Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Zavrsio s cetvrtom epizodom Rivera, kako gazi Stelan, a i Edi Marsan kao Tomas Krim strasna serija, strasna
    Ja pregledo osam epizoda Boška i moram priznati da je vrh.

    Titus je Tito.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Jax ocemo li da probamo ovo?

      http://www.imdb.com/title/tt4635282/
      sigpic

      Comment


      • http://www.imdb.com/title/tt2049116/

        Šta misliš o ovome? Ima li ko da je gledao?
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Naletio sam nedje na Cinemaxu i odgledao dio epizode, bas mi se svidjela i tada sam je stavio na watchlistu ali nisam je pocinjao
          sigpic

          Comment


          • A ovo što si ti kačio primjetio sam, samo nisam imao pojma koji je žanr.

            Sigurno je da će se pogledati.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Pogledah I epizodu Tabua.

              Koja uzivancija nakon mucenja sa \W/ konacno gledati nesto u cemu uzivas. 55 min nisam osetio, proletelo mi je. Tom Hardi je dobar (mislim generalno dobar, faca je, iznosi on te svoje uloge speficno) ali mislim da je ovde prevazisao sebe.

              Remek delo u najavi, videcemo dalje.
              sigpic

              Comment


              • Inace izasla je i treca epizoda rano ujutru. Uvek izlaze nedeljom, tako da ne morate cekati utorak koji je zvanicni datum.
                Last edited by Scouser; 22-01-17, 10:32.

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  http://www.imdb.com/title/tt2049116/

                  Šta misliš o ovome? Ima li ko da je gledao?
                  Odgledao obe sezone, sve preporuke. Sigurno u top 3 serije koje sam gledao

                  Comment


                  • Pregledo prvu epizodu The OA, moram reći da me odmah zaintrigirala priča.

                    Poslije prve epizode nemam pojma o čemu se radi, al' me jako zanima
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Krenuo Homeland sa 6-om sezonom
                      sigpic

                      Comment


                      • Dosta je realno napravljen. Po istinitom je događaju je, pa su bili dosta strogo vezani, ali je puno bolje ispalo. Malo je nerealan onaj skok njih dvoje na kraju, ali hajde...
                        Poenta je dobra, a to je naglasak na pohlepi naftnih kompanija pod svaku cijenu. Imaju milijarde, ali će rado uštediti i 100k, eto čisto jer mogu

                        Comment


                        • Zavrsih Rivera, kakva serija, naravno krivo mi je sto nece biti druge sezone, iako je Stelan ostavio otvoreno i da bi ako Ebi Morgan bude imala briljantnu ideju za nastavak on bi se vratio za drugu sezonu. Mozda i bolje zavrsiti i ostaviti kao mini seriju, fantazije bi ga prevladale u drugoj sezoni vjerovatno, ali stvarno je serija top, brutalno ostvarenje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Završio upravo sad sa 15 epizodom 4 sezone Vikinga. Gledam i nevjerujem (dok nisam otišao na Wikipediju).

                            Spoiler
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ako ista u zivotu volim to su velicine,a najvise ove propale

                              Ragnar Lothbrok

                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Prava legenda, najjaci lik ubedljivo ikada.

                                Ivar je dobar ove sezone, ima to nesto u sebi, nacin na koji ulazi u dijalog, te grimase i govor tjela, bas dobar glumac.

                                Comment

                                Working...
                                X