Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna se o cemu se radi u 3coj, samo sam se nadao da ce zadrzati jednog od glavnih glumaca, logicno Penja, jer nema zenu i moze na sve to i da svrlja okolo.

    Comment


    • A i mnogo je bolji glumac od brkatog amera

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        Zna se o cemu se radi u 3coj, samo sam se nadao da ce zadrzati jednog od glavnih glumaca, logicno Penja, jer nema zenu i moze na sve to i da svrlja okolo.
        Penja je kasnije ucestvovao u razbijanju jos nekih ozloglasenih narko kartela, dok se Marfi nakon hvatanja (ubijanja) Eskobara vratio u Ameriku. On je bio totalno posvecen cak ga je cela ta operacija i braka kostala (kao u seriji).
        Jer i sama serija obradjuje dogadjaje kako su se zaista i zbili (uz odrednjenu umetnicku slobodu naravno) tako da Marfija u trecoj sezoni gledati necemo. Sto je i dobro - antipatican glumac totalno.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Nzm da li treba da spojlujem da se u premijeri sedme sezone ništa nije desilo vredno pomena, možda

          Spoiler
          Sem je krenuo da izvali nešto u knjigama i što smo izvalili gde je onaj papučar kameni.


          Nako, pogledao sam trejler druge epizode, izgleda obećavajuće.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Nzm da li treba da spojlujem da se u premijeri sedme sezone ništa nije desilo vredno pomena, možda

            Spoiler
            Sem je krenuo da izvali nešto u knjigama i što smo izvalili gde je onaj papučar kameni.


            Nako, pogledao sam trejler druge epizode, izgleda obećavajuće.
            Dobro sad nije da je bas nista:
            Spoiler
            Znamo da Pseto i Donderion i Toros idu na sever ka zidu u istocnu Morbiju (tako se nekako zove zamak, zaboravio sam), i Tormund ce biti tamo sa Divljanima. Znamo da je Sem izvalio da je pod Zmajkamenom rudnik opsidijana (zmajstala) i pise Dzonu o tome, znamo da se Mormont Dozra leci od Sivih Ljuspi u Citadeli u Starigradu, saznajemo da je i Sersei sklopila takvo kakvo saveznistvo sa Jurinom, i da je Maloprstic konacno nasao rupu koju moze da caprka i poseje seme razdora.
            Arja je satrla Freje, Bren je prosao juzno od Zida, takod da imamo odlicnu osnovu za narednih 6 epizoda. Dobar je ovo uvod u sezonu bio. Brz pre svega, sto je i logicno, jer im je ostalo jos samo 15 epizoda da ispricaju celu pricu (7 u ovoj i 8 u narednoj sezoni)
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Au brate kako ubiše Snowa u prvoj epizodi pa dal je ovaj Martin normalan
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Au brate kako ubiše Snowa u prvoj epizodi pa dal je ovaj Martin normalan
                Sprdaj se ti Gangaricu, sprdaj. Strpacu te u spoiler keve mi moje
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ima li ovde ljudi poput mene, koji nikad ne gledaju trejlere?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Ima li ovde ljudi poput mene, koji nikad ne gledaju trejlere?
                    Ja, ne volim da mi pola scene otkrije a ne dva I po minuta
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Ja, ne volim da mi pola scene otkrije a ne dva I po minuta
                      Brate ja maksimalno izbegavam bilo sta da znam o filmu. Imam par ortaka koji znaju kakve filmove ja gotivim, i kad mi nesto preporuce, ne pitam ni koji je zanr a kamoli o cemu se radi ili ne daj boze da pogledam trejler. Inace kad sam trazim film koji cu da gledam, uglavnom skinem nesto od rezisera ili scenariste kog gotivim. Jednostavno odbojno mi je to da gledam film o filmu pre filma. Evo Nolanov Dankerk idem u sredu da gledam, jedva cekam, a ne znam ni ko glumi. Jebiga, nisam mogao da izbegnem i ne saznam koji je zanr i sta da ocekujem.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by bici View Post
                        Brate ja maksimalno izbegavam bilo sta da znam o filmu. Imam par ortaka koji znaju kakve filmove ja gotivim, i kad mi nesto preporuce, ne pitam ni koji je zanr a kamoli o cemu se radi ili ne daj boze da pogledam trejler. Inace kad sam trazim film koji cu da gledam, uglavnom skinem nesto od rezisera ili scenariste kog gotivim. Jednostavno odbojno mi je to da gledam film o filmu pre filma. Evo Nolanov Dankerk idem u sredu da gledam, jedva cekam, a ne znam ni ko glumi. Jebiga, nisam mogao da izbegnem i ne saznam koji je zanr i sta da ocekujem.
                        Znas odmah sta mozes od Nolana ocekivati
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Znas odmah sta mozes od Nolana ocekivati
                          Znam, mada imali smo jednom diskusiju o njemu, ja bih voleo nesto novo da vidim.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Spoiler

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Penja je kasnije ucestvovao u razbijanju jos nekih ozloglasenih narko kartela, dok se Marfi nakon hvatanja (ubijanja) Eskobara vratio u Ameriku. On je bio totalno posvecen cak ga je cela ta operacija i braka kostala (kao u seriji).
                              Jer i sama serija obradjuje dogadjaje kako su se zaista i zbili (uz odrednjenu umetnicku slobodu naravno) tako da Marfija u trecoj sezoni gledati necemo. Sto je i dobro - antipatican glumac totalno.
                              Bolji Penja, ovaj mi nije bas bio antipatican, al nije mi bio ni simpatican. Ali mi bio kul njegov glas, odlican za naraciu.

                              Elem, nisam znao da je Penja nastavio i u realnosti da se bahce sa ovima, da sam znao, ne bih ni brinuo da li ce ga ostaviti i za trecu sezonu, tnx.

                              Comment


                              • Jos nekoliko stvari koje ste svi videli, ali coveku lako promakne:
                                Spoiler
                                Dzinovi utvare - mozemo da zamislimo kakvi ce to fajtovi da budu, aj pobedi plavookog dzina zombija ako mozes - prc.
                                Onda - Sendor, covek koji se u zivotu jedino vatre plasi - nicega vise - gleda u vatru i sto je najjace vidi vizije iz nje. A to ne moze bas svako, tj mnogo mali broj ljudi je predodredjen za tako nesto.
                                Juronova flota - lep te jebo - vise brodova od Deneris ima.
                                I konacno smo videli Zmajkamen u fulu. Do sada smo nesto ranije u Stanisovim scenama imali prilike da vidimo samo delice te masivne, predivne, prestrasne gradjevine. A sada smo ga videli u celosti, pocev od kapije na obali, preko stepenica koje vode ka njemu, do samog zamka.
                                Last edited by Sandugp; 17-07-17, 19:53.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X