Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BB je isto ocajan na pocetku, al kad krene nema kraja ludilu (pozitivno).

    Znam par drugara koji su odmah BB prestali da gledaju i naterao sam ih da preguraju par epizoda i zahvaljivali mi posle.

    Comment


    • GoT ima problem sto je to ipak ekranizacija knjige i uvek je moguce naci joj milion mana, jer je logicno da su knjige kompleksnije i opsirnije. Takodje, radi se ekranizacija necega sto nije ni napisano do kraja, sto isto nije lako.

      Zica je mene odusevila, cekam da prodje neko vreme pa da je ponovo odgledam
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Slažem se za GoT samo da bude priča smislena do kraja, nekad mi deluje cela priča besmisleno. Kao da ne znaju šta će pa ubace nešto pa se kaju što su ubacili, razvukli na sto strana. Mada koliko sam čitao već u sledećoj epizodi ozbiljno krcanje ne znam kako im procuri tako scenario, možda namerno to rade.

        Comment


        • BB je meni od samog pocetka bio odlican, odlicno je izgradio likove na pocetku, nista nije bilo dosadno

          Comment


          • http://xpau.se/watch/game-of-thrones/s7/e4

            Изашла 4 епизода, мало пре времена

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              http://xpau.se/watch/game-of-thrones/s7/e4

              Изашла 4 епизода, мало пре времена
              Baš sam sad hteo da pitam otkud ovo
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Немам појма, управо огдгледао епизоду..
                Spoiler
                Mad queen...

                Comment


                • Sad sam skinuo,samo da zatvorim kafić i bacam se na gledanje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Hakeri im ukrali 1,5 TB podataka. Ko zna sta ce se jos pojaviti.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ma ja cu da cekam ponedeljak, nekako sam navikla
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja to moram u full hd da gledam, tako da takodje cekam ponedeljak
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Kazu da je epska epizoda, vredi cekati HD. A i nemojte se zeznuti da gledate, posle toga 10 dana treba da se ceka do sledece

                          Comment


                          • Sjecam se kad je prijevremeno izaslo 4 epizode 5. sezone. Koliko sam se usrao u gace od srece, toliko sam se i smorio cekajuci 5. epizodu.

                            Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • A i to sto kazes, kada smo gledali te 4 epizode, mnogo smo duze cekali, tako da sutra gledam ovu novu, dva dana gore dole ne znaci nista
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Odgledao epizodu, jedan je Bron
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X