Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubili su člana Narcos ekipe kojem je posao bio da traži lokacije za snimanje, i to izgleda baš dok je tražio lokacije po Meksiku.

    Inače, odlična i treća sezona. Mnogo bolja nego što sam očekivao poslije kraja druge sezone.
    sigpic

    Comment


    • Samo da ne bude kao sedma sezona, mada gledajući trailere, ova osma obećava.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Samo da ne bude kao sedma sezona, mada gledajući trailere, ova osma obećava.

        Da me pitas sto je gledam - sad stvarno vise ne bih znao sta da odgovorim Mucio sam se sezonama, odgledao zilion losih epizoda, ali nikad nisam prestao da je gledam, niti cu. A na primer Fear the Walking Dead me je odbio vec sredinom druge sezone.
        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

        Comment


        • Toliko dugo gledas seriju, da jednostavno nastavis da je gledas. Oni su lepo najavili i 7 sezonu da ce biti ludnica i opet nije bilo nesto puno akcije, ali 8ma bi trebala je da je prepuna akcije i smrti dosta likova.

          Ako nista drugo, Vikinzi nikad ne ispale, verujem da ce ovo biti jedna od jacih ako ne i najjaca sezona, a wd sta uradi uradi, ne mogu vise da nas smore sa razvlacenjem price, vec smo na to navikli.

          Comment


          • Ne mogu Vikinzi biti najjača sezona bez Ragnara.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Da znas, to za TWD si skroz u pravu. Boze me prosti, to kao kad se nekome oprasi krmaca, pa mu lepo da gleda onih 12 lepih komaTa, ali ono trinaJesto, jadno i nikakvo, i ono ti priraste za srce, bez obzira sto je takvo. Rita se, muva se, muci se, nista mu ne ide, ali opet ga nekako volis.

              A i za Vikinge si u pravu, serija je pravi rolerkoster. Kvalitet i dinamika radnje su mi od prve epizode na jako visokom nivou. Imam utisak da me, tih nedelja u godini kad se emituju, Vikinzi jace "voze" od bilo koje druge, izvikanije serije.

              Edit: Ragnarov duh koji je i te kako bio prisutan pred kraj prosle sezone, mislim da nas nece napustiti ni u ovoj.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Bogme mislim da mogu i ako razumem da smo svi navikli na glavnog junaka Rangara i da ga obozavamo. Ali zato je ova serija fenomenalna, ubili su bukvalno jednog od glavnih likova, a mislim da ce tako krvolocna sezona da bude, da cemo biti apsolutno opcinjeni i odusevljeni i jedva cekati sta ce biti dalje.

                Meni je omiljena serija Dr. House, i tu seriju su razvukli, ali opet, ja bozavam tu seriju i Hugh-a koji je odglumio savrseno.

                Narcos je ubio jednog od glavnih likova, Pabla, pa je i 3ca skroz bila dobra sezona, ja se samo nadam da ce u Meksiku odraditi 2 sezone kao za pabla i mislim da cak bi to moglo i da nadmasi sve ostale sezone, ali videcemo sta ce biti od toga.

                Comment


                • Da će biti krvoprolića, biće.
                  Barem smo to navikli u Vikinzima.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • J*bao mi pas mater... imam Amazon Prime i Netflix i ne znam sta da gledam/nista mi se ne gleda a ubih se od dosade. Juce i danas sam pogledao cijelu prvu sezonu Sopranovih...

                    Comment


                    • Na konto toga što ne odustajete od gledanja serije koja je odavno izgubila na kvalitetu ja još uvek redovno pratim Supernatural a evo 12. Oktobra kreće 13-ta sezona. Počeo davne 2006. kada sam slučajno na HRT1 naleteo na jednu epizodu. Svidela mi se pa sam izguglao o čemu se radi i video da prva sezona ima da se skine. Prva serija tog tipa koju sam gledao i zavoleo. Eto, može se reći da je prošla zaljubljenost ali ljubav je i dalje tu.
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Originally posted by Knipex® View Post
                        Na konto toga što ne odustajete od gledanja serije koja je odavno izgubila na kvalitetu ja još uvek redovno pratim Supernatural a evo 12. Oktobra kreće 13-ta sezona. Počeo davne 2006. kada sam slučajno na HRT1 naleteo na jednu epizodu. Svidela mi se pa sam izguglao o čemu se radi i video da prva sezona ima da se skine. Prva serija tog tipa koju sam gledao i zavoleo. Eto, može se reći da je prošla zaljubljenost ali ljubav je i dalje tu.
                        Vala, jos je ostalo da se braca Vincesteri bore sa vanzemaljcima.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Meni se svideli Defendersi, ne vidim što ljudi hejtuju po netu bilo je sasvim ok prva sezona. Sada da vidimo da li će biti druge sezone a verujem da hoće, samo da im nađu neprijatelja..

                          Spoiler
                          Znao sam da nema šanse da Daredevil umre, jednostavno je morao da preživi.

                          Comment


                          • Pregazio sam juce prvu sezonu Vikinga. Odusevljen sam. Ovaj lik sto igra Ragnara
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zero View Post
                              Pregazio sam juce prvu sezonu Vikinga. Odusevljen sam. Ovaj lik sto igra Ragnara
                              Samo gledaj, tek ces da se odusevljavas
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Sjajna je serija Vikings. Ja se nešto umuvao u Homeland u poslednje vreme.

                                Comment

                                Working...
                                X