Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lena Headey, sjajna je.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ne vjerujem da je prevarila Tiriona, a evo i iz kojeg razloga:

      Tirion scenu ranije prica sa Jonom o tome kako nije barem na trenutak mogao da slaze da se dobije sta zeli. Tirion Lanister je vec jednom preveslan ove sezone sa napadom na Castely Rock. Dva puta da ga nasamare, tesko.

      Zasto bi scenu ranije pricao o laganjima, a onda da vjeruje sestri koja ga hoce ubiti, plus Jameiu kaze isto da ide pred zenu koja je ubila najvise ljudi u Westerosu.

      I jos jedan poseban akcenat jeste da mi nismo vidjeli to rukovanje Tiriona i Serseim vec samo saznanje da je ona trudna.

      Tirion zna.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Lena Hidi uz ovoga sto glumi Tiriona apsolutno najbolja glumica u seriji,istina ima jos dosta briljantnih glumaca ovdje ali ovi odskacu definitivno.

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ne vjerujem da je prevarila Tiriona, a evo i iz kojeg razloga:

          Tirion scenu ranije prica sa Jonom o tome kako nije barem na trenutak mogao da slaze da se dobije sta zeli. Tirion Lanister je vec jednom preveslan ove sezone sa napadom na Castely Rock. Dva puta da ga nasamare, tesko.

          Zasto bi scenu ranije pricao o laganjima, a onda da vjeruje sestri koja ga hoce ubiti, plus Jameiu kaze isto da ide pred zenu koja je ubila najvise ljudi u Westerosu.

          I jos jedan poseban akcenat jeste da mi nismo vidjeli to rukovanje Tiriona i Serseim vec samo saznanje da je ona trudna.

          Tirion zna.
          Nije on nasamaren tako sto ga je neko preveslao. On u ovoj situaciji nije ni mogao da otkrije njene prave namere. Pokazao je ogromnu hrabrost, uradio sve sto se moglo uraditi da bi se doslo do zacrtanog cilja (primirja), i u tome uspeo. Ali necemo se zavaravati tako sto cemo da pomislimo da on sada imalo vise veruje Sersei nego sto joj je verovao na pocetku ove epizode na primer.
          Njena prevara se sastoji u tome, sto ih je navala sve, pa i samog Tiriona da poveruju da je njegovo pregovaranje sa njom bilo uspesno. Ona je cak dala i svoju kraljevsku rec. Druga je stvar sto njoj samoj ta rec ne znaci nista. Tako da su ti pregovori zvanicno uspesni i Tirion Lanister ima najvece zasluge za uspesnost istih (pored onog jadnog iskasapljenog zombaca), ali Sersei radi sta Sersei zeli. I bilo kakvo obecanje, pa cak i zakletva njoj ne znace nista.
          Zna to dobro i sam Tirion, tako da - videcemo sta nas sve ceka u narednoj sezoni.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Оваква Серсеи ми постаје полако један од омиљених ликова уз Најт Кинга. То би био спектакл, Најт Кинг са свом својом војском напада Кингс Лендинг, а Серсеи с дивљом ватром брани човечанство

            Comment


            • Spoiler
              Sersei Arja ubija nakon bitke kod zida na pocetku iduce sezone,Sersei je nebitna za dalji razvoj radnje,dosadila je vise.Mnogo ce bit zanimljivije kad Night king ubije Brena i probode ga macem onim,da mu bude rezerva na klupi kad pogine.Svi spojleri kazu da ce ovo da se desi i ja im vjerujem.Mali Bren postaje Night King na kraju 8 sezone,napokon dobija svrhu u seriji.
              Last edited by E1_PG; 29-08-17, 00:37.

              Comment


              • Spoiler
                Originally posted by Ivan_pg View Post
                Sersei Arja ubija nakon bitke kod zida na pocetku iduce sezone,Sersei je nebitna za dalji razvoj radnje,dosadila je vise.Mnogo ce bit zanimljivije kad Night king ubije Brena i probode ga macem onim,da mu bude rezerva na klupi kad pogine.Svi spoilovi kazu da ce ovo da se desi i ja im vjerujem.Mali Bren postaje Night King na kraju 8 sezone,napokon dobija svrhu u seriji.


                Супер су ти спојлери, само их стави у спојлер и напиши да су спојлери.
                Last edited by Vanja #66; 29-08-17, 08:50.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Nelogicno bi bilo da je bljuvao led. Jer sta bi mogao led da uradi ogromnom zidu og(zamisli) leda i stena?
                  Ne bi ga onako srusio, mozda bi ga cak jos vise osnazio. Dok vatra sa druge strane savrseno sluzi svrsi. Nekakva magija jeste, jer sigurno klasicna zmajska vatra nije. Mozda vatra sa primesama leda !? U krajnjem slucaju nije toliko bitno. Bitna stvar je da je Zid probusen i da su Utvare i Tudjini sada sa njegove juzne strane.
                  Upao je zmaj u ledeno jezero, izvukli ga, oživjeli i sad bljuje plavu vatru. A i bolje bi bilo da je naslagao zmaj led na led i napravio neku vrstu stepenica, nego ovako što je srušio sa plavom vatrom. Ide se valjda na kontra vatri. Kralj dolazi sa zimom, bolje bi bilo da bljuje led, je li tako? Nedorečeni su tu ostali.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Супер су ти спојлери, само их стави у спојлер и напиши да су спојлери.
                    Ovo su nagadjanja samo nisu spojleri u pravom smislu rijeci.

                    Comment


                    • Ne citam nikakve leakove, predvidjanja, price koje cure. Za ovu sezonu sam naleteo na one leakove i imao grubu pricu u napred ispricanu (koja se pokazala kao tacna) sto mi je donekle sjebalo dozivljaj gledanja.
                      Teoriju neku na koju naletim u koliko mi se ucini zanimljivom cu procitati, ali procurele scenarije i slicno ni pod tackom razno.
                      Mnogim likovima koje znam, ova sezona je jedna od gorih, a to je i izmedju ostalog jer im je bilo unapred poznato skoro sve sto ce da se desi.
                      Topla preporuka svima - izbagavajte sva ta sranja.
                      Last edited by Sandugp; 29-08-17, 00:35.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ja mislim da bez 9 sezone ovo nece valjat nista,da ima srece citava 8 sezona da protekne u rokanju sa hodacima,sve dok ne dodju pred Kings landing i da se tu desi konacna bitka nesto kao Helms deep.

                        Comment


                        • Radice u 8. sezoni duze epizode, verovatno blizu sat i po. Mogu oni to fino da zavrse, videcemo da li umeju.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            GoT
                            Komentar sa YT:


                            Bren: Dzone idemo vreme je za okrsaj sa Belim Hodacima!!!
                            Dzon: Ne mogu bolestan sam.
                            Bren: Sto sta ti je?
                            Dzon: Jebem tetku.

                            To je taj fazon koji sada moze komotno da se primeni na ovu situaciju
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment




                            • -----------------------------

                              Bron opet izdominirao sa komentarima

                              --------------------------------------

                              Sam: We need to send a raven to Jon before he fucks his aunt.
                              Bran: It's too late.
                              Sam. How do you kno...?
                              Bran: It was beautiful.
                              Last edited by Mr. Wolf; 29-08-17, 01:08.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Iskocilo mi na YT, koliko je ovo meni glupo


                                p.s. vidi se da ova u prvom redu ima dobru dusu.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X