Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izašla Narcos treća sezona Idemo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Izašla Narcos treća sezona Idemo
      Mora se gledati. Najvise zbog Penje i njegovog lika i dela
      A potom i zbog odlicne price i same serije koja nas ocekuje. Nema tu dileme.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Mora se gledati. Najvise zbog Penje i njegovog lika i dela
        A potom i zbog odlicne price i same serije koja nas ocekuje. Nema tu dileme.
        Sad se fokusiraju na Kali kartel koji je u neku ruku bio pod kontrolom CIA. Sad sam pustio prvu epizodu da se skida sva sreća Netflix izbaci celu sezonu.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ako ima 1080p sutra celu sezonu na poslu ako nema cekacu jos
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Večeras se gleda Narcos
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Solidna prva epizoda Narcosa. Ne verujem da priča o Cali kartelu može biti moćna kao o Pablu, ali verujem da će i ova biti kvalitetna.

              Spoiler
              Joj brutalnosti na kraju

              Comment


              • Person of Interest je okej serija kao i The Blacklist.

                Comment


                • Bron/Broen nova sezona u januaru
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Solidna prva epizoda Narcosa. Ne verujem da priča o Cali kartelu može biti moćna kao o Pablu, ali verujem da će i ova biti kvalitetna.

                    Spoiler
                    Joj brutalnosti na kraju
                    Žena i ja sinoć planirali jednu epizodu da odgledamo ali smo morali i drugu Kida brale, u prvoj i ne možeš da izvališ ali u drugoj ep kreće zaplet. Ne bi me čudilo da bude u nivou prve dve sezone laganice.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Potvrdjena i 3.sezona True detective, iako ja jos nisam ni drugu pogledala

                      Treća sezona serije “True Detective” je zvanično potvrđena!
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Comment


                        • Nema jaceg lika
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Upravo odgledah prvu epizodu 3 sezone Narcosa, obecava.

                            Comment


                            • Narcos

                              Spoiler
                              Uopste mi se jedna stvar ne svidja, a to je sto je Penja sve vreme sa strane i manje vise posmatrac, doduse jeste povukao potez na samom kraju druge epizode i kapiram da opet pricu mora da razrade, ali opet me nervira, navikao sam da je uvek u akciji.

                              Comment


                              • Vidim na torentu Marvel izbacio Spajdermen seriju, jel gledao neko ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X