Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije loš kraj Naruta, mada sam lično priželjkivao drugačiji. Malo je konfuzna cela priča ali svakako ima nekog smisla. Kad se setim samo da sam kao klinac mislio da je Oročimaru najstrašniji i najjači ikada, možda je priča i tada išla u tom pravcu, mada kako se završilo, verujem da je ovo oduvek bio plan. I dalje ostaju Madara i Itači za mene broj jedan.

    Povlačim paralelu između GoT i Naruta. Sad ima milion teorija oko GoT završetka, a sećam se oko Naruta teorija i teorija.





    Non stop mi ovakav sadržaj iskače na yt a nisam pretraživao uopšte ovo.

    Comment


    • Originally posted by Johnny Rotten View Post
      To sam odavno finisirao.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
      Nisi nista finisirao, nova serija ide vec dve godine

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Nisi nista finisirao, nova serija ide vec dve godine [emoji3]
        Znam. Dragon Ball Super ako se ne varam. Pod finisirao sam mislio Dragon Ball GT. Btw. kakav je novi DB?

        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Vredi li sta taj gejmo trons? Stao na polovini drufe sezone jos proslog leta i nikako da nadjem motivaciju da nastavim.

          Ako ne valja. Aj ako moze par predloga za filmove bazirane na istinitoj prici.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Vredi li sta taj gejmo trons? Stao na polovini drufe sezone jos proslog leta i nikako da nadjem motivaciju da nastavim.

            Ako ne valja. Aj ako moze par predloga za filmove bazirane na istinitoj prici.
            Ne valja, smor serija, nemoj gubiti vreme. Nije ni u top 10, nego ima dosta materijala za razmišljanje pa je zato interesantno. Neke sezone su bile ok, poslednja amaterizam. Serija je koncipirana tako da 3 minuta kadra može da otkrije nešto a ti ako nisi udubljen 100% nema šanse da pohvataš. Da je gledam u cugu pa hajde, ovako nemam vremena da budem fanatik i obnavljam gradivo svake godine. Ovo je za fanatike bukvalno.

            Pusti Peaky Blinders i Vikings kao čovek i uživaj.

            A od filmova mislim da je Blow na istinitoj ali meni se taj film ne svidja

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Vredi li sta taj gejmo trons? Stao na polovini drufe sezone jos proslog leta i nikako da nadjem motivaciju da nastavim.

              Ako ne valja. Aj ako moze par predloga za filmove bazirane na istinitoj prici.
              Да си питао пре 2-3 године, рекао бих ти да вреди. Сада немој да гледаш.

              Comment


              • GoT je imao ogroman potencijal, sad živi na račun stare slave.

                I od Sersei sa dugom kosom nema privlačnije žene. Koja količina zla, bio sam zaljubljen.
                Last edited by Cassius Clay; 08-09-17, 17:08.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  I od Sersei sa dugom kosom nema privlačnije žene. Koja količina zla, bio sam zaljubljen.
                  Апосултно исто размишљамо. Обожавам је. Штета што нема дугу косу више

                  Comment


                  • Na sta se vi lozite majko moja. Nju nisam mogao ocima da gledam koliko sam je mrzeo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cersei bas treba mrzeti


                      Originally posted by Johnny Rotten View Post
                      Znam. Dragon Ball Super ako se ne varam. Pod finisirao sam mislio Dragon Ball GT. Btw. kakav je novi DB?

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                      Skroz ok. Ali GT slobodno zaboravi da postoji jer ga nije pisao kreator serijala, vec produkcijska kuca da bi uzeli pare, pa nije canon.
                      Super ponovo pise kreator DB-a i desava se nakon sto pobede Buua u DBZ, a pre onog turnira u poslednjih par epizoda. Preporucunem da gledas filmove Battle of Gods i Resurrection of F, pa onda da krenes od 28. epizode. Propustices neke sitne detalje, ali i uzasnu animaciju jer su sve zbrzali da bi prosli materijal iz filmova.

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Cersei bas treba mrzeti
                        Танка је линија између љубави и мржње

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Na sta se vi lozite majko moja. Nju nisam mogao ocima da gledam koliko sam je mrzeo.
                          Cak je u seriji predstavljena kao inteligentnija nego sto je u knjigama.
                          Mozda ih ta dodatna nijansa pameti i takticnosti kod nje lozi ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Odliča serija za one koji vole skandinavski noir.

                            http://m.imdb.com/title/tt3561180/

                            Comment


                            • Pocela sam da gledam Narcos i odgledala samo 2 epizode, za sad mi je onako, malo mi je konfuzno. Nadam seda ce u nastavku biti bolje, posto vidim da su pozitivni komentari.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Pocela sam da gledam Narcos i odgledala samo 2 epizode, za sad mi je onako, malo mi je konfuzno. Nadam seda ce u nastavku biti bolje, posto vidim da su pozitivni komentari.
                                Bice bolje, ali bice i drugacije.

                                Comment

                                Working...
                                X