Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Potvrdjena i 3.sezona True detective, iako ja jos nisam ni drugu pogledala

    Treća sezona serije “True Detective” je zvanično potvrđena!
    I ne gledaj je. Druga sezona se nije desila, sa prve ćemo preskočiti direkt na treću... A možda se ni ona ne desi

    Comment


    • Hocu da odgledam The Strain cetvrtu sezonu ... vidim da je vec izaslo 7-8 epizoda - a odgledao sam samo prve tri. Narcos trecu sezonu sam poceo, i nju cu sto pre zavrsiti. E onda moram da vidim sta cu sa ovom serijom The Mist? Vredi li trositi vreme na nju? Sta mislite?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • http://www.desinerd.co.in/game-of-th...eaks-spoilers/

        Наводно осма сезона скрипте, ако некога интересује.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          http://www.desinerd.co.in/game-of-th...eaks-spoilers/

          Наводно осма сезона скрипте, ако некога интересује.
          E bas ti hvala. Ali ne ne ne ... neces me navuci ..... valjda .... ma necu pogledati .... ili mozda samo malo ..... ma jok nikako!
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            E bas ti hvala. Ali ne ne ne ... neces me navuci ..... valjda .... ma necu pogledati .... ili mozda samo malo ..... ma jok nikako!
            Sandu, ostani jak
            ja nisam kliknula ni za prethodnu sezonu, necu ni za sledecu

            inace, pocela sam konacno da gledam Sopranove
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              E bas ti hvala. Ali ne ne ne ... neces me navuci ..... valjda .... ma necu pogledati .... ili mozda samo malo ..... ma jok nikako!
              Ја јесам прочитао све. И не кајем се. Боље то него да очекујем нешто од серије и разочарам се.

              Сада ми остаје да чекам "Ветрове зиме".

              Иначе ово горе не мора да буде тачно наравно.

              Comment


              • Ja cu procitati, ionako mi je serija sad prosjek, da cekam dvije godine, a znam da ce da je pretvore u kompletno sranje, ne pada mi na pamet.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam pricitao 1000 nekih tekstova,vecina njiih kaze isto tako da znam otprilike napamet svaku epizodu 8 sezone,za prethodnu sezonu su isto dosta pogodili ali ja sam odbijao da povjerujem.

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ja cu procitati, ionako mi je serija sad prosjek, da cekam dvije godine, a znam da ce da je pretvore u kompletno sranje, ne pada mi na pamet.
                    Nece biti dve godine cekanja. U najgorem slucaju godinu i po dana ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ja cu procitati, ionako mi je serija sad prosjek, da cekam dvije godine, a znam da ce da je pretvore u kompletno sranje, ne pada mi na pamet.
                      Taj voz je davno otisao.....

                      Comment


                      • Cekam Rika i Mortija kad ono ove nedelje nema nove epizode, tek sledece.

                        Comment


                        • Jos jednom, ti GoT leakovi sa prethodne strane su fake, iz vise razloga.

                          Comment


                          • Originally posted by zdravkelja View Post
                            Jos jednom, ti GoT leakovi sa prethodne strane su fake, iz vise razloga.
                            Зашто мислиш?

                            Мени делује да је реално, нешто што би она двојица имбецила написала.

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Зашто мислиш?

                              Мени делује да је реално, нешто што би она двојица имбецила написала.
                              Nisu toliki imbecili. Bar se nadam da nisu.

                              Spoiler
                              Ne moze Cersei onako da zavrsi, ako imaju imalo mozga, nema sanse. Jaime je ubija i niko drugi.

                              Comment


                              • Jeste da sam tek poceo ali mislim da nece biti greske sa Ozarkom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X