Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja znaš li ko mu glumi ženu u seriji?
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Žena njegova?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Uigran tandem.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • A koji su tačn Nemanjići u pitanju? Stefan, Ana i potomci ili... ?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Tako je. Serija prati život i krunisanje Stefana Prvovenčanog jer se ove godine navršava 800 godina od krunisanja.
            Last edited by Tarantula®; 31-03-17, 13:20.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ideja je svakako dobra ali samo da bude dobra i serija.

              Kazu najveci pojekat RTS-a.

              Comment


              • Ako nista, bar ne rezira Rados Bajic
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Mislio sam da posle "Boja na Kosovu" nikada neću videti išta slično.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    Mislio sam da posle "Boja na Kosovu" nikada neću videti išta slično.
                    Pa i neces .... nista slicno onome ne moze da se napravi.
                    A pravljeno je na godisnjicu bitke i zurili su ljudi da ga zavrse sto pre, pa je zato i tako nakaradno ispao.
                    Jedino sto je odlicno u tom filmu je gluma pojedinih likova: Lausevic, Tadic, Zutic, Brajovic, pa i Lecic. I neki njihovi citati koji ce ostati zabelezeni zauvek.
                    Last edited by Sandugp; 31-03-17, 17:57.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      I neki njihovi citati koji ce ostati zabelezeni zauvek.
                      Za istoriju.

                      Ja ne idem u boj po tome kolika mi sila preti, već koliku svetinju branim.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Večeras na FOX-u počinje Fleš. Biće od ponedeljka do četvrtka po jedna epizoda u 9 uveče. Sećam se da se dosta ovde pisalo o toj seriji. Vredi li to ispratiti? Vidim da će odmah pustiti sve tri sezone...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Večeras na FOX-u počinje Fleš. Biće od ponedeljka do četvrtka po jedna epizoda u 9 uveče. Sećam se da se dosta ovde pisalo o toj seriji. Vredi li to ispratiti? Vidim da će odmah pustiti sve tri sezone...
                          Ja ga gledam i skroz mi je ok, tralala
                          Arrow sam gledala i to me je bas smorilo, tako da sam prestala, a ovi su mi jos uvek zanimljivi, iako ima sapunice.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Večeras na FOX-u počinje Fleš. Biće od ponedeljka do četvrtka po jedna epizoda u 9 uveče. Sećam se da se dosta ovde pisalo o toj seriji. Vredi li to ispratiti? Vidim da će odmah pustiti sve tri sezone...
                            Limunadica sa medom.

                            Ali prija... Opustis se i znas da ce sve biti ok. Flas je u pitanju
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Uuu, pa super. To mi i prija trenutno, laganica
                              Zahvaljujem

                              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta je Fleš? Ovo? http://www.imdb.com/title/tt3107288/
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X