Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gangariću gledaj Supernatural 12 sezonu ako nisi pogledao

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Ja imam jedno 6-7 naslova koje cu da pogledam u narednih mesec-dva, doduse neke stvari su iz prosle godine i nijedna serija ne traje dugo.U tom zanru fantazije i istorijske fikcije nema sta puno da se gleda, ako si na to mislio.

      Da mogu sada odmah bih pogledao The IT Crowd i Ash vs Evil Dead.A i konacno bih pogledao britansku verziju House of Cards.Bas pre neki dan sam malo tumbao listu i posle ove tri na ide: The Night Of, This is Us, trece sezone Better Call Saul i Fargo, Black Mirror i poslednje dve sezone Shamelessa.Bolje da ti ne pricam sta sve imam na listi.

      A ovako cekam da vidim kako ce da se razviju Billions, Bosch, The Last Kingdom(mada mislim da cu pre knjige da procitam) i 13 Reasons Why.Imam par zavrsenih serija koje bih iskoristio tek kada ne bih imao sta da gledam.
      Recimo da sam pola ovih stvari odgledao,za sad pratim Last Kingdom mada planiram i taj House of Cards da krenem konacno mislim da je to jedina mainstream serija koju nisam gledao

      Originally posted by Lord Aleksa View Post
      Gangariću gledaj Supernatural 12 sezonu ako nisi pogledao
      Odgledao brate jos dok je isla live to mi je onako jedna od omiljenih serija iako je mlaka voda sto se kaze da pustis mozak na ispasu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Recimo da sam pola ovih stvari odgledao,za sad pratim Last Kingdom mada planiram i taj House of Cards da krenem konacno mislim da je to jedina mainstream serija koju nisam gledao
        I treba da gledas Kucu od karata, Gangaricu, pa da vidis kako ces proci ako me izdas u politickom smislu

        Comment


        • Originally posted by Princoni View Post
          I treba da gledas Kucu od karata, Gangaricu, pa da vidis kako ces proci ako me izdas u politickom smislu
          Gle ovog, zna se ko kontrolise tvoje politike.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pre neki dan sam video da je serija 13 Reasons Why bazirana na istoimenoj knjizi, po broju strana rekao bih da je pokrivena prva sezona.

            http://www.laguna.rs/n1520_knjiga_tr...ga_laguna.html

            Znam da nikad ne bih uzeo da citam knjigu.

            limeni, kada ti je rodjendan?

            Comment


            • U martu bracala. U martu. Mislio sam da kao svaka pristojna uhoda to znas
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Da stvarno ne znam da ti je rodjendan u martu, ne bih pitao ovde nego bih otisao na tvoj profil.

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  I treba da gledas Kucu od karata, Gangaricu, pa da vidis kako ces proci ako me izdas u politickom smislu
                  Planiram to da gledam sad tako da ću videti o čemu pričaš
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • http://www.imdb.com/title/tt4687880/

                    Pregledo sam prvu sezonu Goliath-a. Zadovoljan sam, držala mi je pažnju. Billy Bob glumi advokata koji je propo ko kauč i ozbiljan je alkos. Prva sezona ima 8 epizoda, a druga sezona bi trebala ove godine na jesen izaći.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      http://www.imdb.com/title/tt4687880/

                      Pregledo sam prvu sezonu Goliath-a. Zadovoljan sam, držala mi je pažnju. Billy Bob glumi advokata koji je propo ko kauč i ozbiljan je alkos. Prva sezona ima 8 epizoda, a druga sezona bi trebala ove godine na jesen izaći.
                      +1
                      Vrhunska serija... jedva čekam drugu sezonu

                      Comment


                      • Brat prekucava u trecoj sezoni Farga

                        http://www.imdb.com/name/nm0000667/
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Pre neki dan sam video da je serija 13 Reasons Why bazirana na istoimenoj knjizi, po broju strana rekao bih da je pokrivena prva sezona.

                          http://www.laguna.rs/n1520_knjiga_tr...ga_laguna.html

                          Znam da nikad ne bih uzeo da citam knjigu.

                          limeni, kada ti je rodjendan?
                          Nisi čitao pre izvesnog vremena kada je nas par diskutovalo o tome
                          Najavili su čini mi se i drugu sezonu , mada po knjizi, priča je zaokružena
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Hvala za sve ShAaNiG.
                            Odlazak još jednog velikana.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Hvala za sve ShAaNiG.
                              Odlazak još jednog velikana.

                              Šta bi, i njega zatvorili ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Gotovo.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X