Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ocekujem zensko da zasjedne na zeljezni tron.

    Deneris ili Sansa.

    Maloprstic ce zaplatit glavom od Sanse 99%, jer je to taj klise najmocnijih manipulatora. Naucis jednu osobu manipulacijama i ta osoba te na kraju ubije, jer shvati zakon moci #15 "Crush your enemy".
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ne bih imao nista protiv nekog od tih epiloga, mada mi je mnogo privlacnija prica da Snezni postane gospodar. Medjutim ta prica je previse klise i za producente i za (pogotovo za) Martina.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A kakvi su planovi za Donderiona, pa ne vracaju ga sto puta u zivot bez razloga
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Nije uopste tacno da je Davos proveo dobar deo zivota na Zmajkamenu. Stavise.
          Да, погрешио сам, али је имао битну улогу и сигурно зна за змајстакло.

          Не знам што вас нервира Санса, по сваком праву њој припада север, иако се још не зна да је Регаров, свеједно је Џон ванбрачни.

          Такође, Денерис је више клише прича него Џон, да дође на престо.

          Comment


          • Najbolja prica je da Tirion postane vladar ili cak Jamie.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Najbolja prica je da Tirion postane vladar ili cak Jamie.
              Svakako je Tirion bolja opcija,a ne ono smece incestoidno.

              Comment


              • Tirion ili Dzejmi, slazem se.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Cersei na prestolu.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Cersei na prestolu.
                    Ubit ce je Jamie, moramo da vidimo da potpunu katarzu "king-slayer-a"
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Волео бих и ја Серсеи, али она ће под мач.

                      Док не буде Денерис, ја срећан

                      Comment


                      • Meni se sviđa ova prva epizoda,onako rano je za neki rasplet ali polako se otvaraju kockice.Malo mi je bedak što će biti samo 7 epizoda ali opet bolje 7 kvalitetnih nego 10 lošijih.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Да, погрешио сам, али је имао битну улогу и сигурно зна за змајстакло.

                          Не знам што вас нервира Санса, по сваком праву њој припада север, иако се још не зна да је Регаров, свеједно је Џон ванбрачни.

                          Такође, Денерис је више клише прича него Џон, да дође на престо.
                          Jesi siguran da je vanbracni?
                          Jeste i za Deneris klise prica ... nema sta.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            A kakvi su planovi za Donderiona, pa ne vracaju ga sto puta u zivot bez razloga
                            Pazi:
                            Spoiler
                            Pseto je otkrio svoj "talenat" .. .a to je da mzoe da lgeda u vatru i vidi vizije. To ne moze skoro niko, samo odredjeni crveni svestenici,
                            tako da je njegova uloga verovatno vezana za to da "pokaze put" Psetu. To moze uraditi i Toros, ali Berik ce mozda morati da se zrtvuje za opste dobro, ili nesto tako.
                            U knjigama na primer, je on vec mrtav i nejgovo mesto je zauzela Kejtlin Stark "povampirena" koja jebe Freje uzduz i popreko u Recnim Zemljama.
                            U seriji nje nema, tako da cemo videti kakvu su ulogu Donderionu namenili.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Veliki respect za ovu epizodu zato sto mi ni sa jednom scenom nije iznervirala, svaka je manje-vise imala smislen zavrsetak a tako mi nije delovalo da ce da bude sa Semom.Kraj mozda i glavni hajlajt epizode, bas je majstorski izrezirana poslednja scena.Rekao bih malo detaljnije, ali nema smisla kad je Sandu fanatik to vec sve napisao.

                              Jedino mi je sada malo smor gledati zato sto znam u kom pravcu ide, nije kao u prve cetiri sezone kada nisi imao nikakvih odrednica.Svakako ocekujem nekoliko wtf scena u ovoj sezoni, sve u svemu veoma pristojan pocetak.

                              Drugar se zajebao pa procitao leak i zna sta ce sve da se desi u ovoj sezoni, a mislio da je to jedna od mogucih teorija koja ce delimicno da se ostvari.Napise mi juce, sve su uboli u jucerasnjoj epizodi.

                              Neka Sansa prvo odapne, lako cemo za ostale.

                              Comment


                              • Ja cekam da izadju sve epizode i da sasijem sezonu

                                Inace Dunkirk na metascoru dobio 97/100, a imdb mu je 9,6, doduse, tek su poceli da ga ocenjuju, ali Nolan je izgleda napravio dobru stvar
                                Last edited by Heartbreak; 18-07-17, 18:43.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X