Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Знам да ниси мислио, али си предвиђао да може да умре у овој сезони.

    Comment


    • Nakon ovoga njena smrt bi bila previse.

      Racunam da sam tu prognozu omasio, dok sam drugu pogodio u ovoj epizodi i to sam predvidjao na pocetku sezone samo mislim da to nisam napisao ovde dok na drugom mestu jesam.

      Comment


      • Spoiler
        Иначе сцена с Џоном и Денерис на крају епизоде је толико непотребна и патетична.

        Comment


        • Originally posted by Freshman View Post
          Ne vredi, navikao na top kvalitet, a ovaj kvazi full hd leak nije to.
          Ista stvar, totalno smo razmazeni.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Ista stvar, totalno smo razmazeni.
            Ne vredi, nisam izdrzao u pm.
            Ali svakako nije los kvalitet tako da dobro je proslo kako sam ocekivao.

            GoT
            Spoiler
            Sve sto se desilo, manje vise sam ocekivao, mada sam ocekivao Drogon da padne. Mora Night King da ima zmaja, checked. Thoros je bio idealan covek za odstrel, ali sam se usrao kada sam video da Tormunda prekrivaju mrtvaci, rekoh to je to, vec unapred jbem mater i producentima i Martinu.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ovo ce postati najgora serija kako je krenulo. Kakva patetika

              Navijam za Night Kinga inace
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Ovo ce postati najgora serija kako je krenulo. Kakva patetika

                Navijam za Night Kinga inace
                Svaka serija koja traje vise od tri sezone obavezno izgubi na kvalitetu i prospe sav trud i onih prvih sezona i pokvari krajnji utisak.
                Ovu zadnju sezonu necu ni gledati ionako mi je vec serija ispala iz dobrog ukusa.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Kod ovakvog tipa serija mora ovoliko sezona, jbg. Problem je sto se scenaristi sve vise i vise gube otkad su presli dogadjaje iz knjiga. Ako Martin ikada bude zavrsio serijal, nadam se da ce gluposti biti smanjene na minimum.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman View Post
                    Ne vredi, nisam izdrzao u pm.
                    Ali svakako nije los kvalitet tako da dobro je proslo kako sam ocekivao.

                    GoT
                    Spoiler
                    Sve sto se desilo, manje vise sam ocekivao, mada sam ocekivao Drogon da padne. Mora Night King da ima zmaja, checked. Thoros je bio idealan covek za odstrel, ali sam se usrao kada sam video da Tormunda prekrivaju mrtvaci, rekoh to je to, vec unapred jbem mater i producentima i Martinu.
                    Spoiler
                    Ven nekoliko puta su Torminda vadili iz govana, kada smo mislili da je gotov. I sada i u BoB i za vreme bitke kod Crnog Zamka u ranijim sezonama. A to mi se ne svidja ni malo. Ne zato sto nije poginuo, voleo bih da zivi, nego zato sto je to najverovatnije verni predskazatelj, da ce u poslednjoj sezoni da RIP-ne
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Iskreno meni je ovo bas losa epizoda, poceli si da preteruju sa nelogicnostima.
                      Spoiler

                      Night King lagano pogodi zmaja, a pre toga ceo dan kao bleji tu I gleda u njih par. Onda kako se Snezni izvukao, isto glupost. Malo sam se ja zeznuo sto sam procitao ono sto je Sandu pisao, za procureli scenario, pa mi je uglavnom sve bilo poznato
                      Last edited by mark !t zer0; 17-08-17, 07:05.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Колико се фокусирају да направе битке што бољим, толико лоше пишу сценарио. Заиста несхватљиво да оволики број грешака постоји у серији. Убеђен сам, да се скупимо ми са форума да би написали квалитетнију сезону од њих.
                        Last edited by Победа; 17-08-17, 07:44.

                        Comment


                        • Nije to nista toliko lose i nelogicno, bolje receno je da je malo glupo. Jer sve stvari koje se desavaju nisu nemoguce da se dese, ali se svako zapita zasto:
                          Spoiler
                          Sve one silne utvare stoje na obodu zamrznutog jezera i cekaju, ne mrdaju (kao da cekaju nesto), a onda na sitnu provokaciju (bacen kamen) krenu. Kao da je Night King namerno cekao, planirao da postavi zamku za Zmajeve. Ali to povlaci mnoga pitanja: Kako on uopste zna da Zmajevi postoje? Ako pretpostavimo da to nekako i zna kako je znao da ce oni doci tu u spasilacku misiju? I ako je i to znao, kako je znao kada ce tacno doci jer su utvare krenule u napad pre nego sto su se zmajevi pojavili. Logicno objasnjenje je da nije znao, ali sta su onda koji kurac sve one silne utvare cekale???
                          Znamo koji je glavni razlog. Da bi prica imala smisla, da bi Gendri stigao do Istocne Motrilje i da bi gavran bio poslat i da bi Deneris doletela sa Zmajevima - morao je barem dan da prodje. Oni (producenti, scenaristi, reditelj) su odlucili da to vreme popune na ovakav nacin. Da malo dodaju drame, iscekivanja. Problem je sto je taj nacin "malo" glupav.
                          A mozda sve to ima nekog smisla koji mi za sada ne vidimo, tacnije nismo se ozbiljnije pozabavili i dovoljno razmislili, pa to bude otkriveno u poslednjoj epizodi ove ili u sledecoj sezoni. Ocigledno je da je Night King zeleo Zmaja za sebe, ali je cudan sav taj njegov plan da se istog domogne.



                          Moram da dodam da sam ocekivao vise od epizode. Koja je prilicno konfuzna, ima glupih resenja, pa cak i nejasnoca. Zmajevi se skoro i ne razlikuju, u bitci su ucestvovala trojica, samo sto kada se povlace, treceg (Regala) uopste i ne vidimo, kao sto sam i u ranijem postu pisao, sve je zbrzano, natrpano, nabacano, po meni lose spakovano i pusteno.
                          Last edited by Sandugp; 17-08-17, 08:08.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Dok god je zabavno smije malo i da uvrijedi inteligenciju.

                            Spoiler
                            Razmazili su nas političari svojim bajkama, pa smo fleksibilni kad je logika u pitanju
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Zna li se tačan datum izlaska 4. sezone Peaky Blinders-a? Piše krajem 2017. I vidim da se radi 5 sezona. Pustio sam na proleće i Peaky Blinderse i Vikingse i oduševio se, obe serije su fantastične, radnja, vreme radnje. Pogotovo mi je poznato stanje u UK tada. Preporuka.

                              GoT mi sve više prelazi granice ukusnog, da je treća sezona, lagano bih prekinuo, ali kad sam već toliko vremena bacio. Bilo je dobrih sezona, a sada mi deluje kao da se radi od danas do sutra i usput sve smišlja. Baš sam se razočarao, nije mi ni u top5.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nije to nista toliko lose i nelogicno, bolje receno je da je malo glupo. Jer sve stvari koje se desavaju nisu nemoguce da se dese, ali se svako zapita zasto:
                                Spoiler
                                Sve one silne utvare stoje na obodu zamrznutog jezera i cekaju, ne mrdaju (kao da cekaju nesto), a onda na sitnu provokaciju (bacen kamen) krenu. Kao da je Night King namerno cekao, planirao da postavi zamku za Zmajeve. Ali to povlaci mnoga pitanja: Kako on uopste zna da Zmajevi postoje? Ako pretpostavimo da to nekako i zna kako je znao da ce oni doci tu u spasilacku misiju? I ako je i to znao, kako je znao kada ce tacno doci jer su utvare krenule u napad pre nego sto su se zmajevi pojavili. Logicno objasnjenje je da nije znao, ali sta su onda koji kurac sve one silne utvare cekale???
                                Znamo koji je glavni razlog. Da bi prica imala smisla, da bi Gendri stigao do Istocne Motrilje i da bi gavran bio poslat i da bi Deneris doletela sa Zmajevima - morao je barem dan da prodje. Oni (producenti, scenaristi, reditelj) su odlucili da to vreme popune na ovakav nacin. Da malo dodaju drame, iscekivanja. Problem je sto je taj nacin "malo" glupav.
                                A mozda sve to ima nekog smisla koji mi za sada ne vidimo, tacnije nismo se ozbiljnije pozabavili i dovoljno razmislili, pa to bude otkriveno u poslednjoj epizodi ove ili u sledecoj sezoni. Ocigledno je da je Night King zeleo Zmaja za sebe, ali je cudan sav taj njegov plan da se istog domogne.



                                Moram da dodam da sam ocekivao vise od epizode. Koja je prilicno konfuzna, ima glupih resenja, pa cak i nejasnoca. Zmajevi se skoro i ne razlikuju, u bitci su ucestvovala trojica, samo sto kada se povlace, treceg (Regala) uopste i ne vidimo, kao sto sam i u ranijem postu pisao, sve je zbrzano, natrpano, nabacano, po meni lose spakovano i pusteno.
                                Ubiven je s`s koplje i potonuo - na kraju ga izvlace s`s lanci i pale na kablovi.
                                Inace, scena borbe je

                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X