Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja svaki dan proveravam rarbg da vidim da nije leakovala koja epizoda
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Neka likuju sve..
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ja cu gledati na HBO, tako mi je najjednostavnije
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Kako su me zajebali kad su izbacili prve 4 epizode pa ja kao papan sve odgledao za noc i onda cekao jos mesec dana
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja cu skinuti ujutro odma i odgledati do podneva i onda ovdje sumirati utiske
            sigpic

            Comment




            • Иако су га двојица имбецила максимално уништили као лика, било би лепо да се врати иако су шансе за то мизерне.

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Kad pomenu Radasina, kad se setim Ravne Gore

                Ona scena iz voza, zaboravio sam tekst i sve ali smejao sam se ko degenerik kolika je to bila retardirana scena.Nesto taj baja rekao ''da te podsisam'' i dijabolicni smeh nakon toga.A muzika je isto pobedila.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Ja cu skinuti ujutro odma i odgledati do podneva i onda ovdje sumirati utiske
                  Obavezno u spoiler pišite.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Vladanu ako ne bude tezina

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Heartbreak View Post
                      Da se razumemo, ne ocekuju se neka remek dela od ovih serija, ali u moru Radasina, sela i ranjenih orlova, ovo dodje kao jedno pravo osvezenje
                      Sigurno da ce biti osvezenje. Porediti nas sa nekim drugim kinematografijama je bzvz i nerealno.
                      Meni su i Ubice bile ok, iako sam nalazila na desetine mana.. od glume do likova i radnje...no, u svakom slucaju nesto sasvim drugacije i pozdravljam sve te avangardne pokusaje

                      A kako pa da ne nadjem mane...banalan primer.
                      Serija o Lazi Kosticu i Lenki Dundjerski..pocetak serije je bio i kraj mog gledanja. Mlad Laza ima u seriji plave, plave oci, tj. glumac...i sledeca scena mator vec... Cetkovic sa smedjim, braon ocima. Ajd zdravo kazem ja. Nisu mogli da nadju mladog glumca sa braon ocima? O Vojinu da ne pricam...glavni bard srpskog glumista. Too much.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ona scena iz voza, zaboravio sam tekst i sve ali smejao sam se ko degenerik kolika je to bila retardirana scena.Nesto taj baja rekao ''da te podsisam'' i dijabolicni smeh nakon toga.A muzika je isto pobedila.
                        Upravo ta scena mi padne na pamet svaki put kad se setim Ravne Gore. Ne znam da li postoji u istoriji nase kinematografija onako retardirana scena, ali bukvalno. Moracu sad da nadjem da se iscepam od smeha ko covek.
                        A Rados po svaku cenu hoce da predstavi sebe kao rezisera Da uzmemo mi odavde prvi put da snimamo film, uradili bi 10x bolje sve sto je lik ikada snimio.

                        EDIT:

                        Evo te cuvene "da te malo podšišam" scene:

                        http://www.dailymotion.com/video/x5q...-epizoda-6_fun

                        38:06
                        Last edited by Mr. Wolf; 09-07-17, 18:34.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Obavezno u spoiler pišite.
                          Da je Juve dobio Reala u finalu LS, mozda bi ti i ispostovao tu zelju, ovako cu da zabiberim bez icega - vama Madridistima u inat
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Haha Sandu, onda piši recenziju epizode, samo neka je Real dobio.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ko bude spojlovao GoT, bice banovan do zavrsetka sezone
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ua Vučići foruma Mariću spojluj ako smeš
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X