Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Piso sam vec ovdje na temi da malog treba tući na dnevnoj bazi.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Piso sam vec ovdje na temi da malog treba tući na dnevnoj bazi.
      Apsolutno se slazem, cak mi i mali Karl iz TWD manje ide na zivce od onog malog usranka... Trebalo bi da nastave na leto sa serijom, pogotovo sto je "Outcast" zavrsio sezonu prosle nedelje.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Better Call Saul, kakav masterpiece

        Nastave li ovako zajebace Breaking Bad
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Better Call Saul, kakav masterpiece

          Nastave li ovako zajebace Breaking Bad
          Jel to komentarises finale treće sezone ili uopšteno? Ustvari finale je večeras u 4h po našem vremenu

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
          Last edited by krele90; 19-06-17, 23:21.

          Comment


          • Orange is the new black sasvim ok, obecava. Ne znam zasto sam mislio da je ovo neko sranje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Orange is the new black sasvim ok, obecava. Ne znam zasto sam mislio da je ovo neko sranje.
              Meni bas sranje serija. Zena ispratila valjda 3 ezone, ja odustao pocetkom druge.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Tek sam dvije epizode odgledao ali ne izgleda mi uopste lose, stavise. Ali ja sam sve bio u nekom tripu da je to neki Gossip Girl nivo.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Better Call Saul, kakav masterpiece

                  Nastave li ovako zajebace Breaking Bad
                  Najbolja sezona do sada def.

                  Spoiler
                  Svideo mi se simbol sa lampom kao i posveta Kopolinom Prisluskivanju u sceni kada je Cak freneticno trazi po kuci. Takodje Dzimi je shvatio da je najbolji u unistavanju i potpuno shodno sa karakterom prvo je krenuo od sebe
                  sigpic

                  Comment


                  • Jeste videli novi trailer?

                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Samo da ne ubiju Maloprstica, jedan od najgotivnijih likova. Kako bih voleo da ih brat sve zajebe na kraju.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Izbegavam sve moguće trailere, iako me mame svaki dan po celom netu. Ne želim ništa da pretpostavim, želim da se maksimalno iznenadim kad počne serija...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ajaaaaaoooo

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Heartbreak View Post
                            Ajaaaaaoooo

                            Hvalim ti se bože da se neko setio i ovako nešto da uradi.Svaka pohvala nadam se da će biti barem nekoliko sezona
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kakav je Oz masterpiece. Vrijedilo je ponovo gledati.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ja sam odavno skinula tu seriju i nikako da pocnem da je gledam.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X