Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima nas jos
    Nista od navedenog + od tih na koje je masa odlepila recimo Prison Break i Lost... Malo nedostatak vremena za gledanje bilo cega malo tematika koja me ne privlaci.
    Najjace sto sam gledao Breaking Bad, House of Cards, Narcos i Gomora

    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • E vidis nisam ni ja gledao Prison Break. Lost sam gledao sa uzivanjem i ako su strpali sve zivo Lost je kao neki plakar na tavanu koji kad otvoris krene lavina stare robe i igracaka



      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

      Comment


      • Dajem sebi pravo da kazem da sam dobar poznavalac domace i svijetske politike i serije House of Cards je nista drugo osim americke propagande, gledao sam 3-4 sezone i odustao, klasicna propaganda, i nerealno snimljeno, sa sezonu ipo od portira do presjednika(bukvalno), neba dubinu serija, i cim sam je vidio znao sam kakva ce biti, ali ispostovao druge sto su je hvalili.

        Od tih svih vasi serija Zicu samo nisam gledao, naletio malo na tv i nije mi se svidila.

        Lost je prva serija sto sam preko neta skidao, dobra je to serija masi iznanadjenja, obrta, zapleta, sto danasnje serije ne znaju izvesti.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by Centurion View Post
          Ovo će da bude super interesantno jer se radi o još jednom vrhunskom serijalu epske fantastike.
          Taman da nasledi got, mada ce i on da dobije prequel, odnosno prednastavak i verovatno će obuhvatiti Robertovu bunu, a mozda i građenje zida?!
          U svakom slučaju materijala ima za još 5-6 sezona , a radnja pre gota je mnogo interesantnija.
          Točak vremena nisam čitao ali sam dobio mnogo preporuka od ljudi kojima verujem i koji su me navukli na game of thrones knjige, odnosno čitav taj univerzum.

          http://mondo.rs/a1002200/Zabava/TV/T...TV-serija.html
          Jos to da izadje pa ce se onda narod odavde sa Dzona, Tiriona, Deneris i Dzejmija presaltati na Randa, Meta, Perina, Toma, Lana, Kedsuan, Ninaevu, Avijendu, Moirainu itd itd.....
          E onda cete da vidite ko je Ponovorodjeni Zmaj, Karan-Kam, Onaj koji dolazi sa zorom, Koramur, Ubica Senke, Gospodar Jutra, Princ Zore, Istinski Branilac Svetlosti.
          Odlican serijal, koji ce nadam se biti ekranizovan kako dolikuje. Ako se budu drzali knjiga i price iz istih u dovoljnoj meri bice to odlicna serija sa mnostvom sezona.

          E
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Stra' me je da ne ispadne sranje. Oce li ista dobro ostati "samo" knjiga ili mora sve da se ekranizuje? Nekako je za mene Tocak toliko dobar, da tu pricu treba zasluziti.. tj. knjigu u sake, pa citaj. Nema sanse da to moze pristojno da se ekranizuje.


            Joj sto sam se uzbudio oko American Gods Jasno mi je kako mi je promakla sva prica oko snimanja serije kad slabo vise i gledam tv a vijesti o serijama i filmovima bas ne pratim u poslednjih par godina.

            Ovo bas jedva cekam da krene i jos je bolji osjecaj sto sam saznao pet dana prije premijere Sad mi je doslo da ponovo procitam knjigu, ali neka.. ovako cu vise uzivati u seriji jer sam sto sta i zaboravio. Davno sam knjigu procitao... ima 6-7 godina sigurno.

            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Nekako sam ubijedjen da ne mogu da useru jer se valjda i on nesto tu pita majka mu stara

              Ali Ian McShane kao Mr. Wednesday!

              I Peter Stormare kao Czernobog isto zvuci dobro

              Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
              Mislim da se Nil tu baš dosta pita i to je odlično.

              Što se tiče glumaca, McShane mi se posebno sviđa. Što se tiče Senke, tu stvarno ne znam šta da očekujem. Nisam puno ispratio Ricky Whittle-a, gledao sam ga malo u The100 kao Linkolna i dobro je glumio. Nisam baš očekivao njega ali dobro, videćemo...

              E da, biće više sezona...to mi dođe možda kao iznenađenje...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Zica je specificna serija i ne moze se pogledati samo pilot i reci e svidja mi se ili ne svidja mi se, meni su npr. prvih par epizoda bile usporene i pomalo dosadne ali eto na kraju se ispostavilo da je ta serija jedna od najboljih ikad. Neverovatno je da u seriji ne postoji nijedan sporedni glumac, svaki lik koji je prosao kroz kadar je maksimalno razradjen i apsolutno nema lose uloge. Stvarno zavidim svima koji je niste pogledali i imate tu privilegiju da je gledate po prvi put, samim tim velika preporuka za ovu fenomenalnu seriju.

                Lost i Prison break su bile serije koje su me i navukle na gledanje serija. Kad se samo setim iscekivanja nove epizode i sezone u Lostu, pa isto tako citanja raznih foruma sa raznim teorijama, moguce da mi je i sve to uticalo da mi Lost bude jedna od omiljenijih serija, iako nije kvalitetom u samom tom vrhu. PB sa druge strane je toliko upropascen da mi cak i nije bilo zao kad su je ukinuli, novu sezonu naravno da cu pogledati ali cekam da se zavrsi.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam krenula da gledam Zicu i odustala jer mi je bilo puno likova odjednom, nisam mogla nista da pohvatam, nekako mi nije legla. Ali posto su je svi hvalili, onda sam odlucila da joj dam jos jednu sansu i da budem stprljiva, i posle 3,4 epizode me je skroz kupila
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Lost nije serija. Lost je religija.

                    Comment


                    • Žica uz Sopranove i Breaking Bad definitivno top serija.I ne može ni jedna serija da se sudi na osnovu jedne epizode,prosto mora da se odgleda cela sezona pa da se kaže nešto,sećam se ja sam True Detectives počinjao da gledam jedno deset puta.Sve pustim prvih 10 minuta smorim se i ugasim sve dok se nisam nakanuo da odgledam do kraja i oduševila me
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Stra' me je da ne ispadne sranje. Oce li ista dobro ostati "samo" knjiga ili mora sve da se ekranizuje? Nekako je za mene Tocak toliko dobar, da tu pricu treba zasluziti.. tj. knjigu u sake, pa citaj. Nema sanse da to moze pristojno da se ekranizuje.


                        Joj sto sam se uzbudio oko American Gods Jasno mi je kako mi je promakla sva prica oko snimanja serije kad slabo vise i gledam tv a vijesti o serijama i filmovima bas ne pratim u poslednjih par godina.

                        Ovo bas jedva cekam da krene i jos je bolji osjecaj sto sam saznao pet dana prije premijere Sad mi je doslo da ponovo procitam knjigu, ali neka.. ovako cu vise uzivati u seriji jer sam sto sta i zaboravio. Davno sam knjigu procitao... ima 6-7 godina sigurno.

                        Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
                        Sve sto je dobro ce se pre ili kasnije ekranizovati i to je jednostavno tako, voleli mi to ili ne. Jer to je idealan nacin da se zgrne ogromna lova.
                        Martin je na primer pre serije prodao oko 5 miliona knjiga svog serijala. Da bi trenutno prodaja skocila nevidjeno. Mrzi me da guglam, ali sam siguran da se i vise nego udesetostrucila. A da ne pominjem lovu koju zgrce direktno od serije.
                        Zamisli sta ce tek sa Dzordanovom Harijetom da se desi, kada znamo da se WOT serijal bez ikakvog dodatnog reklamiranja u vidu filma ili serije prodaje mnogo bolje. Mislim da su oni probili granicu od 100 milki. Doduse Dzordanovo delo je obimnije, ima daleko vise knjiga.
                        Mene samo interesuje kako ce da odrade jednu moc. To je najkompleksnije uradjen sistem magije u svim delima fantastike. I niti imalo lak za prilagoditi na ekranizaciju. Tu ako ne zaseru, a mislim da hoce, kupice me.
                        Naravno interesuje me i podela uloga, narucito za tri glavna lika i za 13 Izgubljenih, ali otom potom.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by Lord Gangara View Post
                          sećam se ja sam True Detectives počinjao da gledam jedno deset puta.Sve pustim prvih 10 minuta smorim se i ugasim sve dok se nisam nakanuo da odgledam do kraja i oduševila me
                          Jesam ja ovo pisao sa tvog naloga?
                          Moram onda početi, nema druge.
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Maricu kad izlazi druga epizoda Rick and Morty?
                            Ne zna se, ne mogu da kazem ni u fazonu nece skoro jer bi opet mogli da izbace na blic kao prvu epizodu.

                            Obicno za vecinu serija saznas za premijere 2-3 meseca pre tog datuma, dok za RaM ne znas nista.

                            Ono sto se zna je da se druga epizoda zove Rickmancing the Stone.

                            Comment


                            • Meni drugar poslao dezinformaciju, nisam znao da je serijal Tocak Vremena zavrsen.Ili ovi sosoni iz Monda salju dezinformacije.Nadam se da cu biti gotovo sa serijalom sledece godine.

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Dajem sebi pravo da kazem da sam dobar poznavalac domace i svijetske politike i serije House of Cards je nista drugo osim americke propagande, gledao sam 3-4 sezone i odustao, klasicna propaganda, i nerealno snimljeno, sa sezonu ipo od portira do presjednika(bukvalno), neba dubinu serija, i cim sam je vidio znao sam kakva ce biti, ali ispostovao druge sto su je hvalili.
                                Na pocetku serije Frank je majority whip sto je izuzetno bitna politicka funkcija u Americi i svetlosnim godinama daleko od portira... Slazem se da ima dosta nerealnih stvari i malo su ubzali taj njegov put do vrha ali akcenat je na njegovom pristupu svemu i nacinu resavanja problema, cist makijavelista
                                Za mene je lik Frenka Andervuda genije a i Kevin Spejsi ga fenomenalno glumi...

                                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X