Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Slabo stojis i sa filmovima.

    Sa drugarom sam danas pricao i lanac u poslednjoj epizodi GoTa je kada su naleteli na brod pre dve sezone.Mada to ne menja cinjenicu da je cela sezona puna holivudskih jeftinih dramskih efekata i da to najvise smeta sto se GoT spustio na taj nivo.Krenuo i GoT putem Dextera, samo je pad nakon cetvrte sezone blazi, ali ne i zanemarljiv.Kako su krenuli da sustizu i prestizu knjige, tako su krenuli da mnogo brljave.A i NK je Bren sigurno ucinio jacim nego sto jeste i na osnovu tri ledena koplja zna on sigurno sta se desava u celom univerzumu i samo je cekao Zmajeve da se pojave, sto opet je cela situacija napravljena u holivudskom stilu.Preelika misterija su NK i Beli Setaci, dosta stvari nije objasnjeno i ne verujem da ce se to znacajno promeniti.
    Ma ajde nasli su lanac odnekle nije to problem, nego kako ga zakacise za zmaja? Koliko NK zna ili ne zna mi i dalje pojma nemamo. Videcemo valjda u narednoj sezoni. Ili mozda na kraju ove.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Videlo smo u dva navrata da je jaci od Brana, a mislim da lokacija gde ga je Bran spijunirao je ista lokacija gde su se sva desavanja odigravala u prosloj epizodi.Lanac vise kazem odakle je posto je postojalo pitanje njegovog porekla, ali generalno dosta toga se obavlja traljavo kada se sve to poveze i slaba egzekucija.Ceo plot ima previse rupa i nelogicnosti iako se neke stvari mogu objasniti, ali nikako se cela stvar ne moze objasniti jer je previse nebulozna pa izmedju ostalog vazi kako su lanac zakacili za zmaja.Kazem ja da je to jefrina holivudizacija scenarija kada vec nema materijala iz knjiga.

      Comment


      • Sandu

        Spoiler
        Da li je Bran Night King? Zvuči nemoguće, ali...

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Night King je nekada bio covek (mozda cak i Stark). Koga su Deca Sume pretvorila u Belog Hodaca, da bi se zastitila od ljudi. To je bilo za vreme njihovog medjusobnog glozenja. Tako da on sigurno nije Bren. Medjutim moguce je da je ili bolje receno da ce Bren u nekom stadijumu svog postojanja "otici" u proslost i vorgovari u tog coveka. Pa uticati na njega, kao sto je na Hodora uticao. Ali ako znamo sta mu je Trooka Vrena bricao o tome "da je proslost vec ispisana" i da se u nju ne treba (vrlo je opasno) vracati i cackati bilo sta, onda mi ne ide ta prica nikako. Jedino ako usled nekog veceg cilja bude primoran da to uradi.
          To je to moje najsazetije moguce misljenje na ovu temu. Ne znam sta je u tom klipu, nisam ga ispratio. Ali kada ugrabim vremena hocu.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Od 04:14 odgledaj. To mi nekako bode oko.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Od 04:14 odgledaj. To mi nekako bode oko.
              Evo sada sam ugrabio malo vremena. Pogledacu klip.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dobar Dzejmi Lanister, tranformacija u filmu kako odradio top!
                http://www.imdb.com/title/tt4633690/?ref_=nv_sr_3
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Jack View Post
                  Dobar Dzejmi Lanister, tranformacija u filmu kako odradio top!
                  http://www.imdb.com/title/tt4633690/?ref_=nv_sr_3
                  Ovo je vec mislim cetvrti ili peti skoro pa preslikan post.
                  Sto znaci da je film zaista dobar
                  Gleddao sam jeste Nikolaj razvalio...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ajd novembar.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Night King je nekada bio covek (mozda cak i Stark). Koga su Deca Sume pretvorila u Belog Hodaca, da bi se zastitila od ljudi. To je bilo za vreme njihovog medjusobnog glozenja. Tako da on sigurno nije Bren. Medjutim moguce je da je ili bolje receno da ce Bren u nekom stadijumu svog postojanja "otici" u proslost i vorgovari u tog coveka. Pa uticati na njega, kao sto je na Hodora uticao. Ali ako znamo sta mu je Trooka Vrena bricao o tome "da je proslost vec ispisana" i da se u nju ne treba (vrlo je opasno) vracati i cackati bilo sta, onda mi ne ide ta prica nikako. Jedino ako usled nekog veceg cilja bude primoran da to uradi.
                      To je to moje najsazetije moguce misljenje na ovu temu. Ne znam sta je u tom klipu, nisam ga ispratio. Ali kada ugrabim vremena hocu.
                      Nije Night King imao nikakve konekcije sa Starkovima on je bio potpuno random lik koga su deca šume da kažem kidnapovali kao zamorče još u onim prvim ratovima kada su ljudi prešli na njihov kontinent. Brana povezuju da je možda Bran the builder što je napravio onaj ledeni zid i koji je valjda bio Stark i kažu da je imao neke specijalne moći pošto je nemoguće da se onaj zid onako brzo napravi čak ni uz pomoć dece šume.

                      Uglavnom ljudi sa neta sad povezuju Brana sa Night Kingom zbog te neke fizičke konstitucije tojest što liče jedan na drugog ali opet moguće da su imali neku konekciju baš u ovim putovanjima kroz vreme ali to je malo verovatno.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Za Night Kinga prvog iz knjiga (onog iz vremena Duge Noci) se tvrdi da je bio Stark. Tacnije bio je Lord Comander of the Night Watch (paralela koja moze da se povuce sa trenutnim dogadjajima se verujem mnogima nece svideti , tako da necemo da je povlacimo).
                        Dok za ovog trenutnog Night Kinga iz serije se blage veze nema ko je i sta je. Mozda je random lik, a mozda je i Stark.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • U knjizi je Night's King, a u seriji Night King. Nemaju veze jedan sa drugim a zbog slicnog imena cesto dolazi do konfuzije medju gledaocima.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Pa da onaj Lord Komander jeste bio Stark. On je čak oženio jednog undeada pa zato za Džona kažu da u sebi ima i vatrenu i ledenu krv. Dok ovaj frajer što vodi armiju nema nikakve veze sa Starkovima, potpuno random lik od prvih ljudi što su prešli kontinent.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                              Uglavnom ljudi sa neta sad povezuju Brana sa Night Kingom zbog te neke fizičke konstitucije tojest što liče jedan na drugog ali opet moguće da su imali neku konekciju baš u ovim putovanjima kroz vreme ali to je malo verovatno.
                              To je jedini dobar nacin koji bi mogao da prodas publici da su oni povezani.

                              Comment


                              • Naravno da nemaju veze. U knjigama se cak i ne spominje da Beli Hodaci imaju bilo kakvog predvodnika. Samo se sumnja na tako nesto.
                                Gang - u seriji nije naglaseno da je onaj random lik koga su Deca Sume pretvorila u prvog Tudjina (Nocnog Kralja) Stark. Ali nije naglaseno ni da nije Stark. Ne zna se uospte ko je on niti bilo sta vezano za njega. Tako da je sve moguce.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X