Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by srdjan_sl View Post
    Imas jos i Dva metra pod zemljom i onda bi to trebalo biti to.
    E znas da mi je pala na pamet ta serija kako sam kliknula na post reply
    ali polako, prvo dok zavrsim Sopranove, pa dok onda nove sezone aktuelnih serija...ima svasta da se gleda
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja pogledao 2-3 epizode SFU i nije me u tom trenutku vuklo da nastavim da gledam.Pokusacu ponovo uskoro.Cekam pravi tajming, to i Forbrydelsen vucem dve godine.Obe serije su mi na hardu.

      Ocekujem da se Ljubasin u roku od par sati uloguje i da kaze da se vise ne javljam u ovoj temi dok ne pogledam SFU.

      Comment


      • Gledaj Forbrydelsen, sta cekas
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ja pogledao 2-3 epizode SFU i nije me u tom trenutku vuklo da nastavim da gledam.Pokusacu ponovo uskoro.Cekam pravi tajming, to i Forbrydelsen vucem dve godine.Obe serije su mi na hardu.

          Ocekujem da se Ljubasin u roku od par sati uloguje i da kaze da se vise ne javljam u ovoj temi dok ne pogledam SFU.
          Ako mozes da preguras scene dva muskarca u romanticnom...khm..."zahvatu" bice ti jedna od najboljih serija ikad. Bar je meni tako
          Samo kad su te scene nisam gledao u ekran

          Comment


          • Juce i danas konacno zavrsih The Strain ... i ne mogu da kazem da sam razocaran. Sve je vodilo ka tome da jedna vrlo zanimljiva tematika bude prilicno ruinirana, medjutim zavrsilo se prilicno dobro. Ova poslednja sezona je ipak uspela da se izdigne u odnosu na prethodne i zaokruzi pricu. Zadovoljan....
            Interesnatno je da i ako se u sustini u mnogim stvarima, detaljima pa i delovima radnje razlikuje od stripa, opet je sustinski prilagodjen strip na format serije i drago mi je sto je tako. Sto nisu odlutali ko zna gde ...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Sta je SFU, Six Feet Under?

              The Wire je kul, zavrsio sam 1. sezonu. Pocetak je malo spor, ali te uvuce posle 2-3 epizode

              Comment


              • Originally posted by zdravkelja View Post
                Sta je SFU, Six Feet Under?

                The Wire je kul, zavrsio sam 1. sezonu. Pocetak je malo spor, ali te uvuce posle 2-3 epizode
                I sad neces da se smiris dok je ne zavrsis
                Ja sam zbog tog sporijeg pocetka, 2 ili 3 puta pocinjala i odustajala
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Pa ne toliko, 1. sezona ima koliko toliko zaokruzen kraj, malo cu da pauziram jer hocu da konacno odgledam poslednje sezone Hanibala i Black Sails, pa nastavljam

                  Inace, za Urosa, nemoj toliko da se hajpujes, obicno dovede do razocarenja
                  Odiseja je dobra, ali vise kao dostignuce za to vreme, onako nesto napraviti pre 50 godina je nestvarno. Ali je prilicno spor film.
                  Citizen Kane je super, opet zato sto je revolucionaran, bukvalno je stvorio moderan film, ali ti savetujem da posle toga gledas The Third Man jer je po meni bolji

                  Comment


                  • Ljudi prati li neko El Chapa, ja sam sinoc zavrsio prvu sezonu, za li se kad izlazi druga i kad ce biti dostupna za gledanje?

                    Comment


                    • Pratim ja, druga je izašla 17. septembra verovatno je dostupno već samo što nema još titlova..

                      Comment


                      • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • ....

                          Sljedeće godine će se radnje serija Živi mrtvaci i Fear the Walking Dead konačno ispreplesti!

                          Lik iz jedne serije će se naći u drugoj seriji – to je sve što je kreator serije Živi mrtvaci Robert Kirkman bio voljan otkriti fanovima neki dan na Comic-Conu u New Yorku: „Dodatne vijesti ćete saznati tijekom narednih mjeseci. Neću imenovati o kojem se liku radi.“

                          Serija Fear the Walking Dead je počela s emitiranjem prije dvije godine kao prequel Živih mrtvaca te prati priče dvije obitelji na samom početku zombi apokalipse. Živi mrtvaci, koje pratimo još od 2010. godine, prati preživjele koji se svakodnevno bore kako ne bi postali živi mrtvaci u zemlji koja je sad preplavljena njima.

                          Zadnja, 16. epizoda treće sezone serije Fear the Walking Dead je na rasporedu 15. oktobra s tim da je u planu četvrta sezona. Producenti serije se nadaju da će crossover između serija podići gledanost sljedeće sezone jer je u značajnom padu od prve.

                          Nova, osma sezona Živih mrtvaca premijerno počinje tjedan dana nakon Feara, 22. oktobra, i očekuje nas ponovno 16 epizoda.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            ....
                            Ocekivano. Ja inace ne vidim poentu serije Fear the Walking Dead. Ocekivao sam da malo vise paznje obrate prvim danima izbijanja virusa, a to sem u par epizoda prve sezone nisam video. Druga mi nije imala nikakvu poentu, a trecu nisam ni gledao.
                            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              ....
                              Nisam gledao Fear ovu 3. sezonu, to bih morao da pogledam. Mnogo sam ja ocekivao vise od njih. Cak bi mi se vise svidela ideja da se Fear bavi nekim strucnjacima koji ce naci resenje za epidemiju, a da TWD nastavi onako kako su i poceli. To bi bilo okej ali ovako napravili su istu seriju a drugi naziv i glumce.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Nisam gledao Fear ovu 3. sezonu, to bih morao da pogledam. Mnogo sam ja ocekivao vise od njih. Cak bi mi se vise svidela ideja da se Fear bavi nekim strucnjacima koji ce naci resenje za epidemiju, a da TWD nastavi onako kako su i poceli. To bi bilo okej ali ovako napravili su istu seriju a drugi naziv i glumce.
                                Dobar avatar matori.
                                Mada je Vasilij batica najjaci.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X