Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neko ima jos jednu epizodu, a ja jos tridesetosam.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      To mi je na listi, cekala sam da daju 1.epizodu pa da vidim sta ljudi misle
      Znaci dobra je ?
      Netflix postaje kao HBO. Nema greske

      MIslim, sve su deca u seriji. Ali mi je bas dobra. Nekako sve si to manje vise preziveo. Gledaj pa se javi
      Last edited by l1m4r; 03-04-17, 20:05.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Večeras na FOX-u počinje Fleš. Biće od ponedeljka do četvrtka po jedna epizoda u 9 uveče. Sećam se da se dosta ovde pisalo o toj seriji. Vredi li to ispratiti? Vidim da će odmah pustiti sve tri sezone...
        Prilicno dobra serije obzirom kakva je tematika, obicno nema mnogo materijala za tako nesto.

        Comment


        • Ma zeznuo sam se, sledećeg ponedeljka kreće. A taman se nasadio ispred TV-a, smor...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Ma zeznuo sam se, sledećeg ponedeljka kreće. A taman se nasadio ispred TV-a, smor...
            Pa skini sa neta, imas sve zive verzije, DVDrip,BRrip, Bluray, HDrip... ma sve

            Comment


            • Bron/Broen 1.januara 2018.

              PREMIERE DATES FOR SEASON 4 REVEALED!
              The Bridge will air on DR1 and SVT January 1st 2018. What better way to kickstart the new year than in the company of your favourite detective?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • TWD S07E16

                Spoiler
                I evo završi se ubjedljivo najgora sezona The Walking Deada. Osim premijere i finalne epizode sve ostalo je bilo šljam.
                Finale sezone poprilično bombastično, rat je krenuo, očekujem dosta zanimljiviju 8 sezonu. Žao mi Sashe, žrtvovala je se za ekipu, baš mi je dobar lik bila.
                A Carl, neda mu se, pa neda napustiti show. Kako je samo Daryl nabrijan, a i Rick, čim se onako suprostavi Neganu.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  Pa skini sa neta, imas sve zive verzije, DVDrip,BRrip, Bluray, HDrip... ma sve
                  Šteta da sad skidam kad će već sledeće sedmice početi jedna epizoda dnevno...

                  Prestao sam da pratim taj TWD pre jedno 4-5 sezona i vidim da se ništa nije promenilo. Otprilike sve epizode osim finalne su smor. Bukvalno čekaš 10 epizoda i onda sve stave u tu poslednju. Dobro je da sam prestao na vreme to da gledam...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • TWD

                    Spoiler
                    A brate dzaba im to, poceli rat, ovaj izveo neku vojsku, ubise od smaranja ovu sezone kao i prethodnu, ovo kao daje neki nagovestaj da ce biti zanimljiva 8. ali opet ce ga oni oduziti sigurno, eventualno 2-3 dobre epizode i ostalo smaranje. Zao mi sto ne ubi klinca a taman zamahnuo lepo, ali jbg kontam da od ovih sto su poceli od prve sezone vise niko nece umreti(mozda samo Kerol)


                    U cetvrtak krece nastavak Prison break, nisam stigao da se podsetim sta se sve bese desavalo posto je davno bio "kraj", takodje krece i "Outcast" nastavak tako da ima sta da se isprati ovih meseci
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Sranje epizoda i sezona TWD-a ..
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        U cetvrtak krece nastavak Prison break, nisam stigao da se podsetim sta se sve bese desavalo posto je davno bio "kraj"
                        Večeras je premijera 5 sezone u Americi, a u četvrtak u Evropi, tako da već sutra skidamo.
                        Šta se dešavalo? Evo nešto ukratko iz The Final Breaka: Sara je optužena za ubistvo Michaelove majke Christine, te je smještaju u ženski dio zatvora u Miamiju.
                        U muškom dijelu su T-Bag i general Krantz koji ucjenjuje Sarinu glavu na 100.000 dolara. Kad Michael sazna za to, organizuje bijeg, u kojem navodno umire.
                        Sad u 5 sezoni, postoje nagovještaji da je Michael možda živ.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Samo da potvrdim preporuku, sinoć sam počeo gledati i baš mi se đasvi.

                          Limar ima još jednu litru vinjaka jer je podijelio s rajom dobru seriju, zapiši u teku.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by Tarantula View Post
                            Večeras je premijera 5 sezone u Americi, a u četvrtak u Evropi, tako da već sutra skidamo.
                            Šta se dešavalo? Evo nešto ukratko iz The Final Breaka: Sara je optužena za ubistvo Michaelove majke Christine, te je smještaju u ženski dio zatvora u Miamiju.
                            U muškom dijelu su T-Bag i general Krantz koji ucjenjuje Sarinu glavu na 100.000 dolara. Kad Michael sazna za to, organizuje bijeg, u kojem navodno umire.
                            Sad u 5 sezoni, postoje nagovještaji da je Michael možda živ.
                            Uh sve sam to pozaboravljao, nista dok ne sednem pa ne pregledam opet sve sezone
                            Hvala na odgovoru
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Kakva prva epizoda Prison Break-a sunce ti poljubim , opasno mi izgleda da će biti na nivou prve sezone
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ja moram sve pregledat ponovo, jedino mi se ne gleda ona 4. sezona jer mi je i onda bila smor.

                                Comment

                                Working...
                                X