Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cemu taj hejt, serija bas gazi, druga sezona je odlicna, ajde prva nije na tom nivou ali je ok sasvim, nista spektakularno, ali od druge to se mijenja i postaje top serija. Kad sam vas ja prevario ljubimi moji maleni? Nemojte biti uskogrudi.

    Reddit

    I thought season 1 was ok, the last half of episodes were below average. Now in season 2 all the episodes have been on another level. Looking forward to season 3.
    sigpic

    Comment


    • Ne hejtujem, samo ne gledam.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ne hejtujem, samo ne gledam.
        To.

        .
        sigpic

        Comment


        • Khm, khm.

          The Walking Dead u osmoj sezoni predviđa tri "nove" uloge čiji će nosioci imati mnogo bitniji značaj o celoj sagi.

          Glumci Steven Ogg, Katelyn Nacon i Pollyanna McIntosh imaće mnogo više "mesta" kada stignu nove epizode ove jeseni. Ogg glumi Simona, desnu ruku Negana. Nacon je Enid, tinejdžerka koja živi u naselju Alexandria i pokazuju naklonost prema Carlu. McIntosh glumi Jadisa, vođu Scavengersa.

          U sedmoj sezoni došlo je do "nestanka" nekoliko glavnih likova, među kojima su i Steven Yeun i Michael Cudlitz, koji su glumili Glenna i Abrahama, a ubijeni su u prvoj epizodi. Sonequa Martin-Green, koja je glumila devojku po imenu Sasha, umrla je u poslednjoj epizodi.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            A i Clay je mutav kad su ove trebice u pitanju.
            Znaci ne mogu vise da nabrojim koliko sam se puta lupio po celu.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Znaci ne mogu vise da nabrojim koliko sam se puta lupio po celu.
              Kako se tebi cini?!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • 13 Reason Why, sad sam je odgledao iz dva gledanja, jednostavno me vukla da nastavim gledati ...
                Spoiler
                Sto se tice serije, ne znam mozda sam ja pogresno shvatio ali kod nekih je Hannah previse pricala izmedju redova i nije davala do znanja da ima problema, covece reci imam problem, pomozi mi, itd...
                Sto se tice kraja, sigurno ostavlja prostora za drugu sezone zbog svog onog oruzija kod Tylera i njegovog motiva da ubije sve one sa slika. Za Alexa nije potvdjeno da li je mrtav, a i kontam da ce cale od Jessice zbombati Justina i Bryca. Moracu malo sacekati da mi se sve slegne, u veoma kratkom roku sam pogledao seriju.
                I da meni je u seriji najvise zao Jeffa.
                Last edited by Scouser; 19-04-17, 17:03.

                Comment


                • Nocas pocinje treca sezona Farga, evo ukratko sta je radnja u ovoj sezoni.

                  McGregor plays the dual lead roles of Emmit and Ray Stussy. Emmit is a handsome, successful self-made man, while his younger brother, Ray, a parole officer, blames Emmit for his misfortunes. Their sibling rivalry leads them into a world of murder, crime, and mobsters.
                  sigpic

                  Comment


                  • Prison Break S05E03

                    Spoiler
                    OK, prvi plan za bijeg je propao, a izgleda da je Michael prije dolaska u zatvor u Jemen, bio u zatvorima u Kolumbiji u Egiptu.

                    Izgleda da nas svašta očekuje u nastavku serije.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Na IMDB pise da je ovo mini serija od 9.nastavaka, a samim tim ce ovo zbrzati i nece biti dobro imam osjecaj, treba ovdje par sezona, pa na tenane.
                      Ovo za sada je odlicno, jedva cekam sledecu epizodu

                      Better Call Saul pocela treca sezona, gleda li neko?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Sasvim dovoljna je jedna sezona, nego da se pravi nešto nalik četvrtoj sezoni. Ova peta sve više podsjeća na prvu sezonu, koja je ujedno i bila najbolja.

                        Spoiler
                        Inbaaaar

                        Last edited by Tarantula®; 20-04-17, 09:57.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Stoji to, mada treba sacekati.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Izasle zanimljive slicice:
                            https://www.facebook.com/pg/GameofTh...00646136612301
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by srdjan_sl View Post
                              Nocas pocinje treca sezona Farga, evo ukratko sta je radnja u ovoj sezoni.



                              U jbt dobro si postovao, taman da skinem sad
                              sigpic

                              Comment


                              • Vraća se The X - Files.

                                https://www.klix.ba/magazin/film-tv/...rane/170421053
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X