Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Pa sta?

    Spoiler
    Sta bre anonimno? Kao da nije prepoznala rukopis.
    U to ne bih mogao da poverujem.
    Za nju mislim isto što i za njega...donekle, ne skroz...

    Spoiler
    Jer ona je bar pokušala da priča o tome na času, pa i ono kada dolazi kod njega u kancelariju. Vidi se da želi da uradi nešto, a ne zna šta...A on samo želi da ima sve informacije da bi mogao da zataška...
    Last edited by Marija81; 25-04-17, 12:09.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Spoiler
      Pa i ona bi onda bila na kasetama
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Spoiler
        Nije zato sto nije ona objavila to. Vec debilko iz novina. Mada nije da je pokusala da pomogne.
        A ona kao profesor i pedagog nije skapirala. Jbg i ona je zakazala u svom poslu. A direktor skole!?
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Spoiler
          Pa i ona bi onda bila na kasetama
          Spoiler
          Ali nije jer je Hana smatrala da je nije povredila. Jesmo li Zaka komentarisali ?


          Originally posted by l1m4r View Post
          Spoiler
          Nije zato sto nije ona objavila to. Vec debilko iz novina. Mada nije da je pokusala da pomogne.
          A ona kao profesor i pedagog nije skapirala. Jbg i ona je zakazala u svom poslu. A direktor skole!?
          On nije bio upućen.
          Last edited by Marija81; 24-04-17, 22:47.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Spoiler
            Nema njega zasto, on je bas opisan kako treba. Mislim da su oni bukvalno ispali idioti. Ona sjebana, on sjeban
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ovo će da bude super interesantno jer se radi o još jednom vrhunskom serijalu epske fantastike.
              Taman da nasledi got, mada ce i on da dobije prequel, odnosno prednastavak i verovatno će obuhvatiti Robertovu bunu, a mozda i građenje zida?!
              U svakom slučaju materijala ima za još 5-6 sezona , a radnja pre gota je mnogo interesantnija.
              Točak vremena nisam čitao ali sam dobio mnogo preporuka od ljudi kojima verujem i koji su me navukli na game of thrones knjige, odnosno čitav taj univerzum.

              http://mondo.rs/a1002200/Zabava/TV/T...TV-serija.html
              Last edited by Centurion; 24-04-17, 23:03.

              Comment


              • Maricu kad izlazi druga epizoda Rick and Morty?
                sigpic

                Comment


                • Jos cetiri epizode, ako ne zaigram Betmena zavrsavam veceras
                  sigpic

                  Comment


                  • Da priupitam...ovi silni spojleri su vezani za koju seriju?

                    Comment


                    • 13 razloga

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt1839578/

                        Једна од најбољих серија које сам гледао, иако на први поглед делује као класична америчка суперхеројска серија, много је више од тога.

                        Comment


                        • Kakva su ovde osecanja prema lostu, bas me zanima?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by bici View Post
                            Kakva su ovde osecanja prema lostu, bas me zanima?
                            Top, top.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Kakva su ovde osecanja prema lostu, bas me zanima?
                              Odlicna, mada je bilo zamjerki na kraj, ali generalno svi smo uglavnom zadovoljni, nije mi bas najbolja ikad ali jedna od omiljenijih svakako
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja kao da zivim u pecini jbt

                                Tek sam danas ukapirao da postoji serija American Gods i da je premijera sad za vikend valjda. Moze to biti dobro... sacekacu da izadje cijela sezona. Gleda mi se samo zbog fantasticnog McShane-a(svaka im cast kako su uboli sa njim za ovu ulogu)

                                Elem, American Gods mi je jedna od omiljenih knjiga... sto nikako nije dobro sad kad izlazi i serija. Prvo, vec znas sta ce da se desi pa ti je uzitak dosta slabiji. Drugo, uvijek ima nesto da ti smeta

                                Knjigu bi preporucio svima... malo je podeblja, ali vrijedi procitati.

                                Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X