Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Pa to je bas nesto izmedju, mislim vise je Sci-fi nego horor, ali i kombinacija E.T. i Gooniesa.
    Odlično. Voleo bih da je suvi Scifi, ali može i mix. A i vala prijaće mi što sezona ima samo 8 epizoda.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Odgledah ovu prvu epizodu Stranger thingsa i moram reći da deluje vrhunski. Sama atmosfera me podseća malo na stari dosije X. Misterija, scifi, malo i horora....odlično.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Odgledah ovu prvu epizodu Stranger thingsa i moram reći da deluje vrhunski. Sama atmosfera me podseća malo na stari dosije X. Misterija, scifi, malo i horora....odlično.
        Ja odustao posle 5 epizoda.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Odgledah ovu prvu epizodu Stranger thingsa i moram reći da deluje vrhunski. Sama atmosfera me podseća malo na stari dosije X. Misterija, scifi, malo i horora....odlično.
          Odgovorio ti je Maric, to je omaz osamdesetima, jedno drugo vrijeme jedna mozda malo i naivna serija ali svakako genijalna jer to sto donosi donosi savrseno
          sigpic

          Comment


          • Ako ima neko da nije gledao Bosha, obavezna preporuka.

            Nesto najblize Zici. Druga najjaca spica upravo posle Zicice..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ako je kojim slucajem neko zaboravio veceras/nocas se vraca Twin Peaks.

              sigpic

              Comment


              • Ako neko hoće dobru zajebanciju, predlažem Office Christmas Party.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Ajde dajte mi mnogo preporuka za sitkome, mada ne moraju da budu sitkomi, bitno da su komedije i da imaju bar tri sezone. Pravim "TV kanal", dobio sam eksterni HDD od 3TB, pa cu da ga napunim do kraja serijama, rasporedim po terminima da automatski pusta i eto mi kanala

                  Skinuo sam vec Friends, HIMYM, Dva i po muskarca, Mucke, Crnu Guju, Office, Inbetweeners, Princ sa Bel Era, Simpsonovi, Married with Children, Seinfeld, 30 Rock, That '70s Show, Police Squad, Cheers, It's Always Sunny in Philadelphia, Louie, Cosby Show. Dajte dalje
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Brooklyn nine nine je sasvim ok
                    u toku je 4.sezona
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Brooklyn nine nine je sasvim ok
                      u toku je 4.sezona
                      B99 je po meni najbolja komedija koja se trenutno snima. Necu je na hard jer je pratim ovako, epizodu po epizodu kad izadje.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • ja kasnim, ali posto su kratke epizode, obicno sacekam da se zavrsi sezona i pogledam sve za par dana

                        imas you're the worst, 1.sezona je genijalna, 2. je ok ali su mi bili malo ozbiljniji, ne znam kakva je 3.sezona, nisam je jos odgledala
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          ja kasnim, ali posto su kratke epizode, obicno sacekam da se zavrsi sezona i pogledam sve za par dana

                          imas you're the worst, 1.sezona je genijalna, 2. je ok ali su mi bili malo ozbiljniji, ne znam kakva je 3.sezona, nisam je jos odgledala
                          E hvala Ma ne mora da bude preterano kvalitetna serija, necu ja taj kanal gledati po ceo dan, nego cisto onako uz rucak, pred spavanje, mozda nekad pustim u toku dana. Bitno mi je da idu serije non stop i da ne razmisljam dal ima nesto gledljivo na tv-u i da eleminisem tu borbu sa sobom biranja sta cu da gledam.
                          Last edited by bici; 22-05-17, 13:02.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Community, Arrested Development, Scrubs, Modern Family, Everybody Hates Chris, Malcolm in the Middle, The Big Bang Theory.
                            sigpic

                            Comment


                            • Everybody loves Raymond, The Addams Family, Last Man Standing, Happy Endings, South Park

                              Comment


                              • Zaboravište jednu od najboljih
                                Svijet prema Jimu - According to Jim

                                Comment

                                Working...
                                X