Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Capo dei capi View Post
    Spoiler
    Ubice ga Arja, pa sta mislis zbog cega joj je Bren dao noz? To se u knjizevnosti naziva Chekhov's gun, ako u drami u prvom cinu puska visi okacena o zid, do kraja drame ce sigurno opaliti.
    Pitanje je ko ce koga tu da zakolje,nadam se da maloprstic zna sta radi i da spreman ceka atentat,mislim to su neke moje zelje,Arja mi je svakako jedan od negativnijih likova ovdje smrad i olos najveci.U pravu je Vladan sto je rekao da navija za Night kinga realno najbolji lik ovdje,fura svoj fazon ima svoju misiju i zelim mu svu srecu.
    Last edited by E1_PG; 18-08-17, 17:43.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_pg View Post
      Pitanje je ko ce koga tu da zakolje,nadam se da maloprstic zna sta radi i da spreman ceka atentat,mislim to su neke moje zelje,Arja mi je svakako jedan od negativnijih likova ovdje smrad i olos najveci.U pravu je Vladan sto je rekao da navija za Night kinga realno najbolji lik ovdje,fura svoj fazon ima svoju misiju i zelim mu svu srecu.
      Spoiler
      Ma sta da ocekujemo od derista u kom divljaju hormoni? Dzaba trening dzaba sve, njena politika se znasniva samo na tome da prikolje onog ko joj smeće, i kraj price Trebalo je Sansa lepo da joj prilepi jednu vaspitnu kad je mogla. Cuj, ona zamislja da bude kraljica ako Dzon se Dzonu nesto desi. Strasno! Pa sta u tom slucaju da uradi, da postane tiha sestra? Sto se Nocnog kralja tice, on je hardcore igrac, zna sta mu je cilj i ide ka tome. Ono, jes da ide sporo, ali sta ce, ne moze ove mrtve da tera bicem Vargovanje u nekoliko hiljada mrtvih dusa ima svoju cenu
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment




      • Огромна грешка што нису убацили ово у серију. То никако не могу да схватим, имаш спремљен врхунски говор и ти снимиш оно

        Comment


        • Morali bi da ga modifikuju, posto u seriji nije spomenut Dragon Horn.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post


            Огромна грешка што нису убацили ово у серију. То никако не могу да схватим, имаш спремљен врхунски говор и ти снимиш оно
            A tek Menderlijev govor, "Sever pamti"... Cesto su u seriji umeli da naprave antiklimaks tamo gde su imali zicer za epsku scenu.
            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Eurona je totalno trebao da glumi Mads Mikkelsen, sa sve povezom preko oka, bradom i usnama kao oni magovi iz Qartha, kucajte u googleu Kako ce on da bude mocan igrac u knjigama, samo da bucko zavrsi

              A nema ni north remembers govora, mada taj lik u seriji i ne postoji.

              Edit: eto, preduhitri me
              Last edited by s_hyperion; 18-08-17, 22:23.

              Comment


              • Postoji, ali samo kao totalno sporedna uloga.

                Evo ga govor:

                Last edited by Sandugp; 18-08-17, 22:29.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • A zapravo je Menderli u knjizi jako, jako vazan lik...I dobar pekar ;)
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Originally posted by Capo dei capi View Post
                    A zapravo je Menderli u knjizi jako, jako vazan lik...I dobar pekar ;)
                    Arja (iz serije) ucila zanat od njega.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Evo još malo o GOT Delfi su se potrudili da pronađu i objasne bitnije razlike između knjiga i serije. Za sada su izbacili dva članka i biće ih još.

                      http://www.delfi.rs/vesti/vest/3394_..._knjizare.html

                      http://www.delfi.rs/vesti/vest/3395_..._knjizare.html

                      Jedna, meni zanimljiva, razlika je događaj vezan za krvavu svadbu. Naime u knjigama Robova trudna žena nije otišla na svadbu kod Freja nego je ostala u Brzorečju. U seriji su je ubili.
                      This is the beginning of your day
                      Life is more intricate than it seems
                      Always be yourself along the way
                      Living through the spirit of your dreams

                      https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                      Comment


                      • Originally posted by Knipex® View Post
                        Evo još malo o GOT Delfi su se potrudili da pronađu i objasne bitnije razlike između knjiga i serije. Za sada su izbacili dva članka i biće ih još.

                        http://www.delfi.rs/vesti/vest/3394_..._knjizare.html

                        http://www.delfi.rs/vesti/vest/3395_..._knjizare.html

                        Jedna, meni zanimljiva, razlika je događaj vezan za krvavu svadbu. Naime u knjigama Robova trudna žena nije otišla na svadbu kod Freja nego je ostala u Brzorečju. U seriji su je ubili.
                        Мени се Роб није свидео толико као лик, али у серији су га урадили горе него у књизи. Рецимо у књизи је оженио Џејн Вестерлинг да не би понизио њену породицу и њу након што јој је одузео невиност, а у серији је приказан као напаљен дебил који је оженио Талису јер му се свидела. Иначе да, она је преживела и Тајвин Ланистер је касније помиловао њену породицу целу и оставили их живе.

                        Иначе свиђа ми се, осим Сандуа који је ту увелико активан, сада су ту још неколико чланова који су читали књиге, познају материју и спремни за квалитетни дискусију (пљување серије )
                        Last edited by Победа; 19-08-17, 00:01.

                        Comment


                        • Originally posted by Knipex® View Post
                          Evo još malo o GOT Delfi su se potrudili da pronađu i objasne bitnije razlike između knjiga i serije. Za sada su izbacili dva članka i biće ih još.

                          http://www.delfi.rs/vesti/vest/3394_..._knjizare.html

                          http://www.delfi.rs/vesti/vest/3395_..._knjizare.html

                          Jedna, meni zanimljiva, razlika je događaj vezan za krvavu svadbu. Naime u knjigama Robova trudna žena nije otišla na svadbu kod Freja nego je ostala u Brzorečju. U seriji su je ubili.
                          Lepo, fino su oni ovo sazeli. Sto se laznog Egona tice, mislim da Dzon donekle preuzima njegov plot. Zao mi malo sto Dzona Koningtona ocigledno necemo videti u seriji. Kventinovo putesestvije u knjizi najbolje opisuje kakva je Dorna u seriji - neodlucnost i impotentnost da se uradi ono sto mora da se uradi. Ono sto mi se u knjizi jako dopalo a nije u seriji je Faceless man u Starigradu Martin ga je malo zakukuljio u poslednje dve knjige, mislim da i on nije nacisto kako da sve privede kraju. A sto se serije tice, meni nije bas toliko uzasna ova sezona, ali imam puno zamerki. Od brzog protoka vremena, nedostatka dijaloga, do toga da se likovi ponasaju kao botovi i da je radnja pocela u potpunosti da upravlja njima. A ono sto me je u sezonama pre drzalo pored ekrana su bas likovi, vise od same radnje.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Mislim da je najbolje napraviti odvojenu temu za GoT.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Nece se otvoriti posebna tema za GOT, kada se vec nije napravila pre 6, 5 godina ili pre 4 godine bar...mislim da je sada besmisleno...izdrzacemo jos malo ili jos koju. Ionako se posle odgledane sezone i ne pominje skoro pa uopste.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Last edited by miloolja; 19-08-17, 10:16.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sedma epizoda ce biti brutalna
                                Spoiler
                                posto svi idu kod Cersei A tu ce sigurno biti svasta, neko strada provereno. Nadam se da Cersei nece jos, gotivna mi je kao sto je bio i Dzofri.

                                Comment

                                Working...
                                X