Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • AAAAAA
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Inace scena sa Arijom i Ed Siranom je jedna od besmislenijih ikada u seriji, iako Maric tvrdio suprotno
      sigpic

      Comment


      • Da, Dunkirk za sada odlicno prolazi kad su u pitanju recenzije, videcemo da li je Nolan otisao na neki novi nivo ili je hajpcina zesca.
        Last edited by Mr. Wolf; 19-07-17, 12:12.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Inace scena sa Arijom i Ed Siranom je jedna od besmislenijih ikada u seriji, iako Maric tvrdio suprotno
          Ne mora da znaci, jer videli smo da je Arja trenutno slobodno moze da se kaze hladnokrvni ubica. Kroz svih sest prethodnih sezona njena transformacija je kulminirala krajem poslednje. Transformacija od nestasnog devojcurka - do opasnog ubice.
          E sada je vreme da se stvari polako vracaju na staro, ne u potpunosti naravno, ali nekakav balans se mora napraviti. Tako da ta scena gledaocima predstavlja uvod u Arjino otkrivanje jednostavne cinjenice, a to je da nisu svi neprijatelji nuzno zli i da i ako je neko na "suprotnoj strani" to ne zavredjuje nuzno - njegovo smaknuce, ubistvo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Spoiler
            Mogo bi se napraviti odlican remix od onih Samwellovih mucnina i pokusaja povracanja.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Него шта би с гвозденом банком у серији?

              Ланистери дужни превише, Станис се задужио (њему не могу да наплате јбг), а нико то не коментарише

              Comment


              • Jos jednom Sandu je napisao ono sto sam ja hteo, a posto slicno razmisljamo verovatno je naveo predrasudu koja vlada kod gledaoca da su svi koji su uz Lanistere zli, kad ono naivni i neobavesteni seljaci koji sve sto rade je kako bi opstali oni i njihova porodica.Tako da ta cena niti je suvisna a ni besmislena, jedino na nju postoji malo veci hejt zato sto se pojavljuje Ed.Ovo pricam nevezano za Erika, nego uopsteno.Sto kaze Sandu, Arija je trenutno pokazala karakter, sada da li ce da izdrzi u toj nameri saznacemo u sledecoj epizodi-dve.Ja cu te scene da posmatram kao test njene (nove) licnosti i tolerantnosti.

                Comment


                • Za dva dana



                  Vec idu poredjenja sa BrBa
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Jos jednom Sandu je napisao ono sto sam ja hteo, a posto slicno razmisljamo verovatno je naveo predrasudu koja vlada kod gledaoca da su svi koji su uz Lanistere zli, kad ono naivni i neobavesteni seljaci koji sve sto rade je kako bi opstali oni i njihova porodica.Tako da ta cena niti je suvisna a ni besmislena, jedino na nju postoji malo veci hejt zato sto se pojavljuje Ed.Ovo pricam nevezano za Erika, nego uopsteno.Sto kaze Sandu, Arija je trenutno pokazala karakter, sada da li ce da izdrzi u toj nameri saznacemo u sledecoj epizodi-dve.Ja cu te scene da posmatram kao test njene (nove) licnosti i tolerantnosti.
                    Lanisteri su najjaca kuca u Vesterosu. Bez ikakve konkurencije. I uopste nisu zli, samo sto kao i sve kuce imaju svoju crnu ovcu. Ne nije Tirion, Sersei je. I ona ih je toliko pokopala u ocima svih, da to zdravo nije. Pravi negativac, ogavni, beskrupulozni. I sto je njagore cak ni ona nije totalno zla, ali je glupa ko kurac a misli da je pametna - najgora kombinacija.

                    Pobeda - nisu Lanisteri duzni banci Gvozdenoj. Nego Kruna, tj Sersei. Lanisteri imaju para ko govana.
                    Last edited by Sandugp; 19-07-17, 19:29.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Lanisteri su najjaca kuca u Vesterosu. Bez ikakve konkurencije. I uopste nisu zli, samo sto kao i sve kuce imaju svoju crnu ovcu. Ne nije Tirion, Sersei je. I ona ih je toliko pokopala u ocima svih, da to zdravo nije. Pravi negativac, ogavni, beskrupulozni. I sto je njagore cak ni ona nije totalno zla, ali je glupa ko kurac a misli da je pametna - najgora kombinacija.

                      Pobeda - nisu Lanisteri duzni banci Gvozdenoj. Nego Kruna, tj Sersei. Lanisteri imaju para ko govana.
                      Да, али у серији барем, Тајвин је рекао да су им рудници злата пресушили пре неколико година.

                      Comment


                      • Konacno sam odgledala epizodu i sad mogu da dodjem ovde

                        Spoiler
                        I zasto je toliko taj Ed Sheeran bitan?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ja nisam ni znao ko je dok se nije pojavio u GOT-u pa ga spominjali ljudi ovde, pa ga izguglao.

                          Spoiler
                          Pisao sam nesto ranije o ovome, ali da ponovim, jer je sada aktuelno. Sta mislite da li ce onaj mark (obelezje) sto ga Bren ima na ruci (kada ga je Night King obelezio u prosloj sezoni i tako uspeo da probije zastitu Dece i udje u onu pecinu) uticati na to da sada posto je Bren prosao sa juzne strane Zida, Night King i ostali Tudjini, a bogami i utvare, mogu da prodju. Jer je zid magican i ne dozvoljava Tudjinima prolaz juzno. Ali i pecina je bila magicna, tj imala magicne zastite - poput Zida, pa je obelezje na ruci za Nocnog Kralja i njegovu armiju ponistilo te zastite.
                          Moguce je da ce Tudjini pratiti Zid istocno, sve od mora, pa pokusati tu da prodju. Jer nas Psetove vizije navode na to, ali je i ova opcija i te kako moguca. Osim ako je producenti iz nekog razloga ne zanemare. Uz objasnjenje tipa da probijanje zastita na pecini ne vazi i za Zid i slicno ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Ni ja, nego ste ga ovde bas spominjali, pa sam pomislila da je on neki bitan lik za dalju pricu

                            Spoiler
                            Ja mislim da su ipak krenuli ka moru, ali koliko ih ima, mogu oni lako svuda da ih napadnu. Jos kad se pojave oni zombi dzinovi, pazi da se ne odbrane
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Spoiler
                              I zasto je toliko taj Ed Sheeran bitan?
                              Spoiler
                              Bio izbrisao twitter. Ljudi ga samo tako hejtovali.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ti koji su ga vrijedjali su stvarno idioti. Ed je fenomenalan pjevac i sto je mnogo vaznije fenomenalan momak. Dok je tek pocinjao cesto je spavao na ulici, bijedno su ga placali, tipa 50 funti, a da ode do tog mjesta dje su ga angazovali i da se vrati mu je trebalo 100 funti. I onda je pjevao na ulici, spavao u metrou i sad kad se probio ima standardnu ekipu zaposlenih, imaju drugarski odnos, ti momci i djevojke koji rade s njim imaju porodice i obicni su ljudi. I tako posle svirku pricaju i kao u svakoj prici provuku se zelje koje ljudi imaju, neko od njih bi zelio auto, neko lap top, neko smartphone i sl. i on redovno kupuje poklone, odnosno ono sto zele. Jednom drugu iz djetinjstva otplatio hipoteku, uopste nije utripovan nego bas skroman momak i ja sam prvi rekao da mu nije mjesto u epizodi, odnosno u sezoni jer ce se valjda jos pojavljivati, ali on tu nije kriv, nego producenti.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X