Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Juron kao s djecom da se bije, naslozi ih sve pjeske
    sigpic

    Comment


    • Spoiler
      Читам да неки критикују епизоду, кажу борба није лепо урађена. Мени то мање више и није толико битно, већ прича и последице. Денерис остала без флоте и Дорне. Тарли стао на страну Серсеи. Имамо и оружје за змајеве
      Сигурно ће "mad queen" да полуди после овога, кулира Тирионове савете и удари из све снаге.

      Comment


      • Spoiler
        Ja sam se smorio kod poslednje scene sto Euron nije ubio Jaru, obice mu se to i nekako sam siguran da ce ga bas Jara ubiti kad joj se ukaze prilika.Klasika...
        Sve vise mislim da ce Deneris biti ubijena do kraja sezone.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Spoiler
          Juron kao s djecom da se bije, naslozi ih sve pjeske
          Spoiler
          Hoce, mocne Pescane Zmije na premocnog Jurona. Tesko, premocan je. Ali onaj ludacki pogled i smeh kada se most spusta na brod .


          Pobeda:

          Spoiler
          Deneris jesta ostala bez flote, ali tesko da je ostal bez Dorne. Jedino ako mislis da nece sada dornjani hteti da ratuju jer su im lideri tj vodje pohvatani i poubijani. Ali i to je diskutabilno. Dorna (makar u knjigama) ima jos podosta sposobnih stratega i komandanata, koji bi trebali da budu uz odluke svojih vodja.


          Pisacu kasnije, samo da odradim jos nesto, o epizodi. Ali najjaci utisak eepizode je da
          Spoiler
          Deneris polako ali sigurno, tj sve vise i vise pocinje da lici na svog oca. Iliti sve vise i vise pocinje da se ponasa kao debilni tiranin. Jos uvek je to mizerno, ali naznake promena su ocigledna. Ne valja po nju nikako.
          Last edited by Sandugp; 24-07-17, 16:11.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jonjo Snjezni, krade zmajeve, spasava svijet i postaje kralj.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • GoT

                Lepo ga zakuvali

                Spoiler
                Najjača scena cele epizode je kada sestra Tiona opisuje kao zaštitnika, da će isti obrusti glavu svakom ko joj priđe i onda dolazi ujko prilazi bratičinoj, a Tion beži. Vrh odrađeno. A bitka ko bitka, žao mi ovih Oberinovih sestričina, baš kul kuća, a više od pola pomrelo.
                Last edited by Brajkula; 24-07-17, 17:29.

                Comment


                • Ostala je Mia i Ja ziva
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Mene bas nerviraju, mada su i predstavljeni kao teski debili u seriji, neka ih Sersi taman istrijebi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Vrlo moguce i da hoce.
                      Nesto sam razmisljao da napisem review ove epizode, ali me mrzi. Morao bih da odvojim neko vreme - videcu. A i koji ce vam to kurac.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Spoiler
                        Вероватно ће стати Дорна на страну Денерис, али опет, није ово књига. Жао ми што убише Дорана, мада ми је драго што је Јурон истребио ове дебилке.

                        Тајрели без Тарлија су ослабљени, смањује се полако војска Денерис.

                        Марићу, камо среће да буде тако, али мислим да су шансе за тако нешто испод 5%.

                        Comment


                        • @Pobeda

                          Spoiler
                          To po meni ima smisla jer bi to bas bio cliffhanger i veliki sok za gledaoce(a prezive zmajevi i to je tek wtf), a jos od Hardhomea itekako ima smisla da se ponovo ukrste Dzon i Night King, jer je ipak Hardhome bila samo prva runda.A i Deneris pokazuje znake slabosti i mogla bi da napravi uskoro kiks zbog nestrpljivosti.Nisu stvari krenule po planu.
                          Mozda nije bilo tesko predvideti, ali prosle sezone nakon druge ili trece epizode imao sam predosecaj da ce Remzi uskoro da bude ubijen.
                          Mogu da pitam druga da li ce moje slutnje da se obistine, pa da podelim to sa svima vama.

                          Comment


                          • Spoiler
                            Оно што мене интересује да ли ће Сноу испасти пичка пред Денерис у следећој епизоди. Сезона обећава, ово с Јуроном ми се доста свидело.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              @Pobeda

                              Spoiler
                              To po meni ima smisla jer bi to bas bio cliffhanger i veliki sok za gledaoce(a prezive zmajevi i to je tek wtf), a jos od Hardhomea itekako ima smisla da se ponovo ukrste Dzon i Night King, jer je ipak Hardhome bila samo prva runda.A i Deneris pokazuje znake slabosti i mogla bi da napravi uskoro kiks zbog nestrpljivosti.Nisu stvari krenule po planu.
                              Mozda nije bilo tesko predvideti, ali prosle sezone nakon druge ili trece epizode imao sam predosecaj da ce Remzi uskoro da bude ubijen.
                              Mogu da pitam druga da li ce moje slutnje da se obistine, pa da podelim to sa svima vama.
                              A koga da pitas kada se jos nigde ne zna kako ce ko zavrsiti. Ni u knjigama jer je serija pretekla knjige, a kamoli negde drugde, da je procureo neki info.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Hocel perverznajk napisat te knjizurine vise? Kani se vec 3 godine da zavrsi tu predzadnju.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X