Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drogon.
    sigpic

    Comment


    • Dobro; i jos?

      Evo turio sam ga na avatar, jer si ga tipovao.
      Samo mi nesto mala slika, moram da vidim mogu li nastelovati.
      Last edited by Sandugp; 24-03-17, 11:25.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Ostaju živi Tyrion, Jaime i Jon. Umiru Daenerys i Cersei.
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Daj boze da Dzejmi pretekne.
          To bih bas voleo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Maloprstić ostaje živ... Najmutniji lik u celoj seriji...

            Ajra mi isto deluje da će da napravi neku pometnju...

            Nekako mi je mnogo da dva glavna ženska lika ne prežive...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Не видим начин да Бејлиш остане жив до краја серије, упростили су серију максимално и он вероватно нема неку улогу у наставку и у том великом рату.

              Скроз сам се разочарао у серију, и волео бих само да Денерис на крају умре, ако ништа друго, јер крај Џон+Денерис би био најјаднији дефинитивно.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Maloprstić ostaje živ... Najmutniji lik u celoj seriji...

                Ajra mi isto deluje da će da napravi neku pometnju...

                Nekako mi je mnogo da dva glavna ženska lika ne prežive...
                Sersei umire milion posto. Maloprstic - najverovatnije.
                Za Deneris ne znam. Videcemo.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Maricu stigao si vec do 3. sezone?

                  Spoiler
                  Kako ti se djasvi serija za sada?
                  Sada vec do pola trece sezone, serija ima dosta uspona i padova.Prvih nekoliko epizoda me nije puno zaintrigiralo, ali kako je klupko krenuo da se odmotava to su mi vise privukli paznju.Miniserija mi je bila odlicna, pa sam zbog toga imao malo veca ocekivanja.Druga sezona mi je bolja od prve i radnja je razradjenija i isto mogu da kazem za likove.Sada treca sezona nakon Exodusa mi je malo slabijeg kvaliteta u poredjenju sa drugom.Videcemo kakav ce slucaj da bude sa cetvrtom kroz par dana.Sto se mene tice, serija je vredna gledanja.

                  Comment


                  • Prijatelj nedavno poceo da gleda seriju Legion. Kaze da nije losa. Gledao neko? Da li da gledam i ja?
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Odlična je baci oko na seriju

                      Comment


                      • Bože premotaj sedam dana u maniru AV-a "brže, jače, bolje", samo da napokon počne finale

                        Comment


                        • 4 april je blizu.

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Vjerovatno najbolja sezona Homelanda do sad
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Zakuvalo se malo u TWD. Taman pred zadnju epizodu u sezoni.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                                Odlična je baci oko na seriju
                                Odgledao sam prvu epizodu.... da da, sada mi je sve jasnije.
                                To je u stvari mutant Legion - sin profesora Carlsa Ksavijera u narodu poznatog kao Profesor X.
                                Verovatno cu odgledati i ostale - uskoro.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X