Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je lost jedna od omiljenih serija. Jesu imali uspona i padova, jesu zasrali jednu sezonu potpuno, al to nije uspelo da mi pokvari misljenje o celoj seriji. Cekam jos par godina da zaboravim veci deo serije da bih je gledao opet, mada se vec sada ne secam vecine stvari, evo npr secam se 4,8,15,16,23,43 al se ne secam sta ti brojevi znace. Jos malo pa se moze opet gledati

    Dobro, sledece pitanje, jel gledao neko ovde Fringe?
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Meni je lost jedna od omiljenih serija. Jesu imali uspona i padova, jesu zasrali jednu sezonu potpuno, al to nije uspelo da mi pokvari misljenje o celoj seriji. Cekam jos par godina da zaboravim veci deo serije da bih je gledao opet, mada se vec sada ne secam vecine stvari, evo npr secam se 4,8,15,16,23,43 al se ne secam sta ti brojevi znace. Jos malo pa se moze opet gledati [emoji3]

      Dobro, sledece pitanje, jel gledao neko ovde Fringe?
      42 je na kraju. Predobra serija, i meni omiljena. Pogubili se mali na kraju, ali ok. Dobra je Fringe, ostala u jako lepom sećanju. Walter Bishop
      Last edited by HeadBurn3r; 25-04-17, 23:37.

      Comment


      • Eto vidis, cak sam i to zaboravio

        Volter mi ide u top 5 karaktera u serijama ikada. Za Fringe je veliki plus sto nisu nepotrebno razvlacili seriju, bar ja mislim da nisu, ono je taman bilo. I uglavnom nju preporucujem ko god me neko pita za preporuku, jer vecina ljudi nije ni cula za Fringe.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ma ko nije cuo za Fringe, to je nemoguce
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Ja kao da zivim u pecini jbt

            Tek sam danas ukapirao da postoji serija American Gods i da je premijera sad za vikend valjda. Moze to biti dobro... sacekacu da izadje cijela sezona. Gleda mi se samo zbog fantasticnog McShane-a(svaka im cast kako su uboli sa njim za ovu ulogu)

            Elem, American Gods mi je jedna od omiljenih knjiga... sto nikako nije dobro sad kad izlazi i serija. Prvo, vec znas sta ce da se desi pa ti je uzitak dosta slabiji. Drugo, uvijek ima nesto da ti smeta

            Knjigu bi preporucio svima... malo je podeblja, ali vrijedi procitati.

            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
            Ja jedva čekam da izađe cela sezona. Baš sam skoro napisao ovde. Nil Gejmen mi je jedan od omiljenih pisaca. Istina da znam već šta će se desiti u seriji ali neće pokvariti užitak svakako, bar u nekoj većoj meri. Samo da lepo predstave knjigu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • I meni je Lost jedna od omiljenih. Znam da sam bio u manjini što se kraja tiče, jer sam bio nekako neutralan.. niti me je nešto oduševio, niti sam imao većih problema s istim. Nekako mi je sam kraj i najmanje bitan u toj seriji. Mada su mogli bolje da odrade razrešenje nekih od silnih misterija iz prvih sezona.. plus što se nekih nisu ni dotakli mislim, tj. ostale su misterija

              Comment


              • Владане, гледаш ли ти ГоТ или ти је исто мишљење као за Стар Ворс?

                Comment


                • Onda sam ja u još većoj manjini, pošto je meni kraj Losta ok i jedini prihvatljiv
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Владане, гледаш ли ти ГоТ или ти је исто мишљење као за Стар Ворс?
                    Cus gledam li GoT, pa ja sam GoT fanatik, citao i knjige
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Ja jedva čekam da izađe cela sezona. Baš sam skoro napisao ovde. Nil Gejmen mi je jedan od omiljenih pisaca. Istina da znam već šta će se desiti u seriji ali neće pokvariti užitak svakako, bar u nekoj većoj meri. Samo da lepo predstave knjigu.
                      Nekako sam ubijedjen da ne mogu da useru jer se valjda i on nesto tu pita majka mu stara

                      Ali Ian McShane kao Mr. Wednesday!

                      I Peter Stormare kao Czernobog isto zvuci dobro

                      Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                      Comment


                      • Piter ubjedljivo najjaci lik iz Prison Breaka uz Fiknera
                        sigpic

                        Comment


                        • Cisto da znate da ima neko gori od Vladana. Sto se tice SW.. jesam gledao kao dijete one stare filmove i ne sjecam se gotovo nicega... Posle sam gledao jedan u bioskopu dje je glavni lik Anakin i to je bilo smece od filma. Bas me SW nikako ne privlaci i apsolutno ne interesuje, a sebe smatram za ljubitelja sci-fi. Ove nove nisam gledao... niti mi je to u planu.

                          A "gori" sam od Vladana jer mi i za GoT puca ona stvar. Gledao prvu sezonu onda kad je izlazila, drugu dogurao do 6. ili 7. epizode i digao ruke.

                          Da vidim ima li jos nesto opste popularno da nisam gledao TWD... e ni to. Niti cu!



                          Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Cus gledam li GoT, pa ja sam GoT fanatik, citao i knjige
                            Фино, фино. Књиге су за класу изнад серије, барем мени. Додуше тек завршавам трећу, већ једно време не читам, никако да нађем времена да се посветим и завршим све, додуше знам доста тога шта ће се десити у истим па и због тога одуговлачим.

                            Originally posted by Powerslave View Post
                            Cisto da znate da ima neko gori od Vladana. Sto se tice SW.. jesam gledao kao dijete one stare filmove i ne sjecam se gotovo nicega... Posle sam gledao jedan u bioskopu dje je glavni lik Anakin i to je bilo smece od filma. Bas me SW nikako ne privlaci i apsolutno ne interesuje, a sebe smatram za ljubitelja sci-fi. Ove nove nisam gledao... niti mi je to u planu.

                            A "gori" sam od Vladana jer mi i za GoT puca ona stvar. Gledao prvu sezonu onda kad je izlazila, drugu dogurao do 6. ili 7. epizode i digao ruke.

                            Da vidim ima li jos nesto opste popularno da nisam gledao TWD... e ni to. Niti cu!



                            Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk
                            То је ок, знам доста људи који су гледали ГоТ 1 или 2 епизоде и престали јер их није привукло, а нису дали шансу серији уопште..

                            Comment


                            • Jednostavno mi nije legla. Gledao sam dosta serija koje su generalno "slabije" od GoT... gledao sam i svakakve gluposti. Znam dosta ljudi kojima napr The Wire nije legla i nisu mogli da je gledaju, a serija je fenomenalna. Ne osporavam kvalitet GoT, samo kazem da nije to to za mene(a veliki sam zaljubljenik u epsku fantastiku). Ne znam, nije me kupio stari prasac sa svojim serijalom.. odustao sam i od njegovih knjiga posle druge.. pa sam se vratio nakon par godina i opet nisam mogao da ga svarim.

                              Dok napr TWD smatram gubljenjem vremena.
                              Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                              Comment


                              • E pa vala nisam verovao da ima još nekog ko ne prati ni GoT ni TWD ni SW. A sci-fi mi je omiljeni žanr. A za ovo da The Wire nije legla nekome još nisam čuo.

                                Comment

                                Working...
                                X