Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam, ali nikako Sopranovi da stignu na red

    z3 compact using Tapatalk
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Tačno ti zavidim, kako bih volio da nisam neke serije gledo pa da ih opet gledam prvi put.

      Gubitak pamćenja odjednom više nije tako loša situacija.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Znam, ja taj osecaj imam sa Zicom i bukvalno zavidim svima koji je nisu gledali

        z3 compact using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Toni Soprano,najpozitivniji lik negativca koji je ikad napravljen...

          Comment


          • Originally posted by Johnny Rotten View Post
            Breaking Bad mi se nije uopste svidio. Od sjajne prve 2 sezone do mozemo slobodno reci glupe zadnje. Imam osjecaj da se Gilligan trudio da napravi sto spektakularniju seriju i tom spektakularnoscu je serija izgubila prvobitni stil. Upakuj to sa relativno neinteligentnim likovima koji su djelimicne kopije vec vidjenih u drugim TV dostignucima, dobices nedefinisanu seriju. Cijela ta ideja disfunkcionalne White porodice me podsjeca na Tonyja, Carmelu i A.J. iz Sopranosa. U Jesseju vidim Christophera, dok u Saulu vidim Mauryja iz The Wire. Gus Fring kao super zlikovac koji drzi sve u svojim rukama- vec vidjeno u brojnim filmskim i TV dostignucima. Samo da napomenem da nikad nisam volio plot driven serije sto BrBa svakako jeste. BCS je za mene licno dosta bolja serija. Jos mi je ostalo da se ogradim od rafalne paljbe nezadovoljnih forumasa i to cu uraditi mozda i najpoznatijom latinskom izrekom. De gustibus non est disputandum. Shodno svemu napisanom, zamolio bih da postujete moje misljenje na isti nacin na koji ja postujem tudje. Hvala.

            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
            Šta su vas naplašili na tom forumu

            Sve si rekao s izrekom. Meni je BB genijalno odrađen do kraja. Baš u petoj je i Ozymandias, a i Felina za kraj
            Nisam siguran da bih je opisao kao plot driven, a ne character driven. Mislim da je neki mix.

            I BCS mi je fenomenalan, baš sam skoro pisao kako ljudi dižu nivu kako idu sezone, a i prva je bila odlična. Tamo bih izdvojio Chicanery kao premoćnu epizodu.

            Comment


            • Ima l' nešto bolje napisano & snimljeno od The Sopranos ??
              Šalu na stranu, mada se ne šalim, Wire nEsam gledao još uvek, BB, BCS i HoC su dobre serije, Fargo odličan, a True Detective mi nije legao tako da drugu sezonu nisam ni pogledao..

              Narcos odličan, mada im ova treća sezona nije ni trebala, ali šta ćeš, alavo je to..
              Last edited by salelesa; 11-08-17, 00:30.

              Comment


              • Ja gomilu serija nisam gledao, bolje da ne pisem koje sve , a imam u planu da odgledam.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Znam, ja taj osecaj imam sa Zicom i bukvalno zavidim svima koji je nisu gledali

                  z3 compact using Tapatalk
                  Danas sam zavrsio 3. sezonu 7. put. Prosto, serija mi ne moze dosaditi. Svaki put uocim nesto novo. Tako dodje dana kad razmatram mogucnosti i onda odjebem sve u pm i upalim The Wire. Koja ti je omiljena sezona?

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                    Danas sam zavrsio 3. sezonu 7. put. Prosto, serija mi ne moze dosaditi. Svaki put uocim nesto novo. Tako dodje dana kad razmatram mogucnosti i onda odjebem sve u pm i upalim The Wire. Koja ti je omiljena sezona?

                    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока


                    Prva i treca su bez greske!!
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by salelesa View Post
                      Ima l' nešto bolje napisano & snimljeno od The Sopranos ??
                      Šalu na stranu, mada se ne šalim, Wire nEsam gledao još uvek, BB, BCS i HoC su dobre serije, Fargo odličan, a True Detective mi nije legao tako da drugu sezonu nisam ni pogledao..

                      Narcos odličan, mada im ova treća sezona nije ni trebala, ali šta ćeš, alavo je to..
                      Nije ni to za svakog. U svijeta serija Sopranovi su kao Tarantinovi filmovi. Ne voli ih svako i nekima su do bola glupi, dok neki u njima vide puku genijalnost.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post


                        Prva i treca su bez greske!!
                        Meni je druga najbolja, ali ujedno i najtuznija.

                        Ovo i "Frogg, you happen to be white" su mi dve najgotivnije scene u seriji.

                        https://youtu.be/DY67XaX6oM8

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Last edited by Johnny Rotten; 11-08-17, 00:34.

                        Comment


                        • @ salelesa Gleadaj Wire...odlicna je,i Narcose sto se tice te neke tematike...mada su meni Sopranovi prvi
                          Nije los ni Oz brutalni zatvor u pravom smislu...ko voli tu vrstu

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            @ salelesa Gleadaj Wire...odlicna je,i Narcose sto se tice te neke tematike...mada su meni Sopranovi prvi
                            Nije los ni Oz brutalni zatvor u pravom smislu...ko voli tu vrstu
                            Gledao Narcos, dodao posle u onom mom postu..odlična.

                            Comment


                            • Omar's Coming Yo!!!!

                              Prva sezona je bas top topina.

                              Druga me je malo razocarala i ako je tek ona otvorila hiljadu pitanja. Treca sa Marlom je bomba. Cetvrta je najslabija, tj najslabija prica, i ako je to sasvim normalna stvar. Peta je vratila seriju u kolosek.

                              I da gospodin
                              Spoiler
                              Last edited by l1m4r; 11-08-17, 00:41.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • http://whereswallace.theringer.com/

                                Evo jedna igrica u vezi Žice.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X