Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princoni View Post
    Na mene najjaci utisak ostavlja Skoti
    Ufff dobar izbor

    Comment


    • Originally posted by Princoni View Post
      Na mene najjaci utisak ostavlja Skoti
      Ko bi rekao da covek ima ukusa i ako navija za Arsenal

      Originally posted by Vladan View Post
      Znas li ti da ja nijedan dio Star Warsa nisam odgledao, niti cu.


      Ma nije moguce!?
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Isti slucaj, Star Trek i Star wars nisam gledao niti cu. May the force be with you

        Comment


        • Star Trek nisam, a hocu da pogledam dva serijala i sve filmove.

          SW jesam i hocu da prestanem sa gledanjem.



          Princoni treba da krene da gleda Zicu, a doticnog da stavi na avatar iako je njegova uloga u Zici marginolizovana.Imace cemu da se divi.



          Cudi me kako mu je promakao Boston Legal.

          Isto stao kod cetvrte sezone Suitsa, na osnovu vasih komentara necu uskoro ni da nastavim.Cim se zavrsi, pa cu sve to u cugu.

          Comment


          • Marli, nikada ne sumnjaj u moj prefinjeni ukus

            Paricu, ja mislim da si mi ti vec preporucivao tu seriju, ali nisam to jos ispratio, trebalo je ipak izgurati 6 sezona Suitsa . Planirao sam sada da predjem na Kucu od karata, ali mozda se ipak opredelim najpre za gledanje Boston Legal

            Comment


            • Postoji mogucnost da Princa malenog izvedemo na pravi put, mala, ali postoji.




              Denny Crane:" I have sex 10 minutes ago and i was great"
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Ponovo sam danas gledao prvu epizodu American Gods

                Nema sta, dosta vjerna adaptacija. Svaka recenica koju izgovori Mr. Wednesday je blago. Ova ce serija McShane-a da vrati na vrh

                Nakon sto sam dva puta gledao epizodu, mogu da zakljucim da ce ljudima koji nisu procitali knjigu ovakav uvod u seriju biti bas cudan. Nekima vjerovatno ovih prvih sat vremena nece liciti ni na sta, niti ce im mnogo toga biti jasno, pogotovo poslednjih nekoliko scena

                Sad jedva cekam sledecu.


                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                Comment


                • Čini mi se da sam od Marića čuo za Rick & Mortija i reko aj da odgledam iako sam matora konjina i pustim onu pilot epizodu i oduševila me
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Za pravu stvar si me poslusao.

                    Ja hteo nekoliko epizoda da pogledam pre vise od godinu dana, kad ono za manje od 24 sata sam pogledao obe sezone.Koja zaraza od serije

                    Odskacu od standardnih sablona za humor.Ne secam se da sam se za bilo koju komediju vise smejao od ovoga.

                    Comment


                    • Odgledao sam i drugu epizodu na foru Inception,stvarno kida Nego što ima ovako malo epizoda jel to počela skoro da se snima ?
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Ogranicen budzet sa jedne strane, a i ne izbacuju se epizode kako bi se odrzao visoki nivo.Pod ogranicenim budzetom mislim da mogu da se izdvoje pare za 8-12 epizoda sto je generalno ok zato sto se ne prikazuje na americkim nacionalnim televizijama(cbs, fox, abc i nbc).Prvih par epizoda su premasile ocekivanja i sada ne gledaju da zadovolje manijakalnu zelju gledalaca i da izbace u odredjenim vremenskim intervalima.Skoro godinu dana se ceka na trecu sezonu, a dobili smo samo jednu epizodu pre mesec dana.Druga ko zna kad ce.A i o toj trecoj se ne zna puno, prvo je islo da ce da bude 12 epizoda dok se sada valjda ne zna broj epizoda.

                        Dosta informacija drze u tajnosti, a i nesto mi je mrsko da trazim potencijalne insajderske informacije zasto nema nove epizode.Mozda u jednom trenutku i jesam kopao informacije sta se desava(gledao na njihovim zvanicnim stranicama da li sam nesto propustio), ali rekoh da se ne opterecujem time.Valjda zbog toga sto predugo cekam mi je postalo svejedno kada ce sledeca epizoda izaci.

                        Comment


                        • U suštini i treba držati kvalitet i ograničiti se na 10 epizoda a ne kao Vikinzi snimili 20 od toga pola spavanjac umesto da su se držali prvobitnog plana.Sve u svemu dobri su Rick and Morti odgledaću i sutra sigurno još par epizoda.
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Gleda li neko The Expanse ?

                            Stigao sam do polovine 2. sezone i serija je predobra. Pogotovo druga sezona. Posle ovoga će tek da krene ludnica. Evo ja sam završio 6. epizodu druge sezone i otprilike ovde počinje 2. knjiga, tj. Kalibanov rat. Moram priznati da su dobro predstavili knjigu. Ima nekih modifikacija, ali ništa nije pokvarilo suštinu i srž knjige. Ko nije pogledao ili pročitao, topla preporuka.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Gledam ja, pogledao sve u cugu jedva čekam treću sezonu

                              Svidela mi se ova radnja u svemiru i baš mi je legla serija, očekujem da se bore još sa onim čudovištem, nije tu kraj s njim nikako.. Naomi je

                              Comment


                              • Upravo danas zavrsio zadnju epizodu The Expanse-a, dosta dobra SF serija, cekace se sa nestrpljenjem treca sezona.
                                Last edited by srdjan_sl; 03-05-17, 18:44.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X