Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BMS je imao tri sezone koliko me secanje sluzi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      A kad se zavrsi serija Tocak Vremena, ima da ekranizuju Malacku Knjigu Palih.[emoji3]

      Ja mislim da stanem sa SW nakon epizode IX, gnjavice ga oni do beskonacnosti a iskreno ne interesuje me sta ce da se desi novim likovima.Verovatno ce neko od njih da me odusevi, ali tesko da ce bilo ko od njih da kod mene stekne status legende.Tesko je napisati zanimljive i upecatljive lkove u ovom slucaju.Upecase me sa starom ekipom u epizodi VII i sada moram da vidim kraj ove nove trilogije.

      Star Trek nisam gledao ni jedan film ni seriju.Nemam ideju kada budem to gledao kakva ce da bude moja reakcija tj da li ce da mi bude previse infantilno da cu prekinuti sa gledanjem i da cu da zalim sto seriju nisam pogledao mnogo ranije.
      Ja prvi serijal sa Kirkom ne mogu da gledam. Jednostavno mi je za naucnu fantastiku bitan i taj vizuelni dio. Jbg prvi serijal je previse mator. Sve ostale serijale sam odgledao sa uzivanjem. Ali mislim da treba covjek da ih zavoli kao dijete da bi mogao da uziva. Ne znam koliko ce ti se sad svidjeti. Ja ih prosto obozavam jer od ST dobijas sve sto jedan fan sci-fi voli.

      DS9 mi je ubjedljivo omiljeni ST serijal. Posle njega The Next Generation, Enterprise pa Voyager(daleko od toga da je Voyager los, jednostavno su mi ovi prije imali bolje likove). DS9 sam poceo pratiti od prve epizode jos u osnovnoj skoli i tako sam zavolio ST. Fora je sto sam svaki ST ispratio kad su isli na nekom od TV kanala.. to je bilo bas onako sa uzivanjem. Jedna epizoda dnevno, a kad nisam kuci, onda se sve to lijepo snimi

      The Next Generation sam bas prosle godine ponovo odgledao

      Jedva cekam da krene Discovery. Jbg to je ST, ne moze da bude lose

      Osim ST serija, ostale sci-fi/space opera serije koje vrijedi pogledati su Babylon 5, Farscape i Battlestar Galactica(koja je u sustini odlicna drama zamaskirana u space fazonu).


      p.s. Dzordan jede Martina za dorucak kad je epska fantastika u pitanju. Ne moze GoT u istu recenicu sa Tockom.

      Sto rece brat Sandu, dovoljno govori koliko je mizerna bila prodaja Martinovih knjiga u poredjenju sa Tockom. Koliko sam samo prijatelja probao da navucem da citaju Tocak umjesto sto su bacali pare na GoT



      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

      Comment


      • Prison Break S05E04

        Spoiler
        Kakva brutalna epizoda. Oni kad su govorili da će ovo biti najbolja sezona, bukvalno su to i mislili. Baš me zanima kako će se izvući iz zemlje. Sucre će to da odradi.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Ja prvi serijal sa Kirkom ne mogu da gledam. Jednostavno mi je za naucnu fantastiku bitan i taj vizuelni dio. Jbg prvi serijal je previse mator. Sve ostale serijale sam odgledao sa uzivanjem. Ali mislim da treba covjek da ih zavoli kao dijete da bi mogao da uziva. Ne znam koliko ce ti se sad svidjeti. Ja ih prosto obozavam jer od ST dobijas sve sto jedan fan sci-fi voli.

          DS9 mi je ubjedljivo omiljeni ST serijal. Posle njega The Next Generation, Enterprise pa Voyager(daleko od toga da je Voyager los, jednostavno su mi ovi prije imali bolje likove). DS9 sam poceo pratiti od prve epizode jos u osnovnoj skoli i tako sam zavolio ST. Fora je sto sam svaki ST ispratio kad su isli na nekom od TV kanala.. to je bilo bas onako sa uzivanjem. Jedna epizoda dnevno, a kad nisam kuci, onda se sve to lijepo snimi

          The Next Generation sam bas prosle godine ponovo odgledao

          Jedva cekam da krene Discovery. Jbg to je ST, ne moze da bude lose

          Osim ST serija, ostale sci-fi/space opera serije koje vrijedi pogledati su Babylon 5, Farscape i Battlestar Galactica(koja je u sustini odlicna drama zamaskirana u space fazonu).


          p.s. Dzordan jede Martina za dorucak kad je epska fantastika u pitanju. Ne moze GoT u istu recenicu sa Tockom.

          Sto rece brat Sandu, dovoljno govori koliko je mizerna bila prodaja Martinovih knjiga u poredjenju sa Tockom. Koliko sam samo prijatelja probao da navucem da citaju Tocak umjesto sto su bacali pare na GoT



          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
          Sve jedan ST je brutalan, pogotovo nama koji volimo tu tematiku. DS9 je meni uz Enterprise najbolji. Isto tako sam ih pogledao na tv-u naravno kasnije opet preko neta.

          Jedva cekam Discovery.

          Galactica je brutalna, mnogima se ne svidja kraj a meni je licno bas po meri, sto ljudi sto cudi jbg.

          Ali DS9, kakvo je to kidanje bilo. Opet bih sad mogao gledati.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Jedva čekam ovaj film, veliki sam fan franšize i kao klinac sam se navukao.
            Ali ko ga krsti sa "osmi putnik"

            Nego, i SW i ST su super.
            Volim i jedne i druge, mada ipak više naginjem ka SW univerzumu.
            Inače i epizoda VII , a posebno Rogue One su odlično urađeni i potpuno su vratili serijal iz mrtvih nakon katastrofalne prve dve epizode.
            Osveta Sita je nesto bolja ali nedovoljno razrađena, a to je po meni bila ključna sw epizoda.
            Oni koji nisu nista gledali ako hoce da prate hronologiju neka krenu od te epizode, prve dve zaboravite ili ih pogledajte na kraju.
            Sedmica me je vise nego prijatno iznenadila iako ljudi hejtuju da liči na četvorku, urađena je odlično i zamerke uopšte nisu na mestu.
            Rogue one je fantastičan, tek tu nisam znao šta da očekujem, a mislio sam iskreno da ce biti neko prezvakano đubre kad ono mozda najbolja i najmračnija sw epizoda.
            Sve je bilo na mestu, a tek onaj epski završetak!!
            Zato sam siguran da ce epizoda IX biti vrhunska, a prilično sam spokojan jer je u pravim rukama pošto je Lukas izgubio kompas.



            Ne znam samo da li će Han Soloa da radi ista ekipa kao i odmetnika?
            Last edited by Centurion; 27-04-17, 14:42.

            Comment


            • Rouge One je meni mnogo bolji od epizode VII, on bas ima pravu atmosferu SW filmova, a epizoda VII je dobra ali ipak previse lici na epizodu IV. Medjutim, ako se gleda kao uvodni film, onda je i vise nego solidan.
              A kako ti je Rouge One najmracniji film?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • U Svakom smislu, od samih aktera, njihovih sudbina, tragičnih zavrsetaka, same atmosfere tokom filma, glume.
                Od uvodne pa do završne scene nema patetike, slatkih dijaloga, izbegnuto je pravljenje filma koji bi se svideo svima, posebno deci.
                Znači bas jedan tragičan i surov mračnjak koji bez pardona praši po svima, a posebno po glavnim protagonistima.
                Nema srećnog kraja, nema spasa u zadnji čas, zapravo sem uspešne akcije sve ostalo je jedna masovna žrtva.
                Prilično kul što se mene tiče.
                Last edited by Centurion; 27-04-17, 15:00.

                Comment


                • Pa i pre pocetka filma se znalo da ce oni zaginuti, jer u epizodi IV se kaze da su najbolji vojnici i piloti poginuli da bi oni dosli do planova.

                  Sent from my D5803 using Tapatalk
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Nema veze, bitno je kako su to sproveli u delo, a urađeno je odlično.
                    Uostalom ne secam se da je naglašeno ko je poginuo, mogli su da naprave limunadu gde neko od njih prezivljava i slično.
                    Ima dosta primera gde se Holivud ulizuje publici, ovde je to srecom izbegnuto.
                    Same scene borbi i zivot pobunjenika je takođe dosta realno odrađen, generalno izbegnuto je njakanje, ulepšavanje i sl...

                    Comment


                    • Zavrsih 13 reasons why, sto znam, zanimljivo, cera te jos da gledas ali nista spektakularno ipak.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kad je Erik u Banovicima, da ga neko odmeni za Twin Peaks.Mora neko da prenosi hajp.

                        Mislio sam da onaj sledeci vikend krenem sa obnavljanjem gradiva, ali resio sam da sa time pocnem sutra.

                        Comment


                        • Mmmm počinje na HBO 1. maja repriza svih starih serija, a onda kreće novi TP2017 ..jedva čekam, bilo davno kada sam gledala jednom samo
                          Last edited by miloolja; 28-04-17, 21:30.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Pogledao ponovo pilot+internacionalnu verziju pilota(ovo vec prvi put) Twin Peaks, osecaj ko da sam prvi put gledao sve i zapravo se malog broja stvari sada secam.Otprilike ko da mi je neko rekao samo glavne spojlere, dok mi ostalo dodje ko da mi je sve novo.Zanimljivo da u toj produzenoj verziji ima scena iz Crne Kolibe zbog koje sam krenuo da razvijam jednu teoriju o Lori Palmer(koja je verovatno popularna medju TP fanovima), a ja buzdovan uopste nisam obracao paznju na to a i ne bih da sada nisam pogledao internacionalnu verziju pilota ili neku od kasnijih epizoda drugi put.Ima dosta tragova koji za sada idu u prilog toj teoriji, ali poznajuci Linca brzo ce to da pobije kao i milion teorija do sada.Ne moze mu se oduzeti da je nepredvidljiv.Urnebesno mi je smesno da kad sam gledao prvi put u svaku petu osobu sam uperio prst da je ubio Loru Palmer, a i tako malo po malo iskoce dokazi koji upere u drugog krivca.Rekao sam da necu da gledam film koji mi je cisto izdrkavanje, ali zbog novih saznanja kao i detalja koje sam uocio ili cu da uocim moracu ponovo.

                            Comment


                            • Steta sto Linc nikad nije napravio seriju od Mulholand drajva, to je prvenstveno i bila ideja.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Tek sam sad odgledala Suits, pa oni su mogli bez problema sad da zavrse seriju
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X