Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji TWD...kakva hajpcina od serije... Ovo je ono ka u PL this will be our year!
    A serija 4 dobre epizode po sezoni ima - pogadjate, dvije premijere i dva finala, eto da dodam po jos jednu epizodu iz dva dijela i deset filera. #nohate

    I koja pomama u PB, jedini u sirem drustvu koji recem nista specijalno lise prve dvije sezone i navru ljudi na mene... neka sto zaskacu no pocnu jedna od najjacih serija ikad... Neka no pocnu da se smiju Zici i The Shield a nisu ljudi gledali. pakao.
    Mada sigurno je i do toga sto je bila ogromna pomama za serijom, a sigurno dostini i prva serija koju su pogledali pa ono...
    Ovo je neko stanje u CG po pitanju PB.

    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

    Comment


    • Meni je TWD zvanicno propao kada se otkrilo da onaj debeli nije rjesenje ovog svega, nego da ih je muljao da ga stite, iako i do tada je prosjecna serija gdje stara garda uvijek opstaje,a pridoslice stradaju.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Bice ovo najludje epizode ikada pri kraju trenutne radnje, bas ce brda njih izginuti. Mada ne verujem da ce rat poceti u ovoj sezoni.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ja znam da nisam mogao da spavam dok se davao Prison Break. Danima cekas novu epizodu, ceo dan mislis samo o seriji....preopterecen sam bio...

          To je prva serija koju sam preko neta pratio...pravo ludilo, ne samo kod mene, nego skidaj sa neta, pa rezi na cd uzoj i siroj rodbini, drustvu i ostalima

          Vezu me bas lepa secanja, tako da cu nastaviti da gledam bez obzira u kakvo sranje bude izrasla
          sigpic

          Comment


          • Definitvno se čeka nastavak sa nestrpljenjem. Taman Game of Thrones nema u aprilu, tu je Prison Break Season 5.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Počeo sam da gledam Marvelov Iron Fist , Netflix radio seriju po fori na Derdevila za sad mi se čini ok
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ovaj TWD sve dosadnije i dosadnije epizode. Kontam da se stekaju za finalnu epizodu, ali sta im znaci da 1 epizoda u sezoni bude top, a ostale ocaj....
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Scorpion bas vrhunska zabava, sve mogu da rese genijalci
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Ovaj TWD sve dosadnije i dosadnije epizode. Kontam da se stekaju za finalnu epizodu, ali sta im znaci da 1 epizoda u sezoni bude top, a ostale ocaj....
                    TWD se pretvorio u 15 epizoda pripreme za poslednju epizodu i sve u krug

                    Inače ova sezona Black Sails-a stvarno kida , baš me prijatno izneneadila ljudi nisu opali po kvalitetu ni malo čak šta više mislim da su u svakoj sezoni sve bolji.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • TWD ima ovakav format jos od druge ili trece sezone, ne znam cemu od jednom hejt? Najvise su ga gurali u onoj sezoni sa Guvernerom i sada, secam se kad su ubacili dve epizode o njemu pred onaj haos i tenkove. Serija je uvek bila drama smestena u post-apokalipticno okruzenje. I ubace ljudi brdo brutalne akcije u finalima i ocigledno sjebu sami sebe.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Iron Fist nije los uopšte.

                        Nekako bolja od Jesice ali i slabije od Daredevila...
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ja sam se smorio dok sam gledao Luke Cagea, a nesto mi se ne gleda Iron Fist.Defenderse cu sigurno da izadjem kada izadju na leto/jesen.Opalo mi je interesovanje za Marvelovim serijama na Netflixu.Daredevila cu sigurno da ispratim sledece dve sezone, dok sto se tice JJ to sam najvise pogledao zbog glavnih likova, mozda eventualno pogledam drugu sezonu i ako uspe da me zaintrigira sigurno gledam i trecu sezonu.

                          Exodus

                          Naravno mislim na epizodu Galactice

                          Comment


                          • Luke mi bas deluje kao promašaj. A nisam ni gledao.

                            Iron Fist obećava tj može da postane baš dobra. I dalje im DD najbolja.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Maricu stigao si vec do 3. sezone?

                              Spoiler
                              Kako ti se djasvi serija za sada?
                              sigpic

                              Comment


                              • Sada nesto razmisljam, ko li ce sve da pogine u novoj sezoni GOT-a.
                                Sta mislite o tome, u stvari mnogo bolje pitanje je: Sta mislite ko ce sve preziveti do kraja serijala, tj ostati ziv nakon svega?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X