Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GoT

    Spoiler
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Posli iza zida po onoj zimi, niko kapu da stavi

      Comment


      • Ima li gdje engleski prevod za ovo? Ne mogu ja pohvatati sve te naglaske.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ja obicno skidam sa rarbg onaj amzn webrip, ako nije blizu tog kvaliteta, necu ni da gledam.

          Sumnjam Vesko da ces naci prevod za leak.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Izasao je prevod za poslednju likovanu epizodu, samo dan-dva kasnije.Mislim da sam ja za cetvrtu epizodu

            Odlicna vest sto je izasla likovana epizoda jer sam sinoc pogledao trejler(a veoma retko to radim) i nalozio sam se samo tako.U glavi mi je odzvanjalo do danas prepodne ''kad ce vec jednom taj ponedeljak''.

            Comment


            • Danas slucajno naletim na ovo vezano za GOT, a nisam imao pojma. Lina Headi (Sersei) i Dzerom Flin (Bron) su nekada bili u vezi. I ta se veza zavrsila bas burno, bukvalno jedno drugo ne podnose. Tako da oboje imaju ugovore da za vreme snimanja GOT-a nemaju niti jednu jedinu zajednicku scenu.
              I kada vratimo malo film, zaista, nema Brona i Sersei nigde zajedno.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Danas slucajno naletim na ovo vezano za GOT, a nisam imao pojma. Lina Headi (Sersei) i Dzerom Flin (Bron) su nekada bili u vezi. I ta se veza zavrsila bas burno, bukvalno jedno drugo ne podnose. Tako da oboje imaju ugovore da za vreme snimanja GOT-a nemaju niti jednu jedinu zajednicku scenu.
                I kada vratimo malo film, zaista, nema Brona i Sersei nigde zajedno.


                4:12

                Verovatno su i ovo jedva snimili
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ne vredi, navikao na top kvalitet, a ovaj kvazi full hd leak nije to.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • ettv ne valja audio, zato je flv verzija dobra bas 1080p, za leak fenomenalan kvalitet slike.
                    sigpic

                    Comment


                    • Smoren sam i ohladjen, tacno ce mi ova pauza od 12 dana dobro doci.

                      Bas jaka epizoda, ostao sam bez reci.

                      Jedna scena mi je dala nadu da ce jedan dogadjaj da ide na moju ruku, ali ostavljam im to za sledecu sezonu.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Smoren sam i ohladjen, tacno ce mi ova pauza od 12 dana dobro doci.

                        Bas jaka epizoda, ostao sam bez reci.

                        Jedna scena mi je dala nadu da ce jedan dogadjaj da ide na moju ruku, ali ostavljam im to za sledecu sezonu.
                        Spoiler
                        Ништа од тога да ће Денерис умрети у овој сезони...

                        Comment


                        • Ali mozda hoce u sledecoj
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Можда као Ниса Ниса

                            Comment


                            • U onoj sceni kad idu kroz oluju - falio je samo Sarumanov glas kroz istu.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Nisam mislio na Deneris, prema njoj moj hejt je nestao u ovoj sezoni nakon ove epizodi.Drugi lik mi ide na zivce i to od prve sezone, sa tim da od prosle sezone jedva cekam da upotrebim njene reci protiv nje.

                                Spoiler
                                Platila je Deneris svoju cenu, neka je...

                                Comment

                                Working...
                                X