Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Black Sails - sezona tri epizoda pet - tu sam stao i evo sada cu da nastavim.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ja sam Black Sails batalio u prvoj sezoni
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Najpotcjenjenija serija svih vremena, moze lagano da stane uz rame sa najboljim serijama svih vremena. Imas sve, politiku, ljubavnu pricu, akciju, realnost, izdaju, lojalnost, kodeks, ma bukvalno sve sto trazis od ozbiljne serije. I imas Tobija Stivensa, pozorisnog glumca koji nevjerovatno glumi, koji dominira svakom scenom bukvalno.
        Ovde sam prestao da citam.

        U poslednje vreme sve filmove o superherojima sa izuzetkom Doctor Strange, X-Man serijala i Guardians of the Galaxy u kojima sam usput uzivao, gledam malo na silu.Novi Spajdermen me ne interesuje previse a nisam jos ni poledao Amazing Spiderman 2, Deadpool mi je tu i tamo, propustio sam nekoliko poslednjih Marvelovih filmova i nesto ne zurim da ih pogledam.Mozda ce me jedino interesovati novi Avengersi.DC-eva oba filma su prilicno slaba i mislim da je to manje-vise to.Nadam se da nisam nista bitno izostavio.

        Nolanova trilogija, Watchmen, prvi Iron Man, par filmova iz X-Man serijala su mi klasa u tom nazovi zanru, sa tim da prvo ide Betmen trilogija sa Bejlom, pa nekoliko mesta prazno.

        Comment


        • Flint je
          Spoiler
          gej


          Fk that shit bro.

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Flint je
            Spoiler
            gej


            Fk that shit bro.
            Flint je previse kul da bi bio
            Spoiler
            gej.


            Bilo, ne ponovilo se.
            sigpic

            Comment


            • Spoiler
              Navijam za Vejna od sad, mada znam kako ce to da se zavrsi Ili za Rakama smradinu

              Comment


              • Spoiler
                Ne brini, bice Flint sjajan, vjeruj mi
                sigpic

                Comment


                • Spoiler
                  Ma vec je, ali ovo mu je minus

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Flint je
                    Spoiler
                    gej


                    Fk that shit bro.
                    Flint je
                    Spoiler
                    Bi. Kao u ostalom i tona drugih vrlo zajebanih i zanimljivih istorijskih likova: Aleksandar Makedonski, Gandi, Dzejms Din, Marlon Brando itd itd.


                    A Rakam je sve sem smradine.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Bez obzira

                      Ma gotivan je Rakam, za sad je smrda ovde dokle sam ja stigao (sredina 2. sezone), ali vidi se da ce nesto bitno sa njim da se desi

                      Comment


                      • Preporuka za seriju Humans ko nije pogledao, serija razbija

                        Comment


                        • To se traži.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Odakle je ta slika?
                            Nemanjici?
                            Jel to Cetkovic il me oci varaju?
                            Last edited by Sandugp; 31-03-17, 10:50.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ne varaju te oči. Konačno prave stvari, za ovaj naš narod, koji se godinama truje stranom istorijom.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Opet Ćetković? Ooooo..
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X