Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Izasla druga sezona Stranger Things.
    To se cekalo. Samo da ne padne nivo iz prve sezone, klinci su bili fenomenalni, pogotovo onaj kustravi klinac.

    @bici i njegovo hejtovanje Aronofskog
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Da li da ostatak dana provedem uz Mindhunter ili 2. sezonu Stranger Things?

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Druga sezona Stranger Things-ova je FE-NO-ME-NA-LNA!
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Ja sam bas sad zavrsio, dobra je. Nije mi bolja od prve, jer je prva bas savrsena, ali je blizu

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Da li da ostatak dana provedem uz Mindhunter ili 2. sezonu Stranger Things?

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            Ako te ne smaram kakva je generalno serija Stranger Things?, vidim mnogi je pominju a iskreno gledao bih nesto uvece kad skrecem misli od posla i sporta pa i trazim neku ok seriju.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Ako te ne smaram kakva je generalno serija Stranger Things?, vidim mnogi je pominju a iskreno gledao bih nesto uvece kad skrecem misli od posla i sporta pa i trazim neku ok seriju.
              Nisam bas najbolja osoba da o istoj komentarisem, no probacu. Prezirem SF i sve vezano za isti, tako da sam se na pocetku dvoumio da li da je uopste palim. I neki moj utisak nakon odgledane prve sezone je da je serija sasvim dobra. Nista fenomenalno, ali to je vjerovatno u odsustvu mog interesovanja za ovaj zanr. Ako volis 80-te, SF i mamojebacku reziju, pali je!

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Ako te ne smaram kakva je generalno serija Stranger Things?, vidim mnogi je pominju a iskreno gledao bih nesto uvece kad skrecem misli od posla i sporta pa i trazim neku ok seriju.
                Mada, ako trazis neku seriju da ubijes vrijeme, ima puno boljih opcija od Stranger Things. Sad ne mogu dati neko konkretno ime, jer ne znam sta si sve odgledao.

                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                  Mada, ako trazis neku seriju da ubijes vrijeme, ima puno boljih opcija od Stranger Things. Sad ne mogu dati neko konkretno ime, jer ne znam sta si sve odgledao.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                  Aha, hvala ti puno ma ni ja nisam za SF zato rekoh da te pitam dal da pokusam ipak, vise sam za istoriju, triler , proceduralne serije ono za ubijanje vremena ako se neke setis pisi, hvala ti.

                  Comment


                  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                    Aha, hvala ti puno ma ni ja nisam za SF zato rekoh da te pitam dal da pokusam ipak, vise sam za istoriju, triler , proceduralne serije ono za ubijanje vremena ako se neke setis pisi, hvala ti.
                    Daleko najbolja serija koja je izasla relativno skoro je FX-ov Fargo, bar po meni. Crna komedija sa primjesama trilera, misterije, krimica. Sjajna stvar.

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Daleko najbolja serija koja je izasla relativno skoro je FX-ov Fargo, bar po meni. Crna komedija sa primjesama trilera, misterije, krimica. Sjajna stvar.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      Hvala druze, skidam..

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ljudi gleda li neko seriju Power, ako neko gleda jel je preporucuje?

                          Comment


                          • Stranger Things 2 je ispunio očekivanja, mada sam iskreno očekivao više razlika u glavnom zapletu u odnosu na prvu sezonu. Opet isti klinac upada u frku, opet majka čini sve da ga spasi, opet doktori nešto trabunjaju (ajde jedna od promena je sa njima), opet prijatelji kontaju kako da ga spasu. Samwise Gamgee tragični heroj, solidna gluma. Ono što je potpuni pogodak za mene je što su poprilično podigli nivo opasnosti u odnosu na prvu sezonu i time izazvali onaj osćaj - u jbt, prošli put je bilo baš gadno, ali to čudovište je zapravo bilo običan pešadinac? - što je sjajno Naravno, glavna pretnja i dalje postoji, te ćemo imati, kako imdb.com kaže, još bar 2 sezone.

                            Comment


                            • Senke nad Balkanom nastavljaju gde su stale sa pilotom. Kako sam plasio pada nakon otvaranja, odlicno ovo ide (za sada).

                              Bjelogrliceva zivotna uloga.
                              sigpic

                              Comment


                              • Počela i treća sezona Mr Robot, izašle tri epizode
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X