Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moram priznati da kada se gleda u full HD-u ona bitka mnogo opasnije izgleda. Nema sta vrhunski posao, ali i dalje stojim pri tome da je Drogon dok leti pljunuti leteci pevac.
    Spoiler
    Bromanjoli je najiskrenije najsnalazljiviji i najgotivniji jebac koga je ova serija videla.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • King Le Bron
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Treća epizoda Rik and Mortija izašla na torente
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Lanisteri

          Spoiler
          Vladane, dje ti je vojska?

          Comment


          • Odgledah epizodu i meni se bas svidela, a glupo bilo sta da se doda kad je Sandu analizirao i ovu i sledecu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Bron je prejak lik
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Jeste, scena ne moze da bude losa kad je on tu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Bron je prejak lik
                  Mene oduševljava koliko je on pohlepan, od kada se pojavio vuku ga ti poroci.

                  Comment


                  • Pickle Rick !!!
                    Prejaka epizoda.

                    Comment


                    • Iscekuje li ko "The Deuce"? " The Wire" mi je najomiljenija serija ikad, "Treme" je bio odlican, tako da ne ocekujem nista manje fantasticno od Simona.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Похвалио бих разговор који је вођен између Џона и Давоса. "Fewer"

                        Омаж законитом краљу

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Iscekuje li ko "The Deuce"? " The Wire" mi je najomiljenija serija ikad, "Treme" je bio odlican, tako da ne ocekujem nista manje fantasticno od Simona.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          Videla sam reklamu na HBO pre pocetka GoT i kad sam videla da se spominje Zica, odmah sam se zainteresovala
                          cini mi se da pocinje u septembru?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Jbt, epizoda bolja nego neki film.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Mene oduševljava koliko je on pohlepan, od kada se pojavio vuku ga ti poroci.
                              A jesi video u ovoj epizodi kako se izgleda polako menja. Kada padne sa konja i kesa sa zlatom se prospe. On neko vreme lezi i razmislja sta da radi: "Dal po repa, il na zadatak, il da spasava zivu glavu???" I onda
                              Spoiler
                              ostavi tozla, i krene da radi prave stvari. Razvali nekoliko Dotraka (oonog iskusno zakuca balistom , rani zmaja i pride spasi Dzejmiju zivot. Otac. ALI ne bi me cudilo, da ga je zakacila zmajska vatra, mozda cak i bude gadno opecen, mozda i rikne "dobri" Bron. A svega toga ne bi bilo, da je zgrabio bisage sa zlatom i pobegao glavom bez obzira - ironija.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Lanisteri

                                Spoiler
                                Vladane, dje ti je vojska?
                                Ali pazi Maricu:
                                Spoiler
                                Deneris je sjebala vojsku Tarlijevsku i verovatno vecinu Lanisterske. Medjutim spalila je glupaca svu hranu koju su ovi prevozili (ili barem veliku vecinu), sto se lepo videlo za vreme bitke. A mogla je tu hranu da iskoristi za svoju vojsku. Znaci idiotski potez. A da ne pricam da je zlato stiglo bezbedno u Kraljevu Luku, tako da ce Sersei moci da plati dug Bankarima, a i po potrebi da se dodatno zaduzi (sto ovi jedva cekaju), pa ce neke placenike biti sposobna da unajmi.
                                Pirova je ovo pobeda za Deneris - pirova.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X