Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja cu je svakako pogledati u full hd, epizoda je bila spektakularna, potrosili su brdo para na onu scenu borbe
    Sve osim fenomenalno bi bilo epic fail imajuci u vidu koliki budzet ima ova serija.

    Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Ja cu je svakako pogledati u full hd, epizoda je bila spektakularna, potrosili su brdo para na onu scenu borbe
      Jesu, ali na kraju nista specijalno barem sto se mene tice.
      Spoiler
      Leti Deni na Drogonu i pali kola sa zitom. Prikazali su koliko je zmaj mocan i koliki prevagu donosi na bojnnom polju. Sto je i ocigledno.Drakaris - u fulu.
      Prikazali su koliko su Dotraci opasni na otvorenom polju. Najbolja laka konjica na svetu (Martinovom svetu), nesto poput Huna.
      Ali ima jedna mala glupost, a to je Dzejmijev pad u vodu. Jer videli smo kada Deneris sleti sa povredjenim Drogonom i kada Dzejmi jurisa na nju.Sve se to desava na obali jezera, znaci kod plicaka. I onda se Drogon naravno u poslednjem trenutku okrene i bljune vatru, ali se i Bron pojavljuje u poslednjem trenutku i obori Dzejmija sa konja pa njih dvojica upadnu u vodu. Otprilike metar u stranu padnu, znaci padnu u plicak, a Dzejmi tone u dubine nevidjene, koje se btw nalaze na metar dva od same obale jezera - BLA.
      Brenovo trenutno stanje nam je malo bolje objasnjeno. Maloprstic moze samo da mu se sagne, ne vrede mu nikakve manipulacije. Pitam se samo hoce li Haulan Rid biti prikazan ikada u seriji, jer Mira hita kuci da se sretne sa svojom familijom.
      Za kraj - sve vuce ka romansi izmedju Dzona i Deneris. Meni svejedno, ali opet da se zaljubis u svoju tetku - jbg. I ako ne znas da ti je tetka
      Last edited by Sandugp; 05-08-17, 18:09.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Pre nego sto je sezona izasla izbacili su koliko svaka epizoda treba da traje. Za 4. pise 50 minuta, sto jeste kratko, ali se zato spremite za 6. i 7. koje traju 71 i 81 minut

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Jesu, ali na kraju nista specijalno barem sto se mene tice.
          Spoiler
          Leti Deni na Drogonu i pali kola sa zitom. Prikazali su koliko je zmaj mocan i koliki prevagu donosi na bojnnom polju. Sto je i ocigledno.Drakaris - u fulu.
          Prikazali su koliko su Dotraci opasni na otvorenom polju. Najbolja laka konjica na svetu (Martinovom svetu), nesto poput Huna.
          Ali ima jedna mala glupost, a to je Dzejmijev pad u vodu. Jer videli smo kada Deneris sleti sa povredjenim Drogonom i kada Dzejmi jurisa na nju.Sve se to desava na obali jezera, znaci kod plicaka. I onda se Drogon naravno u poslednjem trenutku okrene i bljune vatru, ali se i Bron pojavljuje u poslednjem trenutku i obori Dzejmija sa konja pa njih dvojica upadnu u vodu. Otprilike metar u stranu padnu, znaci padnu u plicak, a Dzejmi tone u dubine nevidjene, koje se btw nalaze na metar dva od same obale jezera - BLA.
          Brenovo trenutno stanje nam je malo bolje objasnjeno. Maloprstic moze samo da mu se sagne, ne vrede mu nikakve manipulacije. Pitam se samo hoce li Haulan Rid biti prikazan ikada u seriji, jer Mira hita kuci da se sretne sa svojom familijom.
          Za kraj - sve vuce ka romansi izmedju Dzona i Deneris. Meni svejedno, ali opet da se zaljubis u svoju tetku - jbg. I ako ne znas da ti je tetka
          Џон је старији од ње, а она му је тетка. Чудно мало

          Comment


          • Da, sedma ce biti najduza.
            Opet ljudi su ocekivali da ce ova bitka biti nesto duza, jer je toliko vremena i para - ma svega ulozeno u nju. Ali u sustini najvise je ulozeno u Pevca-Drogona.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Pocela sam da gledam Billions, ne znam da li smo je vec spominjali, ali odlicna je serija
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Aki ju je spominjao par puta, a i meni je na listi sa tim da tesko da cu je pogledati u skorije vreme.

                I dalje nisam pogledao GoT, ali barem sam sklopio novi komp.Kroz 2-3 sata putujem, pa cu taman tada.

                Comment


                • Meni su finansije i cela ta prica spansko selo, ali serija je bas dobra, zanimljvia i epizoda traje skoro sat vremena a drzi paznju
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment




                  • Boles' ne bira
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Dobro je preživeo je zmaj mame im ga spalim
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Spoiler
                          Nema jaceg lika od Brona.

                          Frajer profesionalni spasioc.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Spoiler
                            То сам видео и у прошлој епизоди, а сада се види и у трејлеру. Тирион није задовољан начином на који Денерис решава ову ситуацију.

                            Comment


                            • Ajmo malo o ovoj narednoj epizodi koja nas ocekuje za sedam dana:

                              Spoiler
                              Naredna epizoda ce biti bas zajebana sto bi se reklo. Povuci ce mnoge zanimljive dogadjaje i stvoriti odlicnu podlogu za poslednje dve koje u svakom pogledu treba da budu epske.
                              Videli smo do sada mnoge zanimljive dogadjaje u ovoj sezoni, ali jos jedan (onaj glavni) tek treba da se dogodi. Tako da ce peta epizoda da slozi kockice za finalnu bitku (ove sezone naravno). Kao sto mnogi vec znaju: saznali su preko trajlera ili odredjenih informacija koje su procurele Dzon ce voditi "cetu odabranu" iza Zida gde ce naleteti na armiju mrtvih. I sve to ce se pretvoriti u monumentalni krkljanac iza zida.
                              Do sada je Dzon proveo dve epizode na Zmajkamenu, ali pre nego sto ga napusti i krene na Sever desice se jos neke vrlo zanimljive stvari. Nesto sto smo cekali bas dugo. Snezni ce u sledecoj epizodi imati svoj prvi bliski kontakt sa Zmajem. Jer kao sto se u trajleru vidi kada se Deneris vrati sa bojnog polja, sletece na plazu kod Zmajkamena i tamo ce je cekati Dzon. Ona ce po svoj prilici prici Dzonu sa zmajem ocekivajuci nekakvo strahopostovanje, ali izgleda da se Dzon nece uplasiti. Moguce da semo videti i nekakvu vezu izmedju njega i Drogona. Deneris ce vrlo verovatno biti zbunjena tom situacijom, mozda i malo ljubomorna. Sto je najbitnije to ce dokazati (pored svih ostalih dokaza ovaj ce biti najocigledniji) da Dzon nema samo Starkove krvi u sebi, vec i Targerijenske - krvi Zmaja. Sto po automatizmu povlaci jos jedno pitanje: Hoce li Dzon ikada jahati Zmaja. Vrlo moguce, ali sumnjam da ce se to desiti u ovoj sezoni.
                              Ko ce jos biti u toj odabranoj druzini? Pa vrlo verovatno Gendri koga ce nasi junaci nekako pokupiti pre nego sto krenu na sever (jer je potvrdjeno da ce i on vraca u ovoj sezoni), onda Dzora, koji se izlecio i sigurno hita ka Zmajkamenu da se vrati svojoj Kraljici. Onda posto iz trajlera saznajemo da se armija mrtvih uputila ka istocnom delu Zida, Dzon ce i sam krenuti tamo sa svojom ekipom. A tamo su krenuli i Pseto, Derik i Toros, pa ce se te dve druzine ujediniti kada se sretnu. I tamo ih ceka Tormund, jer je i on (kao sto znamo iz epizode jedan) otisao gore.
                              Iz maloprepomenutog proizilazi da ce se Deneris i Dzora sresti na Zmajkamenu. Ona mu je pri njihovom poslednjem susretu zapovedila da se izleci, tako da ocekujte jos jedno emotivno suceljavanje Jos kada se sretnu Dzon i Dzora, a Dzon nosi valirijki mac koji je trebalo da bude Dzorin, da ovaj nije zasrao stvari sa svojom familijom. Ali mislim da ce se Dzora lagano odreci maca. Suvise je on ponosan da ga trazi.
                              Jos nekoliko zanimljivih stvari sam primetio u trajleru (konverzacija izmedju Varisa i Tiriona; Denerisino obracanje porazenima; kada Dzon kaze da je Bren video da Night King i njegova armija marsira ka Istocnoj Strazi - sto znaci da je nekako saznao da je Bren u Zimovrelu i stupio u kontakt sa njim) ali o tome mozda nesto kasnije.
                              Last edited by Sandugp; 07-08-17, 12:45.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ko ce docekati 20h, tj. 21h pa da smem da otvaram spoilere
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X