Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni to malo sve liči na preterani hajp Starkovih, sad nisam siguran ali kada su prvi ljudi prešli na kontinent tada nisu postojale plemićke kuće (ispravite me ako grešim) a deca šume su u tom nekom periodu potopila taj prelaz i napravili prvog tog Tuđina koji je bio izgubljen ajde da kažem tojest nije se pojavljivao nekoliko hiljada godina i nije se ni znalo gde je i šta radi. Naravno postoji šansa da je Stark ali mi to nekako ne miriše na pravu priču i iskreno bilo bi malo glupo
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • I ja ne bih voleo da je Stark, iskreno ne bih voleo da Bren (nas mali debilcic Bren) ima bilo kakve veze sa dogadjajima iz daleke proslosti. Zasto? Ima nekoliko dobrih razloga, ali m ise sada ne da da pisem o istima.
      To su samo preterana pa cak i preglupa ocekivanja mnogih koji prate seriju, pa i citaju knjige.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Aj staviću ovo u spojler

        Spoiler
        Za našeg Brena kruži priča da ima neku kletvu na sebi kada ga je Night King onda uhvatio za ruku. Ne znam koliko vas zna ovaj podatak ali zid ima neku magiju one dece šume na sebi koja ne dozvoljava ovim utvarama da pređu granicu. Istu takvu magiju tojest protekciju je imala i ona pećina gde je Hodor izginuo ali su nekako oni tu prošli i veruje se da je baš zbog onog belega koji Bren ima na sebi posle dodira Night Kinga. Tako da će mali Bren igrati važnu ulogu iako ga većina nas ne gotivi.

        Mada ja nešto kontam da će onaj zmaj istopiti zid i da će ovi preći
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Pricali (pisali) smo o tome mnogo ranije. Mislim cak nakon prve epizode ove sezone.
          Ne znam sta te tacno interesuje u vezi toga, pa da udavimo jos malo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Kako Kornjačin Vrač dominira u novoj sezoni

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Suits???
              Spoiler
              Na kraju koje sezone uhapse Majka?
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by l1m4r View Post
                Suits???
                Spoiler
                Na kraju koje sezone uhapse Majka?
                Pete.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  Pete.
                  Hvala Analitiko moja. Sad znam gde sam stao
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Slučajno naleteh na ovo...

                    Od sutra na RTV1 počinje Bron/Broen.

                    TV1/ od 28. avgusta, ponedeljak – četvrtak, 20.05
                    Spoiler


                    Pa eto, ko je imao nameru da uskoro pogleda ili da obnovi gradivo, može to uraditi i na TV-u.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Jel gleda jos neko finale sada?
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja upravo zavrish sad, mogu samo reci najbolja serija ikad!

                        Comment


                        • Које срање од епизоде, сезоне, ако наставе овако и серије. Сутра ћу опширније.

                          Comment


                          • Nisam verovao da cu strepeti za sudbinu jednog lika ovako kada je serija pocela...

                            Spoiler
                            Bez nekih iznenadjenja, vec su skoro sve ljudi ovde najavljivali prethodnih dana
                            sigpic

                            Comment


                            • Jedino sto je sigurno je da Watchers on the wall ostaje najbolja epizoda serije.
                              sigpic

                              Comment


                              • Spoiler
                                Očekivao sam vreliju scenu seksa Džona i njegove tetke, Martine izdajo !
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X