Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    To za muziku na kraju si u pravu bas dobra.Ali sto neko vec napisa kako su mislili ovi da prodju zid da ne dobise zmaja,jako cudno.
    Spoiler
    Oni dzinovi bi udarali glavom u zid dok ga ne sruse.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      To za muziku na kraju si u pravu bas dobra.Ali sto neko vec napisa kako su mislili ovi da prodju zid da ne dobise zmaja,jako cudno.
      Zato Nocni kralj nije napao Dzona na onom jezeru, cekao je da Deni posalje zmajove. Ako Bren zna sve, kakav li tek hard disk ima Nocni kralj?
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Originally posted by Ivan_pg View Post
        Nadam se da gorko-slatki kraj koji je Martin pominjao podrazumjeva da ce Night king da im se svima najebe majke a onda ce da se ispostavi da je na neki nacin on pozitivac u citavoj prici i da je ispravio neku istorijsku nepravdu,da mozda bijeli hodaci polazu pravo na Vesteros.Samo to bi imalo smisla gledajuci sve ove smarace od likova.
        Neprihvatljivo, ali vec sada pravim paralele sa Mass Effect 3.

        Jon Snow=Commander Shepard
        White Walker=Reapers
        Night King=Catalyst

        Bice gori kraj od ME3.

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Scouser, nema potrebe za takvim komentarima, Pobeda je samo izneo svoj utisak. Ne vidim nikakvo likovanje sa njegove strane zato sto je procitao knjige. Ako se u necemu ne slazes sa njim slobodno napisi. Normalna razmena misljenja je uvek pozeljna.
          Vec si poceo.

          Spoiler
          Meni okej bila epizoda, doduse ja nisam hardcore, verovatno bih onda bio negativniji. Steta od masterminda do pocetnicke greske i da ovako bude ubijen maliPrstic. To me iznenadilo, i sto rece Bojana, mislio sam da ce ova da rokne Dzejmija. Tako da je meni sve manje vise ok, jer sam casual. ))) Vise cekam ja Vikinge i Narcos.

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Nek je i ovom kanceru dosao kraj.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            HAhahaahah

            To je ta prica

            Precera ga Pobeda samo tako. No treba razumeti coveka, previse ga boli. Citas knjigu, a na kraju dodje nesto 5to. Smara to. Meni isto tako bilo i za Milenijum i za Azazela..

            Spoiler
            Realno epizoda nit smrdi nit mirise. Od nekako najmorzenijeg do najgotivnijeg gotivan je Dzejmi.

            Niko da spomene scenu dva brata?! Kada mu kaze, sada si ruzniji nego ja?
            Razgovor Tiriona i Bronna ?


            Spoiler
            Meni samo nije jasno sta su ljudi ocekivali od tetkinog tetinceta? Celu seriju on nije slagao nijednom? Niti prevario nekoga? I sada ce on da zajebe Sersi? Pffff bilo bi jos smesniji da ju je podrzao.
            Bice zanimiljivo videti kako ce Dzejmi da odreaguje kada zna da dolazi nova vojska. I da li ce da odvede ove njegove na sever.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              HAhahaahah

              To je ta prica

              Precera ga Pobeda samo tako. No treba razumeti coveka, previse ga boli. Citas knjigu, a na kraju dodje nesto 5to. Smara to. Meni isto tako bilo i za Milenijum i za Azazela..

              Spoiler
              Realno epizoda nit smrdi nit mirise. Od nekako najmorzenijeg do najgotivnijeg gotivan je Dzejmi.

              Niko da spomene scenu dva brata?! Kada mu kaze, sada si ruzniji nego ja? [emoji3]
              Razgovor Tiriona i Bronna ?


              Spoiler
              Meni samo nije jasno sta su ljudi ocekivali od tetkinog tetinceta? Celu seriju on nije slagao nijednom? Niti prevario nekoga? I sada ce on da zajebe Sersi? Pffff bilo bi jos smesniji da ju je podrzao.
              Bice zanimiljivo videti kako ce Dzejmi da odreaguje kada zna da dolazi nova vojska. I da li ce da odvede ove njegove na sever.
              Jedan off topic. Kad vec spomenu knjigu, preporucujem svima Abekrombijevu "Prvi zakon" trilogiju. Nesto u maniru "Pjesme leda i vatre", ali bar 2x brutalnije.

              Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Slučajno naleteh na ovo...

                Od sutra na RTV1 počinje Bron/Broen.

                TV1/ od 28. avgusta, ponedeljak – četvrtak, 20.05
                Spoiler


                Pa eto, ko je imao nameru da uskoro pogleda ili da obnovi gradivo, može to uraditi i na TV-u.
                Pa nemaaaaa
                Ide norvesko-nemacka serija...ova...http://m.imdb.com/title/tt3280150/

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Kada bi trebali Nemanjići da počnu?
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • GoT

                    Spoiler
                    Jedino što valja kod ove serije je što te voza po ovim porodica, eto sad su mi Lanisteri najgotivniji.

                    Zaboravih, sezona zvana "dečija radost" sve više manje očekivano.

                    Da je Džejmi pao to bi bilo BUM !!!!

                    Jbg nisu imali muda.

                    Comment


                    • Spoiler
                      Arya rules.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Pa, ocekivana epizoda, iako.....

                        Spoiler
                        ....nisam ocekivao konacan kraj Maloprstica, mada realno gledano, njegov lik u ovoj fazi serije postaje potpuno irelevantan. I kako sad Jona da zovem Aegon, nema sanse. Cenim da on umire u sledecoj sezoni, gotovo sam siguran posle one scene sa Deneris.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Samo Dzejmi!
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                            Jedan off topic. Kad vec spomenu knjigu, preporucujem svima Abekrombijevu "Prvi zakon" trilogiju. Nesto u maniru "Pjesme leda i vatre", ali bar 2x brutalnije.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                            Na listi mi je, uzecu od drugara uskoro ne bi li me to malo trznulo posto sam pao u samo takvu letargiju i kolotecinu.

                            Citao sam odlomak Ostrice i svideo mi se, samo imam desetak neprocitanih knjiga koje sam kupio u skorije vreme pa ne bih da rizikujem i da stanem sa tim.Drugar mi stalno hvali Aberkrombija i tera me da ga citam.

                            Finale Twin Peaks jos sledece nedelje i par epizoda R&M i mirujem do Vikinga.Ne verujem da cu se na neku seriju nakaciti u narednom periodu.

                            Sto me podseti za TP, skinuo sam Part16 a nisam ga jos pogledao.

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Na listi mi je, uzecu od drugara uskoro ne bi li me to malo trznulo posto sam pao u samo takvu letargiju i kolotecinu.

                                Citao sam odlomak Ostrice i svideo mi se, samo imam desetak neprocitanih knjiga koje sam kupio u skorije vreme pa ne bih da rizikujem i da stanem sa tim.Drugar mi stalno hvali Aberkrombija i tera me da ga citam.

                                Finale Twin Peaks jos sledece nedelje i par epizoda R&M i mirujem do Vikinga.Ne verujem da cu se na neku seriju nakaciti u narednom periodu.

                                Sto me podseti za TP, skinuo sam Part16 a nisam ga jos pogledao.
                                Ohhh, znam taj osjecaj. Samo stancam nove knjige na policima, a nista da pocnem. Evo, veceras napokon pocinjem nesto novo.

                                Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X