Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja pogledao americki The Office, House of Cards i The Shameless i mislim da je manje vise to sto valja od americkih rimejkova.

    Nisam pogledao originale, postoji zelja da u skorije vreme pogledam britanski House of Cards.

    Comment


    • Ovo bi bio i moj izbor. Nove serije inace ne gledam, smaraju me. Godine ipak cine svoje. Lost je zadnje sto sam gledao i to na preskoke.

      Comment


      • 29.11. Vikings Season 5
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Mnogo dobro uradjeno

          Spoiler Alert!
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Zaboravio sam da odgovorim pre neki dan, malo je zenskih likova u svetu GoT koji nisu idioti a ne znam ko vise u tome prednjaci izmedju Sanse, Deneris i Sersei.

            Sem Lejdi Olene i mozda jos par zenskih likova, drugi su mi bas ispali teski idioti.

            I Martin i Dzordan imali su probleme sa zenskim polom u privatnom zivotu, pa im se to prenelo na knjige.

            Comment


            • Odgledah konačno ( na preporuku ali nisam oduševljena ) 6 sezonu Scandala- http://www.imdb.com/title/tt1837576/
              Suits je sledeća na listi...a koliko videh ne pominjete je mnogo pa me zanimaju utisci.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Dobar Suits skroz samo po meni je mana što ponavljaju priču iznova i iznova. Ako odgledaš par sezona za redom videćeš da ima tu neku tematiku koja se ponavalja i ume malo da smori
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Suits je uz TWD jedina serija koju sam batalio. Mnogo ponavljanja, ali nije losa serija stvarno. Najvise mi zao zbog dve divne devojke iz serije

                  Comment


                  • Suits sam i ja batalio, odgledo 4. sezone i prvu epizodu 5. sezone i nisam mogao dalje A TWD ce da se gleda, jer kad sam ovu pregrmeo ovu zadnju tj 7. seoznu ima da je odgledam do kraja sasvim sigurno.

                    Comment


                    • Ma za twd se kajem. Nisam mogao sezonu posle one sa guvernerom da gledam i svi mi kazu da sam samo tu nekako trebao da pregrimim i da je onda dosta bolje
                      Ali sumnjam da cu je ikad nastaviti, ne stize se od dobrih serija jbga.

                      Comment


                      • Znači da odgledam sve " u komadu" ili da ne počinjem-nema mi druge...Ako budem pravila pauze ne odgleda' je.
                        Hvala momci
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma za twd se kajem. Nisam mogao sezonu posle one sa guvernerom da gledam i svi mi kazu da sam samo tu nekako trebao da pregrimim i da je onda dosta bolje
                          Ali sumnjam da cu je ikad nastaviti, ne stize se od dobrih serija jbga.
                          Dobra ti je odluka. One epizode sa guvernerom i jesu sustina serije. Tako je bilo tako ce uvek i biti. Kome su te epizode bile smor, verovatno ne bi trebao da nastavlja da gleda jer mu ne bi legla serija.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Ne ne, sa guvernerom mi je top. Sezona nakon te kad su valjda u nekom zatvoru jebem li ga mi je uzasna i tada sam batalio

                            Comment


                            • Marija, ako nisi gledala ovu http://m.imdb.com/title/tt3920596/?ref=m_nv_sr_2 ...ima samo 7 epizoda. Odlicna

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Last edited by miloolja; 13-08-17, 21:14.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Hvala Olja, pogledaću čim dođe na red
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X