Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    ali bilo je skroz ocekivano da ce da spali zito
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bron je otprilike jedina stvar koja je unapredjenje u odnosu na knjigu. Tamo je dobio svoj zamak pa se jedva i pojavljuje

      Bran je i dalje creeper. I
      Spoiler
      buduci Night King
      Last edited by s_hyperion; 08-08-17, 08:54.

      Comment


      • Sandu, šta misliš, jel može Bren da "udje" u zmaja?
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Dobro pitanje.
          Trenutno - tesko, mada.
          U pocetku dok su mu se sbosobnosti tek prikazivale i bile totalno nerazvijene sigurno ne bi mogao. Tada je bio u stanju samo da tokom sna "udje" u Leto svog jezovuka, pa cak nije ni bio svestan sta radi. Kasnije je polako ali sigurno shvatao svoje ability-je i bio je u stanju da vorguje Leta bez problema bilo kada, cak i da se trenutno prebaci u njega. Nije mu bilo potrebno da zaspi.
          Potom je sticajem raznih okolnosti uspevao da vorguje i ljude. Tacnije Hodora, coveka ne bas jake volje, ni toliko samosvesnog (znamo svi zasto).
          Kada se upoznao sa originalnim Trookim (Brindonom Riversom legitimizovanim kopiletom Egona cetvrtog Trgerijena) i ojacao svoje moci uspevao je bez problema da vorguje u ptice. Pretpostavimo da moze da bez ikakvih problema vorguje u bilo koju zivotinju. To je izuzetan napredak.
          S tim sto ga jos uvek nismo videli da vorguje u standardnog coveka. A Zmaj je ipak premocno bice sa znatno izrazenijom svescu i voljom u odnosu na zivotinje, pa i na ljude. Medjutim obzirom da Brenove moci rapidno i konstantno rastu ne treba da nas iznenadi da do kraja serijala on bude u stanju da "udje" (lol udje kakv izraz) i u Zmaja.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Meni sve vuce ka tome. Isto nesto kontam da ce sigurno medju mrtvima da bude neki bitan lik koga ce da ubiju i kasnije "podignu", samo nemam pojma ko bi to mogao da bude.

            Inace, ja isto obozavam da citam tvoje postove vezane za GOT, pa eto, samo nastavi, ima nas.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Dobro je sto nisi clan moderacije inace bi me optuzili da se ulizujem istima
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sto se Deneris tice...
                Spoiler
                ...mnogo je glupa. Silazi sa zmaja da bi mu izvadila strelu i to usred polja gde se odigrava bitka, ne gleda oko sebe da l neko slucajno moze da je rokne, a pritom nema pojma nijedno oruzje da koristi, pa da moze sama da se bori. Da je zmaj bio zesce sjeban i da nije mogao da je zastiti, Dzejmi bi je lagano nabio na koplje...........koplje kao oruzje, perverznjaci jedni.
                Last edited by Mr. Wolf; 08-08-17, 11:44.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment



                • Jedna od jacih scena.

                  Comment


                  • A ovo je onaj lik iz Black Sails
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Bili
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Bron je takva faca. Da to nije realno, najjaci lik u seriji. Ne bi me cudilo da pocne da sljaka za Deneris

                        Spoiler
                        Auuuu kako su odradili trk vojske Najezio sam se, mnogo su mocno odradili. Samo glupa stvar je sto Dzejmi sa jednom rukom usere 10 ovih likova, kojima niko ne moze nista. Smesno. Lepo kaze patuljak, fuckin idiot. Niko da spomene "ples Ajre?" I Niko me je to naucio? Mada i bogalj bas dominira. Kako je procitao za spisak


                        Retko dobra epizoda.

                        Ali kako se smeje za Dickon. hahahahaahahah A Bog licno.
                        Last edited by l1m4r; 08-08-17, 13:50.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Niko da spomene Limare? Od sada me zovite Niko .
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Zajebao je Bren Maloprstica, nece moci nikako da iskoristi malog....
                            Chaos is a ladder.
                            kakvu je samo facu slozio Maloprstic kad je cuo svoje reci koje je pre sto godina rekao Varisu.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dobro ga je Bran po*rao

                              Deneris je glupa otkad se iskrcala, ovo danas nista novo. I navalila "bend the knee, bend the knee". Imate zajednickog neprijatelja, i gore i dole, lako cete posle sa tim.

                              Scena sa Arijom pomalo glupa.

                              Dickon jeste bilo dobro, Bron objasnjava

                              I jos malo od Brana creepera:

                              Spoiler


                              Last edited by s_hyperion; 08-08-17, 14:48.

                              Comment


                              • Na stranu mog trolovskog posta, Deneris donosi generalno gomilu glupih odluka i neke od tih je dovode u zivotnu opasnost i sve je za sada uspela da prezivi.Da joj svi mrtvi likovi pozavide na tome.Nista ona nije puno bolja od Sersei, ako i to moze da se kaze.Obe zapravo misle da su neprikosnovene, a prave bas glupe kikseve koje ce ih u jednom trenutku kostati zivota.

                                Comment

                                Working...
                                X