trebali da glume cetnike su pitali reditelja "Je l` dobijamo nove uniforme ili da donesemo one od kuce?" AD00CG0.gif
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Partizani i kultura, to nikad nije išlo jedno s drugim.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Sve, sve, ali da siluje.. o majko božija.. i on neki muškarac, ne može na drugi način da dođe do pi***... sc!
                      E nesrećo jedna! Kastrirati to odmah! (gde je sad onaj Miroljub?)

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Sve, sve, ali da siluje.. o majko božija.. i on neki muškarac, ne može na drugi način da dođe do pi***... sc!
                        E nesrećo jedna! Kastrirati to odmah! (gde je sad onaj Miroljub?)

                        .....
                        A šta tek reći o pedofiliji, najvećoj i najgoroj pošasti, koja je sve više vidimo neneormalno rasporstarnjena, svuda, među svim strukutama, nacijama, klasama, dobima...
                        Postoji i jos jedna stvar koja nije uzeta u obzir: Prostitucija. Jedno vreme sam radio na jednoj od televizija ovde i moram priznati da, kada bi se koleginice novinarke pozalile na "silovanje" - ja bih se javio kao svedok za tuzenu stranu! O pevaljkama da ne pricam - to je tek jedno posebno dno. Treba razdvojiti trenutni senzacionalizam od onoga sta je stvarno bilo, a to je - dosta njih se nije ustrucavalo da na bilo koji nacin, ukljucujuci i prostituciju, dodju do glavne i, cesto, nagradne uloge. To sto sada peru svoju biografiju nakon 20-30 godina od "silovanja" govori samo o njima - sto se do sada nisu izjasnile, pogotovo kad im je karijera bila u zenitu?

                        Za pedofiliju bih palio na lomaci - seme im se zatrlo!
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Strasna, strasna serija Senke nad Balkanom
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Strasna, strasna serija Senke nad Balkanom
                            Reci koje ludilo za nase standarde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Svaka Bjelina serija je produkcijski na mnogo vecem nivou od onoga sto smo navikli na Balkanu. Obozavam i Rode i Montevideo, posebno je ova druga lagana i zabavna maksimalno, ali SNB je potpuno drugi nivo. Od ovoga se ni HBO ne bi postidio.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Svaka Bjelina serija je produkcijski na mnogo vecem nivou od onoga sto smo navikli na Balkanu. Obozavam i Rode i Montevideo, posebno je ova druga lagana i zabavna maksimalno, ali SNB je potpuno drugi nivo. Od ovoga se ni HBO ne bi postidio.
                                Meni su Rode najdosadnija serija ikada ne samo kod nas, nego uopšte.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X