Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Tacno cu da popizdim ako ovaj zmaj umre
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Kakva je rezolucija epizode? Ne mora biti HD jer cu gledati na tabletu, ali ne bih da gledam piksele.

      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Loš je snimak,malo bolji od skrinera ali je gledivo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ima i taj ponedjeljak.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Mnogo vise sam ocekivao od ove epizode. Necu da kazem da je losa, ali bitka me malo razocarala.

            Spoiler
            Dotraci dominiraju, s tim sto mi suvise jadno izgledaju scene same borbe. Premalo statista (u odnosu na ono sto sam ja ocekivao), kontam da je najvise paznje i vremena posveceno Drogonu, ali mi cak i Zmaj (koji je vrhunski uradjen da se ne lazemo) izgleda ruzno. Predebeo vrat, sitna glava u odnosu na vrat, pilece grudi. Krila i zadnje noge i rep odlicni tu nema sta. Ovako izgleda kao da Deneris jase pevca, a ne zmaja. Znaci smesno.
            Nekoliko dijaloga vrednih pomena, mrzi me sada da ih sve citiram, ali verujem da svi koji su gledali kontaju na sta sve mislim.
            Starkovi lete na Zimovrel kao muve na lepak. Sva sreca pa nema vise nema ko da dodje. Trebali su ostaviti i Rikona u zivotu, pa da u sledecoj epizodi i on dodje u Zimovrel, pa se sretne sa sanssom, pa da ga ona odvede da se sretne sa Brenom,
            pa onda njih dvoje da ga odvedu da se sretne sa Arjom. I opet suze radosnice i emocije i blagoteleci Brenov pogled, pun drevne mudrosti. Mudrac kome je komplikovano da objasni prostu cinejnicu da je bio jednom jedan deda koji je bio trooka vrana i da ga je naucio skoro svemu sto zna i da je umro i da je onda on postao trooka vrana - bla!
            "Ko te naucio da se tako boris?"
            "Niko."
            To me, moram priznati odusevilo.

            Jbg, kao sto rekoh ocekivanja su bila velika , pa mi je zato posto u ovom tonu. Ali opet, Bromanjoli, Dzejmi, i Arja vuku ovu epizodu. Ne mogu da kazem da je losa, ali nije mi to - to.
            Last edited by Sandugp; 05-08-17, 09:24.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Spoiler
              Ово с Бреном је веома глупо урађено.
              Може да каже Санси да је Литлфингер крив за смрт Неда Старка, може да каже да је Џон син Регара, он је подсети на јебеног Ремзија. Друга епизода, исто ништа не прича, иако је сада већ извесно кога ће Арја следећег убити..

              Comment


              • Trebao sam sinoc, ali nisam imao uslove u stanu.

                Sad cu bez problema, prve dve epizode sam gledao pre posla, treca se poklopila sa slobodnim danom i za poslednje tri epizode cu da imam slobodan dan.Uopste nisam gledao da se moji slobodni dani poklapaju sa GoT, nego vise mi treba odmor od vikenda i festivala.

                Comment


                • Ima li ko englesku transkripciju epizode?

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Ja ne koristim nikakvu pravo da ti kazem. A ima verovatno na netu da se nadje.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Pa ni ja kad gledam neku drugu seriju ili film. No ovdje pricaju britanskim naglaskom, onim gospodskim, kao i "working class" naglaskom koji je jako nerazumljiv plus dodaj GoT terminologiju i dobijem zbrku. Ali evo gledam bez transkripcije i razumijem gotovo sve. Samo se treba naviknuti.

                      Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Sad gledao na vise mesta, nema titlova jos.Ja sam celu prvu sezonu gledao online i bez titlova par meseci nakon sto se zavrsila prva sezona.

                        Comment


                        • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                          Pa ni ja kad gledam neku drugu seriju ili film. No ovdje pricaju britanskim naglaskom, onim gospodskim, kao i "working class" naglaskom koji je jako nerazumljiv plus dodaj GoT terminologiju i dobijem zbrku. Ali evo gledam bez transkripcije i razumijem gotovo sve. Samo se treba naviknuti.

                          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                          Vremenom se covek na sve navikne. Pogotovo kada se sazivi u taj svet i postane mu terminologija istog bliska.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • A sta je ovo? 46 minuta epizoda?Nikad krace.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • A prethodna biala preko sat vremena.
                              Moguce da nesto fali, da neki deo epizode nedostaje, ali to necemo znati do ponedeljka.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Ja cu je svakako pogledati u full hd, epizoda je bila spektakularna, potrosili su brdo para na onu scenu borbe
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X