Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ne vidim razlog za jos jednu sezonu, ali dobro
    Pa sto se tice konkretno price iz prve sezone ne vidim ni ja, jedino ako misle uraditi novi slucaj sa drugim likovima.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Pa sto se tice konkretno price iz prve sezone ne vidim ni ja, jedino ako misle uraditi novi slucaj sa drugim likovima.
      To je i meni palo napamet, nesto kao True Detective
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Zavrsila sam Homeland

        Spoiler
        Iako je bilo donekle ocekivano, Kvin
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Misfits izgleda samo prvu sezonu odradili kako valja, tako da ide na pauzu. A i ne mogu da se strpim, baš mi se gleda 13 reasons why i evo odgledah početak i odmah sam hooked.
          Ima "Life is Strange" vibe, s tim što očekujem još bolju priču.

          Comment


          • Šta sam skinuo danas, i šta je na repertoaru?
            Old school baby.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment




            • Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Šta sam skinuo danas, i šta je na repertoaru?
                Old school baby.

                Nista to kad nema Adebisija na slici

                U mojih top5 omiljenih serija... lagano. Brutalno realna serija i uz The Wire i The Sopranos najbolje sto je HBO ikad izbacio.



                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                Comment


                • BCS ubjedljivo najbolja serija trenutno, brutalan nivo!
                  sigpic

                  Comment


                  • Jutros videh da su Moderna Porodica i Teorija Velikog Praska dobili produzenje na jos dve sezone i tacno sam izgubio volju da nastavim sa gledanjem tih serija.Mislio sam da jednog dana nastavim, ali vec sada zaostajem 4-5 sezona i ne bih se cimao puno da gledam toliko sezona osrednjeg kvaliteta.Najbolje stvari sam manje-vise video i mozda poneki put bacim pogled na Modernu Porodicu na Foxu.Pustaju sezone kada su bili dobri.

                    Comment


                    • TBBT sezona 8. i 9. su bas dobre, kao i polovina 10-e. Odgledao i kraj 10. ne znam otkud im materijala za jos 2. sezone. Ova druga polovina 10. sezone mi nekako nagovestuje bas drastican pad. Iako sam 6. sezonu jedva preguro i mislio da nema potreba gledati dalje, ali na moje iznenadjenje popravili se u kasnijim sezonama.

                      Comment


                      • Jedno pitanje za one koji su gledali Stranger things...

                        Planiram da ga pogledam, a od trejlera sam pogledao samo 20ak sekundi i ne bi da kvarim gledanje, pa me zanima na koji žanr najviše vuče? Fantastika, horor? I ima li dosta elemenata fantastike?
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa to je bas nesto izmedju, mislim vise je Sci-fi nego horor, ali i kombinacija E.T. i Gooniesa.
                          Last edited by Scouser; 17-05-17, 15:59.

                          Comment


                          • Kombinacija filmskih klasika iz osamdesetih.

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=ttep_ep_tt
                              Skoro su završili sa trećom sezonom, gledao sam prvu koja mi je sjela - jel ko gledao drugu i treću. Kakvi su utisci.

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                http://www.imdb.com/title/tt3032476/?ref_=ttep_ep_tt
                                Skoro su završili sa trećom sezonom, gledao sam prvu koja mi je sjela - jel ko gledao drugu i treću. Kakvi su utisci.
                                Originally posted by Vladan View Post
                                BCS ubjedljivo najbolja serija trenutno, brutalan nivo!
                                Nisu još završili treću, ali i dalje kidaju. S03E05 (Chicanery) je bila baš brutalno dobra I dalje mi nije jasno kako je prošlo 50 minuta tu, a ne 10.

                                Comment

                                Working...
                                X